Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
За минулий рік державні лісогосподарські підприємства Франківщини заготовили понад 800 тисяч кубічних метрів деревини
20.01.2020р.

Лісозаготівля – одна з основних діяльностей державних лісогосподарських...

До червня законопроект про ринок деревини буде поданий до Парламенту, - Андрій Заблоцький
20.01.2020р.

Перед Держлісагентством стоїть завдання подати до Парламенту законопроект про...

Кабмін призначив головою Держлісагентства Заблоцького, - депутат Гончаренко
24.12.2019р.

Згідно з інформацією на сайті Офісу ефективного регулювання (BRDO), Андрій...

Завершився процес проведення аукціонних торгів необробленою деревиною
18.12.2019р.

Відбулись останні додаткові торги заготівлі четвертого кварталу. Уже можна...

В Українському інституті майбутнього пропонують створити ринок лісу
17.12.2019р.

В Українському інституті майбутнього вважають за необхідне створити ринок...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1991
06.11.2007р. |
Призи за інновації

Нова європейська нагорода для нововведень у лісовій промисловості “Швайґгоферський приз” становить 300 тисяч євро, що розподілені на головний та три другорядні призи. Приз має сприяти інноваційним проектам у галузі лісництва, деревообробних технологій та виробів з деревини. Його вручатимуть кожні два роки, а перший – у липні наступного року у Відні.

Підтримка інновацій у лісовій промисловості

Протягом наступних років, з огляду на світову тенденцію до створення ефективних та сумісних з навколишнім середовищем матеріалів, зростатиме економічна доречність деревини. Ґеральд Швайґгофер – колишній власник одного з найбільших лісопильних заводів Європи та світу (річний обсяг виробництва перевищує три мільйони кубічних метрів), а ще вагомий інвестор у європейському лісовому секторі – бажає підтримати зазначену тенденцію, запроваджуючи новий приз.

Цей приз було запроваджено Ґеральдом Швайґгофером, а також Ґеорґом Ерляхером (директор Австрійських федеральних лісів) та Ларсом Енґманом (начальник відділу дизайну IKEA) під час Першої європейської лісової конференції у Гамбурзі, яка відбулась на початку жовтня цього року.

Європейську інноваційну нагороду у галузі лісництва, деревообробної промисловості та виробів з деревини вручатимуть за інноваційні ідеї, які пропонують оптимально високу якість та додану вартість деревини. Головний приз на суму 150 тисяч євро буде вручено за вже завершений проект, який підвищив додану вартість деревини на території Європи. Решта три другі призи по 50 тисяч євро кожен буде вручено молодим талантам з усієї Європи за ще не втілені інноваційні проекти та концепції. Основними критеріями для відбору переможців будуть аспекти інновації та збільшення доданої вартості.

У категорії других призів встановлено вікове обмеження учасників – 40 років, аби стимулювати плідні ідеї саме в молоді. Проте задля підтримки творчого потенціалу лісового сектору всієї Європи не існує жодних обмежень стосовно освіти претендентів, тому звичайний працівник має однакові шанси з професором університету.

Критерії подачі проектів

Головний приз та другі призи вручаються у таких царинах: лісництво, деревообробні технології та вироби з деревини. На розгляд можна подавати новинки на будь-якій стадії виробничого ланцюжка.

У категорії лісництва дозволено подавати інноваційні методи та технології, завдяки яким є можливою підвищення та оптимальна пропозиція високої якості сировинних матеріалів у межах екологічно підтримуючих умов. У галузі деревообробних технологій Швайґгоферський приз охоплює технологічні нововведення, патенти і винаходи у деревообробній промисловості. Сюди також входять нововведення у машинобудуванні, обробній промисловості і т.п. У категорії виробів з деревини потрібно запропонувати вироби, у яких кількісна пропорція деревини перевищує 50% або в яких замінено інший матеріал деревиною. Нагороду також можуть отримати нові методи будівництва (з деревини) або маркетингу, які сприяють зростанню обсягів продажу продукції.

Деревина – матеріал майбутнього

Деревина є досконалим матеріалом з точки зору навколишнього середовища, адже вона натуральна, безвідходна та поновлювальна. Творчим людям деревина пропонує безліч можливостей обробки, які потрібно ширше використовувати у різних сферах, а не лише у меблевій промисловості. Це і було мотивацією для введення цієї нагороди, яка повинна наголошувати на значенні та багатофункціональності деревини і стимулювати водночас пошуки її майбутнього використання.

Підготувала

Катерина ПІКА.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
інновації деревообробної промисловості, винаходи в деревообробці, іноваційні технології в деревообробці презинтація, інновації в деревообробці, патенти на винаходи в деревообробній галузі, патенти на винаходи в деревообробці, ІННОВАЦІЇ НА ЛІСОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, інновації в лісовій промисловості, види інновації в лісовій промисловості, інновації в лісову галузь
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
18.03.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

08.02.2011р.

"Прямих договорів не буде" 2

Інтервю журналу "Бізнес" з головою Державного агентства лісових ресурсів України Віктором Сівцем. Тут ви зможете дізнатися про плани і стратегії новосформованого органу влади

вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua