Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
8090
21.11.2007р. |
Регламент організації та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини

ЗАТВЕРДЖЕНО

Державне підприємство Торговий дім „Крона”

____ПІДПИС___ І.В. Якубович

„9” листопада 2007 року

РЕГЛАМЕНТ

організації та проведення аукціонів з продажу

необробленої деревини


1. Цей Регламент регулює порядок реалізації усієї необробленої деревини, заготовленої державними підприємствами, які здійснюють заготівлю деревини як постійні користувачі лісових ресурсів, за винятком дров паливних, деревини, яка використовується для розвитку матеріально-технічної бази (будівництво, ремонт тощо) постійних лісокористувачів відповідно до затверджених кошторисів, деревини, використання якої передбачено колективними договорами, а також деревини для індивідуального ремонту та будівництва.

1.1. Замовниками аукціонних торгів виступають продавці необробленої деревини (постійні лісокористувачі), які здійснюють заготівлю деревини на території України у порядку, встановленому законодавством.

1.2. Виконавцем з реалізації необробленої деревини на єдиному організованому ринку є Державне підприємство Торговий дім „Крона”, яке на підставі угод та наказів Замовників за їх дорученням забезпечує реалізацію необробленої деревини на аукціонних торгах та уклало з визначеною біржею угоду на проведення аукціонів.

1.2. Організатором аукціону з продажу необробленої деревини в кожній області України виступає відповідна біржа ( надалі Біржа ), на базі якої проводитимуться аукціони згідно з укладеними договорами ( угодами) між Біржею та Виконавцем.

1.3. Учасниками аукціону, які відповідають умовам цього Регламенту та допущені до участі в аукціонах, а також беруть в них участь через своїх уповноважених осіб, що діють на підставі доручень встановленого зразка, є Замовники (продавці), які діють, на підставі внутрішніх наказів, через Виконавця та покупці - суб'єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, резиденти України, які бажають придбати необроблену деревину відповідно до умов аукціону від свого імені та за власний рахунок і не перебувають у стані ліквідації і проти них не порушено справу про банкрутство.

1.4. Для організації та проведення аукціону створюється Аукціоний Комітет у кількості не менше ніж 5 (п’ять ) осіб.

2. Організація аукціонів.

2.1. Аукціони з продажу необробленої деревини проводяться не пізніше ніж за 20 днів до початку наступного кварталу.

2.2. Замовники не пізніш ніж за 20 днів до проведення аукціонів надають Виконавцю пропозиції з продажу необробленої деревини (заявки встановленої форми. в яких зазначаються кількість необробленої деревини, її якісні характеристики, початкова ціна лота та мінімальна ціна лота, за якою продавець може укласти договори купівлі-продажу з покупцями, визначеними за результатами аукціону).

2.3. Виконавець на підставі, отриманих від Замовників пропозицій з продажу необробленої деревини, формує зведений реєстр заявок (додаток №1) в розрізі лотів окремо по кожному виду продукції та кожній породі деревини з урахуванням сортиментів, сортів, геометричних розмірів відповідно до чинних стандартів та не пізніше ніж за 15 днів до проведення аукціонів подає його на Біржу.

2.4. Біржа, на підставі одержаного від Виконавця зведеного реєстру заявок від Замовників, формує бюлетень аукціонних торгів та не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення аукціону оприлюднює інформацію про проведення аукціону в друкованих засобах масової інформації обласного значення, при проведенні аукціонів в регіонах, та загальнодержавного значення при проведенні спеціалізованого аукціону, а також зазначена інформація публікується на власній сторінці біржі в мережі Інтернет.

2.5. Аукціонний бюлетень, який містить відомості про обсяги необробленої деревини, що виставляються для реалізації на аукціоні, кількість та розміри лотів, якісні характеристики, початковий рівень ціни за один метр кубічний, крок аукціону, базисні умови поставки, публікується на власній сторінці біржі в мережі Інтернет за 10 днів до дня проведення аукціону.

2.6. Вартісні показники у пропозиціях продавців та аукціонній документації наводяться у гривнях. Вартість лота, а також крок аукціону встановлюються з урахуванням податку на додану вартість.

2.7. Організаційне проведення аукціонних торгів здійснює Біржа, яка організовує:

2.7.1. реєстрацію заявок від покупців на участь в аукціоні;

2.7.2. формування бюлетенів аукціонних торгів;

2.7.3. реєстрацію учасників торгів в день його проведення та видачу учасникам карток-ідентифікаторів з номером, що відповідає номеру реєстрації заявки;

2.7.4. оформлення та реєстрацію аукціонних свідоцтв переможців.

2.8. Для участі в аукціоні Покупці подають відповідній біржі заявки, встановленою біржею форми, з пропозиціями на купівлю необробленої деревини. В заявці, що надається Біржі Покупцем, зазначається сортимент та кількість необробленої деревини відповідно до лотів аукціонного бюлетеня, на яку Покупець може укласти договори купівлі-продажу з продавцями;

2.9. Прийом заявок Біржею на участь в аукціонах починається з дня публікації офіційного повідомлення про проведення аукціонів за адресами опублікованими в засобах масової інформації і на власній сторінці Біржі в мережі Інтернет.

2.10. Заявка подається з наступними документами:

2.10.1. - нотаріально засвідчена копія Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (юридичної особи або фізичної особи-підприємця);

2.10.2. - нотаріально засвідчені копії установчих документів;

2.10.3. - копія довідки з державного комітету статистики України;

2.10.4. - копія довідки про взяття на облік платника податків;

2.10.5. - довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал;

2.10.6. - довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціоні та на підписання договорів купівлі-продажу;

2.10.7. - документ (копія платіжного доручення), що підтверджує перерахування гарантійного внеску.

2.11. Копії документів на участь в аукціоні повинні бути завірені печаткою покупця, за винятком копій документів, які повинні бути засвідчені нотаріально.

2.12. Заявка на купівлю не може бути меншою, ніж розмір одного лота.

2.13. Заявки на участь в аукціоні приймаються кожного робочого дня. Прийом заявок на участь в торгах припиняється за один день до їх проведення.

2.14. Заявки на участь в аукціоні реєструються Біржею в журналі реєстрації заявок.

2.15. Покупець сплачує гарантійний внесок у розмірі 5 % від початкової вартості обсягу купівлі необробленої деревини зазначеного в його заявці (згідно Аукціонного бюлетеня), не пізніше 15-00 робочого дня, що передує дню проведення аукціону на рахунок відповідної біржі. Гарантійний внесок сплачується без урахування ПДВ.

2.16. Біржа має право відмовити покупцям в участі в аукціонних торгах або в реєстрації учасників, якщо вони не виконали умови п.п. 2.10., 2.11., 2.12, або перебувають у стадії реорганізації чи ліквідації.

3. Порядок проведення аукціону.

3.1. Загальні умови та вимоги до проведення аукціонних торгів:

3.1.1. нікому з учасників аукціону не надаються переваги;

3.1.2. ціни на аукціоні формуються вільно.

3.2. У день проведення аукціону проводиться реєстрація учасників (уповноважених осіб), яка розпочинається за 2 години і закінчується за 10 хвилин до початку аукціонних торгів, з одночасним присвоєнням кожному учаснику відповідного номера та видачею картки-ідентифікатора. Кожний учасник аукціону може направити для участі в аукціонних торгах не більше двох уповноважених осіб.

3.3. Біржа реєструє учасників (уповноважених осіб) тільки при умові надходження на рахунок Біржі суми гарантійного внеску. В разі, якщо на час, відведений на реєстрацію учасників аукціону, гарантійний внесок від покупців не надійшов на рахунок Біржі, їх уповноважені особи не реєструються та не допускаються до участі в аукціоні.

3.4. Уповноважена особа, яка представляє інтереси учасника аукціонних торгів, під час реєстрації пред’являє доручення відповідного зразка, паспорт або документ, який засвідчує особу.

3.5. Необроблена деревина виставляється на аукціон у вигляді лотів.

3.6 Під час проведення аукціону ціна за кубічний метр необробленої деревини змінюється тільки відповідно до кроку аукціону – мінімально можлива зміна ціни кубічного метра необробленої деревини, яка визначається відповідно до виду продукції і породи деревини.

3.7. Учасник-покупець має право придбати на аукціоні необроблену деревину в обсязі, який не перевищує обсяг, визначений у заявці на купівлю.

3.8. Торги розпочинаються з оголошення ведучим (ліцитатором), який призначається біржею, з оголошення умов проведення аукціону, правил поведінки, назви продавця, позиції аукціонного бюлетеня, кількості лотів в позиції, переліку продукції , що входить в запропонований лот, її обсягу, початкової ціни лоту та кроку аукціону.

3.9. Учасник-покупець, який згоден придбати за такими умовами лот, підіймає свою картку, що підтверджує його готовність купити лот за оголошеною ціною. Якщо інших покупців немає, учасник вважається переможцем після оголошення ведучим: лот № __ по позиції №__ , за ціною ___ проданий учаснику № __. Інформація про переможця заноситься до протоколу аукціонних торгів.

3.10. Якщо бажаючих придбати лот виявиться більше одного, між учасниками проводиться конкурентний торг на збільшення ціни. Після оголошення чергової ціни ведучий називає номер картки учасника, що піднята першою, і повідомляє наступну ціну відповідно до кроку торгу.

3.11. Учасник-покупець, який останнім запропонував найвищу ціну, вважається переможцем, якщо після триразового оголошення чергової ціни жоден з інших учасників покупців не підняв картку для продовження торгу.

3.12. Під час торгу між учасниками, у разі перевищення початкової ціни лоту більш ніж на 15 відсотків, ліцитатор має право призупинити торг між учасниками та провести з ними консультації. У разі виявлення необґрунтованого підвищення ціни, Продавець має право зняти зазначену позицію з торгу.

3.13. Лот, що знято з торгу, виставляється в цей же день на аукціонні торги, при цьому учасники, яки спричинили необґрунтоване зростання ціни, до торгу по цій позиції не допускаються.

3.14. Торги наступним лотом по позиції бюлетеня починаються з оголошення ведучим переліку продукції , що входить в запропонований лот, її обсягу, початкової вартості та кроку аукціону.

3.15. Торги першим лотом по наступній позиції починаються з оголошення назви продавця, кількості лотів в позиції, переліку продукції , що входить в запропонований лот, її обсягу, початкової ціни лоту та кроку аукціону (мінімально можливої зміни ціни лоту).

3.16. Якщо лот залишився непридбаним, він знімається з аукціону або за пропозицією Виконавця вартість лота знижується і він в цей же день виставляється на аукціонні торги за новою ціною, торги по яких проводяться у відповідності з пунктами 3.9., 3.10., 3.11.

3.17. Якщо після запропонованого зниження ціни покупців не виявилось, лот знімається з торгу.

3.18. Під час проведення аукціонних торгів біржею ведеться протокол аукціону, до якого заноситься інформація про хід торгу та результати продажу відповідних лотів необробленої деревини.

3.19. За результатами аукціону Біржа готує підсумковий протокол аукціону з продажу необробленої деревини.

4. Порядок оформлення документів.

4.1. За результатами аукціону на підставі підсумкового протоколу між покупцем-переможцем і продавцем необробленої деревини оформлюються угоди в два етапи:

на першому – протягом трьох робочих днів після проведення аукціону та сплати переможцями винагороди на рахунок Біржі, оформлюються свідоцтва переможця;

на другому – на підставі свідоцтв переможців, укладаються договори купівлі-продажу.

4.2. Після проведення аукціонних торгів, Біржа на підставі підсумкового протоколу готує на кожний проданий лот свідоцтво переможця за встановленою біржею формою у трьох примірниках, один з яких передається Покупцеві відповідного лота, один залишається Біржі, один надається Замовнику.

4.3. На підставі одержаних свідоцтв учасники-переможці торгів зобов’язані протягом п’яти робочих днів укласти з продавцями необробленої деревини договори купівлі-продажу.

4.4. Продавець зобов’язаний зареєструвати відповідний договір (угоду) у Виконавця протягом наступних 5 (п’яти) робочих днів.

4.5 Виконання пп. 4.1, 4.4 є обов’язковими для заключення договорів ( угод ) купівлі -продажу.

5. Порядок розрахунків.

5.1. Переможці торгів, що придбали відповідну кількість лотів, сплачують протягом трьох банківських днів після проведення аукціону на рахунок Біржі винагороду у розмірі 2,5 відсотка від вартості придбаних лотів, яка підлягає розподілу між Виконавцем та Біржею наступним чином:

5.1.1. - 2,0 відсотка від вартості придбаної деревини перераховується Біржею на рахунок Виконавця;

5.1.2. - 0,5 відсотка від вартості придбаної деревини залишається на рахунку Біржі.

5.2. Суми гарантійного внеску, сплачені іншими учасниками відкритих торгів, що прийняли участь у торгах, крім переможців, повертаються їм протягом трьох банківських днів після отримання від учасників відповідних запитів на ім’я керівника біржі.

5.3. Якщо під час проведення відкритих торгів жоден із учасників, що подали заявки на купівлю необробленої деревини по відповідним позиціям, не виявили бажання придбати заявлені обсяги деревини, гарантійний внесок не повертається, а спрямовується на користь Замовника.

5.4. Якщо переможці торгів протягом трьох банківських днів після проведення торгів не сплатили винагороду у розмірі 2,5 відсотка від вартості придбаних лотів на рахунок Біржі, аукціонне свідоцтво переможця їм не видається та гарантійний внесок не повертається, а спрямовується на користь Замовника (2,5 відсотка), Виконавця (2,0 відсотка) та Біржі (0,5 відсотка).

5.5. Якщо переможці торгів відмовилися підписати договори купівлі-продажу необробленої деревини, гарантійний внесок їм не повертається, а спрямовується на користь Замовника.

5.6. Суми гарантійного внеску, сплачені переможцями торгів на рахунок Біржі, перераховуються їм протягом трьох банківських днів після отримання від Замовників листа на ім’я керівника Біржі про попередню оплату визначеного об’єму необробленої деревини відповідно до умов оформлених договорів.
Теги та ключові фрази
регламент проведення аукціону з продажу деревини, регламент проведення аукціону із продажу ресурсів деревини, аукціонні договори на ліс порядок розрахунків, порядок проведення аукціону, підсумковий протокол аукціону, проведення повторного аукціону на іншій біржі ., правила проведення аукціону, умови проведення аукціонів, проведення аукціону на реалізацію лісоматеріалів, лот по продажи деревини на біржі
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
20.07.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

18.03.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua