Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
745
25.03.2008р. |
Надійне упакування і маркування для лісової промисловості

Щораз більша кількість виробників з найрізноманітніших галузей промисловості доходять висновку, що надійне і якісне упакування – один з найважливіших факторів успіху підприємства на внутрішньому і зовнішньому ринках. Необхідно лише знайти економічні та технологічні рішення, що дадуть можливість при одночасному зниженні витрат підвищити якість упакування і збереження продукції до європейського рівня.

Нині комплексні галузеві рішення щодо упакування, маркування і забезпечення збереження будь-яких пиломатеріалів, спеціально розроблені з урахуванням потреб деревообробних підприємств будь-якого рівня, пропонує компанія SPECTA.

SPECTA – міжнародна компанія з головним офісом у Цузі (Швейцарія). Її основна діяльність – постачання на ринки СНД сучасних матеріалів і обладнання закордонних виробників для упакування і маркування промислової продукції і вантажів. На російський і український ринок SPECTA прийшла в 1993 році, відкривши представництво в Москві. Нині SPECTA має мережу з 11 регіональних представництв, кілька складів і сервісних центрів у Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Дніпропетровську, Маріуполі тощо. Крім деревообробної промисловості, SPECTA працює на ринку чорної і кольорової металургії. SPECTA є членом Союзу лісопромисловців і лісоекспортерів Росії.

Компанія SPECTA пропонує різноманітний асортимент автоматичного і ручного пакувального обладнання, інтегровані системні рішення для маркування продукції, оперативне постачання видаткових матеріалів з регіональних складів.

Наприклад, серед її товарів – автоматична стрічкообв’язувальна машина з пресом для упакування пиломатеріалів поліестеровою стрічкою. Застосування цього автомата дозволяє істотно підвищити продуктивність процесу упакування, забезпечити краще зусилля натягу стрічки і домогтися необхідної жорсткості обв'язки пачок. Автоматична установка дає можливість упаковувати будь-які види продукції (сирий ліс, погонажні вироби, пачки пиломатеріалів, обрізних дощок й листів фанери), усуваючи малоефективна ручна праця, заощаджується час і необхідність повторної обв'язки.

SPECTA пропонує також новітні автоматичні системи безконтактного маркування продуктів деревообробки, які відповідають усім сучасним міжнародним стандартам. Їхні основні переваги: оптимізація технологічних процесів нанесення, зчитування й обробки інформації, зниження внутрішніх витрат на операції з сортування продукції, зменшення ризику помилки при визначенні якості продукції і можливих утрат при постачанні немаркованих пиломатеріалів. Про ефективність пропонованих методів маркування свідчить той факт, що їх нині використовує 95% деревообробних підприємств Фінляндії.

Клієнти компанії SPECTA користуються найсучаснішими й економічними пакувальними засобами, серед яких професійний обв’язувальний інструмент, високоміцні поліестерові і сталеві стрічки, що забезпечують надійне скріплення вантажів, спеціальна захисна плівка для транспортування і збереження пиломатеріалів, захисні вологостійкі картонні кутники.

Великим попитом також користуються ефективні й, що дуже важливо, екологічні антисептичні препарати для обробки деревини з метою її захисту від появи цвілевих грибків і синяви, зокрема антисептична рідина “СІНЕСТО”, зареєстрована більш ніж у 20 країнах світу. Препарат посідає провідне місце в Європі серед інших засобів захисту деревини.

У компанії роблять акцент на довготерміновій роботі зі стратегічними партнерами – виробниками якісного обладнання і пакувальних матеріалів. При цьому SPECTA не є афілірованою структурою жодного західного концерну.

Останнім часом конкуренція на ринку пакувального і маркувального обладнання загострилася. Однак SPECTA почувається досить упевнено, оскільки на території СНД не так вже багато фірм, які займаються одночасно всім спектром перерахованого вище обладнання та матеріалів. Здебільшого, тут діють компанії, що спеціалізуються на чомусь одному.

Комплексний підхід в остаточному підсумку вигідний і самим замовникам. За словами комерційного директора Михайла Коренєва, купити те чи інше обладнання дешевше можливо. Однак, згодом доведеться неминуче зіштовхнутися з витратами на сервісне обслуговування, налагодження, ремонт, навчання персоналу і багато іншого, включаючи гарантії на обладнання та матеріали, одержання товару в домовлений термін. SPECTA вирішує всі ці проблеми. Фахівці компанії готові в будь-який момент виїхати на підприємство і на місці показати, як на практиці користуватися тим чи іншим обладнанням. Потім протягом декількох днів відбувається навчання робітників.

SPECTA співпрацює з найбільшими в Росії і СНД підприємствами, найвідомішими серед яких є: НЛМК, «Северсталь», ММК, комбінат «Запоріжсталь», ММК ім. Ілліча, Іспат-Кармет, «Російський Алюміній», СУАЛ, “Казахмис”, Новоєнисейський ЛДК, Лісосибірський ЛДК, Новоросійський ЛДК. Водночас SPECTA працює і з невеликими лісопильними виробництвами і металобазами.

Знання міжнародних вимог до упакування і маркування, практика проведення демонстрацій і випробувань обладнання на підприємстві клієнта дозволяють фахівцям компанії показати переваги обладнання і матеріалів, що постачаються, а також підібрати їх з урахуванням потреб конкретного виробництва.

«Ми раді запропонувати деревообробникам вирішення питання в комплексі – надійне упакування, високоякісні видаткові матеріали, сучасні методи маркування й ідентифікації продукції плюс відповідні технології й обладнання», - говорить Ерік Хелін, президент компанії SPECTA.

Михайло Корінєв,
комерційний директор фірми SPECTA

Газета "Деревообробник"
http://www.derevo.com.ua/

Теги та ключові фрази
ленти для упакування деревинм, маркування для упакування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua