Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1704
17.05.2008р. |
Віконні рами з-під кутового центру
Жорстка конкуренція в секторі дерев'яних віконних рам вимагає від виробника оснащення виробництва новим, сучасним обладнанням. Нині, через відсутність великих муніципальних замовлень, виготовлення віконних блоків перемістилося в зону індивідуального будівництва. Основний обсяг складають дрібносерійні чи одиничні замовлення вікон при великій розмаїтості типів і розмірів і водночас стислих термінах виконання замовлення без втрати високої якості виробів. Попри все це, в секторі недорогих вікон бажано досягти невисокої вартості дерев'яних вікон, де конкуренцію складають металопластикові вікна.

Для вирішення цих завдань з виробництва віконних і дверних блоків компанія SCM розробила нову серію кутових центрів Windor. За допомогою цих верстатів заявки клієнтів виконуються в стислий термін, досягається висока якість, знижується собівартість, організація роботи стає більш раціональною. Нові кутові центри дозволяють виготовляти косокутні віконні блоки за ціною стандартних, гарантують більшу безпеку виробничого процесу і краще використання виробничої площі.

Обробні центри для виготовлення віконних і дверних блоків Windor 10 та Windor 20 призначені здебільшого для середніх і великих підприємств. Вони найбільш пристосовані для випуску одиничних чи невеликих партій, спроможні обробляти до 3 брусків за хвилину. У Windor 20 можна установити 2 шпинделі довжиною 620 мм для нарізки шипів і 3 шпинделі довжиною 320 мм кожний для профілювання. Обидва верстати можуть виконувати нарізку шипів під кутом. Керування всіма процесами обробки проводиться за допомогою ЧПК Control 100 PC чи CNC.

Особливостями верстатів є обробка одночасно двох заготовок на шипорізній групі, безступінчасте переміщення всіх шпинделів – безупинна вісь, а також автоматичний пристрій проти сколювання деревини Jolly. Він дозволяє запобігти сколюванню деревини на стадії нарізки шипів при використанні блоку різальних інструментів до 620 мм.Опціонально на верстатах монтується до трьох шпинделів для профілювання довжиною 320 мм: усі різальні інструменти одночасно встановлені на верстаті.

Робоче місце оператора спроектоване так, щоб:
 • забезпечити візуальний контроль усього робочого циклу;
 • зберігати однакове положення на будь-якій стадії;
 • зробити доступним усі пристрої керування;
 • присунути верстат до стіни і звести до мінімуму займане ним місце.

Для підприємств, які випускають понад 100 віконних чи дверних блоків за зміну, компанія SCM спроектувала кутові системи Windor 40, Windor 60 та Windor 100. Ці машини відрізняються від десятої і двадцятої серії більшою продуктивністю, яка досягається за рахунок підвищення автоматизації процесу обробки, а також можливості інтегрування в одному верстаті фрезерних, пазувальних і свердлильних операцій. Керування таким комплексом виконує CNC, а завдання оператора полягає в тому, щоб завантажувати заготовки і контролювати процес обробки.

Конструкція систем Windor досить компактна. Існує ряд компоновок для більш зручного розташування комплексу в цеху і забезпечення високої продуктивності. Останні версії віконних систем Windor можуть дооснащуватися, наприклад автоматичним завантаженням заготовок на виході з чотирибічного поздовжньо-фрезерного верстата Superset XL. Крім того верстат Superset XL може профілювати і відділяти штапик.

Іншою можливістю є оснащення систем Windor агрегатом OPTIMA 16/FR4, який виконує операції окремих верстатів – свердління, фрезерування і нарізання пазів у прохідному режимі. Фрезерний вузол OPTIMA 16/FR4 незалежно переміщується у вертикальній і горизонтальній площині. Потужність електрошпинделя складає 6,6 кВт, частота обертання – до 18000 об/хв. Керування агрегатом здійснюється від центрального процесора. За допомогою цього агрегату виконуються всі отвори і пази для складання і встановлення фурнітури.Усі верстати Windor обробляють заготовки таких розмірів:

 • довжина – 200-3200 мм;
 • ширина – 30-300 мм;
 • висота – 30-130 мм;
 • максимальна глибина профілю – 130 мм (з діаметром інструмента 370 мм).

Усі конструктивні деталі верстатів серії Windor були спроектовані і виготовлені дуже ретельно з використанням передових технологій для досягнення максимальної міцності, точності і надійності. Переміщення шипорізної каретки здійснюється за допомогою зубчастої передачі шестерня-рейка з ковзанням по призматичних напрямних. Шпинделі великого розміру і маси є гарантією максимальної жорсткості і якості обробки. Робочі групи переміщаються по напрямних у формі ластівчиного хвоста, виготовлених зі спеціального антифрикційного матеріалу з примусовим змащенням.

Control 100 PC являє собою ЧПК нового покоління з архітектурою PC+PLC офісного типу. Спеціально розроблене SCM програмне забезпечення NEXT надзвичайно полегшує діалог “людина-машина”. ЧПК автоматично керує замовленням на обробку. Копія програмного забезпечення може бути встановлена на будь-якому персональному комп'ютері. ЧПК керує всіма допоміжними функціями, такими як-от:

 • інформація про помилки і справності;
 • інформація про випущену чи заплановану до випуску продукцію;
 • послідовне автоматичне програмування;
 • верстат має систему теледіагностики по телефонній лінії.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevo.com.ua/
Теги та ключові фрази
формула продуктивність кутового центру WINDOR 100, продуктивність кутового центру WINDOR 100, заготовки під віконні рами, изготовление оконной рамы, Виготовлення віконних блоків, кутові центри, віконний кутовий центр сцм, Жорстка конкуренція в секторі дерев'яних віконних рам вимагає від, Передові тхнології віконні рами, віконні центри
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
14.04.2010р.

“Добробуд” – не довгобуд

В урядів розвинених країн соціальна реабілітація інвалідів – один з основних пріоритетів. У нас держава про існування цієї проблеми тільки-но починає згадувати. І добре, що на допомогу їй в цьому приходять підприємці. Один з поки що нечисленних прикладів у галузі деревообробки – Дрогобицьке підприємство інвалідів (ДПІ) „Добробуд”, яке очолює В. І. Паращак.

29.03.2010р.

VISION-inline для виробництва фасадів

Німецька компанія REICHENBACHERє однією із провідних світових компаній з виготовлення оброблювальних центрів. На обладнанні цієї фірми можна виробляти деталі меблевих виробів, вікна, двері, сходи і навіть дерев’яні скульптури. Про якість обладнання свідчить те, що його використовують у виготовленні елементів інтер’єру салону таких легендарних марок автомобілів, як Bentley, Rolls-Royce, Jaguar, Porsche, BMV і Mercedes.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua