Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
5182
19.05.2008р. |
Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD  для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

“bCAD  для Мебельщика” – програмний пакет, призначений для проектування і підготовки до виробництва корпусних меблів, виставкового і торгівельного обладнання. Він дозволяє охопити весь процес проектування, починаючи від створення моделі виробу (комплекту виробів), автоматичного отримання необхідної звітно-виробничої документації і закінчуючи інтеграцією програмного пакету в загальну систему автоматизації підприємства (зв’язок з будь-якими бухгалтерськими, складськими і обліковими системами, передача даних на верстати і обробні центри з ЧПК і т. ін.), організацією процесу демонстрації і продажу меблів (робота з каталогами, створення комплектів меблів, робота з інтер’єром приміщень, представлення продукції в інтернет-каталогах і т. ін.). Це дозволяє суттєво скоротити час на створення і обробку проекту за рахунок повної узгодженості роботи і усування повторення однакових операцій на різних стадіях створення і представлення проекту. Також вирішено проблему постійної конвертації даних для передачі в інші системи проектування.

Особливістю “bCAD  для Мебельщика” є можливість створення і використання цілком довільних елементів меблів, як-от довільні фігурні, гнуті панелі, довільна фурнітура, довільні профільні елементи і т. д. Подібні можливості анонсуються і в ряді інших програм меблевого проектування, але, на жаль, переважно це зводиться до редагування елементів і шаблонів, які вже існують, а не до створення цілком довільних об’єктів.

Однак, на відміну від ряду інших програм, в “bCAD  для Мебельщика” вдається поєднувати роботу спеціалізованих параметричних меблевих інструментів з функціями загального креслення, моделювання і візуалізації. “bCAD  для Мебельщика” є тривимірною програмою проектування, що дозволяє максимально спростити процес створення, редагування, демонстрації моделі. Максимально розширені можливості редагування і поповнення банку матеріалів, кріплень, фурнітури і перерізів профілів (в якості текстури може слугувати будь-яке відскановане зображення; в якості кріплення і фурнітури – будь-який тривимірний об’єкт, створений в bCAD або імпортований з інших систем проектування і каталогів; в якості перерізу профіля – довільний замкнутий контур).

Окремо слід відзначити переваги “bCAD  для Мебельщика” в питанні візуалізації і представлення проекту. Система дозволяє не тільки максимально вигідно представити замовнику і потенціальному покупцю моделі меблів і проекти, але й швидко підібрати матеріали, спроектувати необхідне підсвічення, створити зручні для роботи каталоги продукції тощо.

В листопаді 2003 року вийшла нова версія програмного пакету “bCAD  для Мебельщика – Про”, доповнена спеціальними інструментами для роботи з профілями, складними геометричними поверхнями, що дозволяє, крім удосконалення роботи з відповідними меблевими елементами, також використовувати даний програмний пакет для проектування торгового, виставкового та ін. обладнання. Попри це, в даний програмний пакет введено елементи роботи зі штрих-кодуванням і можливістю стикування з відповідним обладнанням, що піднімає процес обліку на підприємствах на якісно новий рівень.

"bCAD для Мебельщика – Про" дає можливість автоматизувати роботу не тільки з панелями, але й з профільними деталями, що дозволяє повніше і точніше виконати комп'ютерну модель виробу. Ця функція актуальна при створенні меблевих фасадів із профілів - МДФ, алюмінію, пластику, дерева чи  інших матеріалів або при створенні меблів (чи їх деталей) на основі профілів з металу і пластику. Інструмент "Профільна деталь" допомагає при проектуванні і розрахунку механізмів шафи-купе.

Однак можливості цієї версії значно ширші. З моменту своєї появи "bCAD для Мебельщика – Про" поповнився новими інструментами, що дозволяють легко і швидко створити окантовки торців листових деталей, просторові каркаси, трубопроводи, жолоби для кабелів тощо, що дозволяє використовувати програму для виробництва торгового обладнання (стелажі, прилавки, вітрини), виставкових стендів та ін.

Геометрію профільної деталі визначають два елементи: переріз профілю й осьова лінія (шлях), уздовж якого деталь вигнута (протягнутий переріз).

Переріз вибирається з програмної бази даних. Так само легко вибирається шлях, уздовж якого потрібно протягнути переріз профілю, - або з бази даних, або по існуючій прямокутній чи фігурній панелі (що зручно для створення окантовки з гнучкого профілю), або по промальованому довільному контуру.

Вміст бази (сортимент) постійно поповнюється даними від виробників профілів, але якщо в базі немає потрібного профілю - не біда. Створення нового профілю займе кілька хвилин, і надалі його можна використовувати у всіх проектах. База може бути легко поповнена будь-якими новими варіантами профілів. Для цього досить зобразити переріз профілю стандартними засобами креслення bCAD і занести новий профіль у базу, позначивши його відповідним найменуванням. Обмежень на геометрію перерізу немає - воно може містити прямі та дугові елементи, порожнини довільної форми.

У комплект "bCAD для Мебельщика - Про" включені також спеціальні інструменти для побудови складних криволінійних поверхонь.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevo.com.ua/

Теги та ключові фрази
Які Ви знаєте панелі інструментів bCad?, як працювати в bcad, уроки по роботі в bcad, програми для моделювання меблів бкад, можливості програми bcad, Сучасні вимоги до проектування і конструювання меблів., bcad переваги, програми для розрахунків меблів, можливості bcad, можливості bcad
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua