Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2021
11.07.2008р. |
FRIULMAC забезпечить успіх
Італійська компанія FRIULMAC SpA розташована на півночі Італії в місті Удіне (Udine) – у самому центрі виробництва стільців. Можливо, саме таке розташування сприяло стрімкому розвитку компанії-виробника верстатів для поперечної обробки дерев’яних деталей. Вже понад 40 років у Європі і в усьому світі ім’я FRIULMAC асоціюється з інноваційними рішеннями і бездоганною якістю обладнання. Пропонуємо ознайомитися з деякими рішеннями компанії, які здобули найбільшу популярність у світі.

Компанія FRIULMAC - це приватна компанія, яка належить родині Новелло (Novello). Виробничі приміщення разом з виставковим залом займають площу в 6000 квадратних метрів. На виробництві працюють 80 найдосвідченіших фахівців, які виконують розробку, виробництво та налаштування верстатів і ліній. Загальний річний валовий приріст 8369 млн. євро. Обсяг експорту становить 85%.

Найвищим попитом у замовників користується серія верстатів FLOORMAT та RANDOMAT. Ці верстати створені для двобічної обробки і широко застосовуються для виробництва штучного та щитового паркету, дошки для підлоги тощо.
Серія верстатів FLOORMAT має дві модифікації:
  1. FLOORMAT/С – подача здійснюється гідравлічним штовхання деталі;
  2. FLOORMAT/EQ – класична система з конвеєрною системою.

Перший верстат використовується на виробництвах малої потужності і дуже привабливий завдяки невеликій вартості. Гідравлічна система подачі деталі дозволяє обробляти по 50 шт. за хвилину. У базовому оснащенні верстати мають ширину обробки (довжина деталі) від 160 до 1300 мм, а при замовленні можливо збільшити до 3000 мм. Деталі товщиною від 10 до 35 мм і шириною від 30 до 140 мм обробляються дуже якісно завдяки наявності двох підрізних пилок і фрезерного модуля з кожного боку деталі. Обробляючий інструмент обертається з частотою 7600 об/хвилину, що гарантує якість виробів з деревини.

Другий верстат є більш потужним за продуктивністю завдяки використанню конвеєрної системи просування деталей. Швидкість регулюється плавно від 6 до 25 м за хвилину завдяки частотному регулюванню електродвигуна механізму подачі. Кількість деталей за хвилину сягає 75 штук при ширині 250 мм і 130 штук при ширині до 130 мм. Технічні характеристики подібні попередньому верстату. Головною відмінністю є можливість оснащення додатковим фрезерним модулем, який дуже широко застосовується для обробки ламінованого паркету. Принцип його дії досить простий – попутна обробка передньої частини деталі, далі здійснюється зустрічна обробка другим модулем, тим часом перший - відводиться автоматично. Таким чином досягається бездоганна обробка торців багатошарових деталей.

До речі, деякі споживачі компонують паркетні лінії з окремо придбаних чотирибічного поздовжньо-фрезерного та двобічного шипорізного верстатів. Для оснащення механізмами завантаження та міжверстатним транспортувальним конвеєром варто ознайомтесь з приверстатним устаткуванням серії MOVIMAT.

Продовжуючи знайомство з шипорізними верстатами, хотілося би звернути увагу на унікальні розробки, аналогів яким не знайти в усьому світі:

 

  1. RANDOMAT/E – обробка пилками і фрезами переднього та заднього краю деталі;
  2. RANDOMAT/EM – обробка пилками та кінцевим інструментом переднього та заднього краю деталі;
  3. RANDOMAT/SQ – поточна послідовна торцева обробка.

Для всіх верстатів серії RANDOMAT є одна характерна риса – вони здійснюють обробку торців деталей без обмеження по довжині. Це буває дуже корисним для виробників шпунтованої дошки підлоги, яка користується попитом у північних країнах Європи. Можливо, суворі умови життя цих народів спонукають використовувати будь-який матеріал, що дає навколишнє середовище, та дбайливо обробляти деревину. Саме в цих країнах виникла потреба таких верстатів, як RANDOMAT.

Моделі RANDOMAT-ів /E та /EM дуже схожі за принципом подачі та обробки. Це прохідний верстат періодичної дії, який за один прохід обробляє дві деталі. Оператор завантажує деталі на стрічковий конвеєр. Далі деталь прямує до фронтального стопору і базується на ньому. Після того як деталь буде зафіксовано, пересуваючись поперек, обробляючий модуль здійснює обробку переднього краю деталі. Потім деталь проходить крізь верстат і, опинившись на прийомному конвеєрі, повертається назад до другого стопору. В цей час оператор завантажує наступну деталь, яка базується на першому стопорі, знову обробляючий модуль робить робочий хід, обробляючи одночасно передню сторону наступної деталі та задню сторону попередньої.

Усі можливості таких верстатів залежать від модифікації та оснащення обробляючого модуля. У RANDOMAT/E - це потужний механізм з можливістю встановлювання двох пилок та фрезерного модуля на кожну сторону обробки. Кількість тактів за хвилину може бути до 14 разів (залежить від довжини та перерізу деталі). Ширина від 30 до 250 мм і товщина від 10 до 40 мм дозволяють обробляти не тільки дошки для підлоги, а навіть деталі дверей для столярних виробів та меблевої галузі.

Модифікація RANDOMAT/EM має спрощений обробляючий модуль, який має один двигун і спеціальний кондуктор для розподілу обертального моменту на дві пилки та дві кінцеві фрези. Цей верстат дозволяє обробляти торці деталей або рівно або неглибоким профілюванням.

Самим високопродуктивним є верстат RANDOMAT/SQ, його можна назвати лінією поточної обробки торців деталей. Цей принцип обробки часто застосовують для потужних ліній зрощування меблевого щита. Більш детальніше про такі методи обробки можна довідатись звернувшись до відділу продаж компанії FRIULMAC.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
friulmac, Friulmac FLOORMAT-EQ, Станок friulmak, ттд шипорізного станків, профілювння торців паркету., friulmac floormat e, паркетный станок friulmac, станок friulmak, friulmak, RANDOMAT EM
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
12.07.2010р.

Критерії вибору багатопильних верстатів

Робота з таким примхливим матеріалом, як деревина - справа непроста і дуже відповідальна. Слід грунтовно вивчити «характер» деревини, з якої ви збираєтеся працювати, підшукати або підготувати висококваліфіковані кадри і дуже серйозно поставитися до вибору обладнання. Останнє, на перший погляд, здається не таким уже складним завданням. Але це поверхневий судження

05.02.2010р.

Ламель і личкувальний щит: технології одержання і застосовуване...

Технології обробки деревини розвиваються не тільки в зв'язку із завданнями підвищення продуктивності і якості обробки, а й внаслідок змін у сировинній базі деревообробної промисловості.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua