Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Сушильные камеры для древесины Termolegno в Украине
04.09.2020р.

Компания Мегарес больше 10 лет представляет на рынке Украины итальянскую...

Рівненська область через 30 років може залишитися без лісу - дослідження
27.08.2020р.

За рік, із серпня-2019 до серпня-2020 року, в Рівненській області вирубали лісу у два...

Захисний план для лісів
12.08.2020р.

Україна готує нову стратегію управління зеленим надбанням — які юридичні...

«Хвойний дуб» завойовує простори Черкащини
12.08.2020р.

На Черкащині вже не перший рік вводять європейську модрину до лісових...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1975
15.07.2008р. |
Raimann: більше користі за менших витрат
Компанія Raimann, яка входить в групу Weinig, спеціалізується на інтелектуальних рішеннях в галузі поперечного розпилювання заготовок і оптимізації розкрою. Цього року вона запропонувала ряд новинок, які незабаром будуть запропоновані нашим виробничникам. На виставці Ligna підприємство представить широкий спектр новинок, що роблять асортимент багатопилкових верстатів ще більш продуктивним і економічним.

Багатопилковий верстат RaimannProfiRip KR 610 M зі сканеромпоєднує в собі максимальну потужність з високою гнучкістю і продуктивністю. Швидкість подачі складає до 80 м/хв. Установка дозволяє обробляти пиломатеріали поперечним перерізом до 610x140 мм. Інтерес користувачів викликають 6 регульованих пилкових дисків, особливо, при використанні автоматичних систем розкрою і підключенні сканера. Для цього Raimann інтегрував продукт американського дочірнього підприємства WeinigControl Logic. При цьому сканер виконує оптичний вимір дошки, розпізнавання помилок і двовимірну оптимізацію.

Абсолютна новинка – сканер – дозволяє розпізнавати дефекти як обрізних, так і необрізних дощок, визначати зони якості і допуск дефектів залежно від застосування (наприклад, на нижньому боці стільниці, де дефекта не видно). Наявність до 6 регульованих пилкових дисків забезпечує унікальну розмаїтість комбінацій, а завдяки підвищеній продуктивності – збільшено корисний вихід пиломатеріалів.

Як витяжну систему Raimann представляє нову лінію відділення тріски, номіновану в США у фінал Challengers Award як краща новинка.

Простий в керуванні чотиридисковий верстат Raimann ProfiRip KM 310 M уже відомий споживачам. Він має висоту пропилу до 120 мм, високу швидкість подачі. Запатентована система Quickfix максимально скорочує час на переоснащення.

Raimann пропонує дві різні модифікації. Одна з установок – це потужний оптимізуючий дисковий верстат ProfiRip KM 310M з двома регульованими пилковими дисками. У сполученні із системою оптимізації розділення заготовки TimberMax, досягається максимальний вихід пиломатеріалів. Оператору необхідно тільки виміряти дошку, TimberMax відрегулює розташування пилкових дисків автоматично.


Новинкою є зсув дисків по додаткової другій осі. Завдяки можливості пакетної обробки заготовок при повній оптимізації за допомогою системи TimberMax, ProfiRip KM 310 M посідає особливе місце на ринку. Нині в інших верстатах аналогічного класу продуктивності допускається тільки один зсув диска, а рішень з оптимізації розкрою не пропонується.

На весняній виставці Ligna виробник продемонстрував розпилювання ламелей з готовим до склеювання зрізом.
Інший верстат, який був представлений на виставці Ligna, – невелика установка розкрою ProfiRip KM 310 із системою Quickfix. Тут по-новому організована убудована система обліку виробничих даних.

ProfiRip KM 450 M є установкою Raimann підвищеного класу потужності. Висота пропилу в ній може складати до 140 мм, а її виконання може бути цілком автоматизоване, з 4 регульованими пилковими дисками. Убудована система TimberMax дозволяє забезпечити максимальну економічність використання деревини за рахунок оптимізації по ширині. Новинкою є встановлюваний перед верстатом простий пристрій вимірювання вигину обрізних пиломатеріалів. Вимірювальний пристрій можна замовити окремо, що напевне зацікавить лісопильні підприємства, які займаються виробництвом дощок. Завдання виконується вручну.

Пиломатеріал подається поперечним транспортером на втягуючий стрічковий транспортер з регульованим упором. На виході з верстата пиломатеріал подається на витяжний транспортер. Робот укладає розпиляні деталі на окремі піддони. Витяжка є оптимізованою для використання робота новою системою підйомників безупинної дії, що гарантує максимально можливий вихід дощок.

Подовжній круглопилковий верстат FlexiRip JRIONlineмає величезні можливості для розкрою масиву і пиломатеріалів. Його нове покоління  з поліпшеними базовими характеристиками має  швидке переміщення упора за допомогою цифрового покажчика кута, що дозволяє значно скоротити час на переналагодження. Закритий пропил запобігає потраплянню відходів у корпус верстата і забезпечує високу надійність устаткування.

У Ганновері FlexiRip демонстрували як частину лінії розпилу з убудованою торцювальною пилкою нижнього розташування FlexiCut 700. Таке системне рішення ідеально підходить як для подовжнього, так і для поперечного розкрою деревини на малих і середніх підприємствах. На виставці демонструвалася попереднє торцювання і поперечне розпилювання вигнутих заготовок на установці FlexiCut. Потім на установці FlexiRip вручну і за автоматичною програмою виконувалось поздовжнє розпилювання. Демонструвався і розкрій сходинок з лазерним проектуванням геометрії на пиломатеріал.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
сканування при розкрою деревини, ProfiRip-310 M, raimann profirip, raimann profi rip kr 310m, raimann profirip km310m, Raimann KM450, RAIMANN, верстат raimann, верстат круглопилковий profirip kr 310m, Profirip KM 310M


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua