Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1787
25.07.2008р. |
Ще один крок у майбутнє: європейський інструмент для верстатів із ЧПК
Прагнення удосконалювати умови праці за рахунок автоматизації етапів роботи привело нас до використання комп'ютерів у будь-яких галузях своєї діяльності. Це стосується і деревообробки. Використання верстатів з ЧПК в деревообробці – ще один крок до поліпшення якості обробки й оптимізації виробництва. Такий верстат легко впорається з контурним різьбленням, свердлінням, фрезеруванням, фасонним фрезеруванням, нанесенням візерунків і навіть гравіюванням. Однак не останню роль у тому, якої якості продукцію виготовить ваше обладнання, відіграє інструмент, що на ньому встановлений.

Ринок деревообробної промисловості насичений всіляким інструментом для верстатів із ЧПК. Якщо ви вже зіштовхувалися з проблемою його вибору, то точно знаєте, наскільки високі «вимоги» вашого верстата до різального інструмента.
Для порівняння ми розповімо про понад 40-літній досвід європейських і американських деревообробників і про те, який інструмент і за якими критеріями вибирають вони.

Італійська компанія FREUD завоювала лідируючі позиції на ринку деревообробних інструментів не гарним рекламним «розкручуванням» торговельної марки і не постійними знижками і акціями, якими нас «дістають» з телеекранів, сторінок газет і величезних щитів на вулицях. Будь-який інструмент, виготовлений FREUD, є результатом багатолітніх досліджень, використання високоякісних матеріалів і технологій, а головне, жорсткої системи контролю якості. І саме тому він такий знаний у світі.

Чи знаєте ви, завдяки чому фахівці FREUD одержали сертифікат ISO 9002, що є абсолютною гарантією якості для будь-якої деревообробної компанії?

Завдяки використанню автоматичного програмного керування при виготовленні тіла фрези, що  дозволяє контролювати процес і забезпечувати високу якість і надійність кінцевого продукту на всіх етапах виробництва. А також завдяки тому, що компанія FREUD багато років тому створила власний інститут з дослідження твердого сплаву, а також завод з його виготовлення. Причому, наукові співробітники фірми розробили формулу спеціального твердого сплаву для обробки дерева, на відміну від інших виробників, що використовують твердий сплав, створений для металообробки. Характеристики твердого сплаву FREUD забезпечують максимально якісну обробку м'якої, твердої деревини, екзотичної деревини, а також MDF.   Що ж пропонує FREUD для обробних центрів із ЧПК? Монолітні (цілком із твердого сплаву) спіральні фрези, профільні зі змінними ножами, свердла різної модифікації, алмазний інструмент – от неповний перелік інструмента для верстатів із ЧПК. З його допомогою ви зможете реалізувати будь-які творчі задуми в галузі деревообробки. Застосовуючи спіральні фрези, виконані цілком із твердого сплаву, і спеціальні програми для верстатів із ЧПК, ви обробите матеріал у дво- або тривимірній площині з високою точністю. Спеціальні гравіювальні фрези допоможуть вам нанести будь-який візерунок на меблевий фасад або фільонку дверей. А, маючи верстат з автоматизованою зміною інструментів і набір кінцевих фрез, за одну технологічну операцію ви одержите  практично готове вікно, двері або меблевий фасад.

Профільні фрези зі змінними ножами

Цей інструмент представлений як зі стандартною програмою ножів, так і з можливістю виготовлення їх на замовлення. Ножі для профільної обробки виготовляються з дрібнозернистого твердого сплаву власного виробництва товщиною 3 мм. Така товщина дозволяє загострювати ножі до 6-8 разів.

Велике значення має система кріплення ножа в корпусі фрези. Компанія FREUD пропонує специфічну систему кріплення, завдяки якій можна просто і швидко, просто на місці, не знімаючи інструмента зі шпинделя верстата, замінити ножі. Профіль при цьому не змінюється і залишається постійним. Ця система кріплення UNI EN 847-1 забезпечує повну безпеку при використанні інструмента на високих обертах, не допускаючи переміщення ножа зі своєї позиції під дією відцентрової сили.

Інструмент для виробництва вікон і меблів

Використовуючи свій досвід і новітні технології, фірма FREUD розробила інструмент для виробництва різних типів вікон на верстатах із ЧПК. Ці системи дозволяють максимально точно і гнучко виготовити вікна різної модифікації.

Для виробництва меблевої фільонки FREUD пропонує три фрези: NC60MCA, NC62MCA, NC64MCA  із сімома варіантами профілів фільонки. Вони оснащені 3-міліметровими ножами і системою для швидкої заміни ножів без зміни профілю деталі. Що важлио, фрези, як і весь інший інструмент FREUD, цілком відповідають вимогам європейських норм безпеки.

Для виготовлення обв'язки меблевого фасаду FREUD пропонує дві фрези: NC90MCA  і NC91MCA. Фрезою NC90MCA  формується внутрішній профіль крайки бруска з пазом під скло або фільонку. Потім фрезою NC91MCA  виготовляють шип на торцях горизонтальних брусків. Якість кутового з'єднання профілю обв'язки і шипа залежить від точності виготовлення тіла фрези і посадкового гнізда під ножі. FREUD гарантує розташування ножів на своїх фрезах з точністю ±0,02 мм. Розроблювачі подбали про розмаїтість профілів і представили в стандартній програмі до десяти варіантів ножів. Якщо ж ви захочете одержати профіль ножа, що не ходить до стандартного набору, фахівці компанії FREUD максимально швидко виготовлять його, виходячи з можливостей верстата, типу оброблюваного матеріалу і ваших вимог до інструмента.Система кріплення інструмента у вузлі верстата

  Щоб забезпечити високу якість обробки і збільшити стійкість інструмента, необхідно забезпечити «відповідність» інструмента верстатові. Цим вимогам відповідають цангові патрони і тримачі FREUD із хвостовиками CM2, ISO 30, HSK. Виготовлені з високою точністю і балансуванням, стандартні адаптери забезпечують численні можливості механічної обробки деталі на верстатах із системою зміни інструмента.

Монолітні спіральні фрези

Широке поширення одержали виконані цілковито із твердого сплаву монолітні спіральні фрези. Їхня особливість полягає в конструкції самої спіралі і напрямку стружкових канавок. При конструкції різальної крайки, як на мал. 7, фреза призначена для незначного знімання матеріалу. При завиванні стружкових канавок вправо або вліво, вихід стружки, відповідно, спрямований нагору або вниз. Це актуально при виборі фрез для обробки ламінованої ДСП. Залежно від напрямку виходу стружки, ви одержуєте кращу якість крайки на певній поверхні плити.

Для обробки двобічної ламінованої ДСП ідеально надається фреза PI07MD. Конструкція спіралі цієї фрези влаштована так, що при обробці матеріалу стружка спрямовується і вгору, і вниз, гарантуючи чудову якість на обох боках ламінованої ДСП.

Щодо спіральних фрез з так званою «розсіченою» різальною крайкою, то вони призначені для значного знімання матеріалу за один прохід. Не варто забувати, що, як «чистові», так і «чорнові» фрези здатні працювати не тільки в радіальному напрямку, але й в осьовому. За допомогою торцевих зубів ви, «всверлившись» у заготовку, без проблем зможете надати їй індивідуальної форми. В асортименті компанії FREUD представлений широкий перелік спіральних фрез, призначених для обробки різних порід дерева і деревостружкових плит.

Нові розробки: сплав AVIONAL

Розвиток нових технологій і зростання попиту на інструмент для верстатів із ЧПК дозволили  FREUD виготовити тіло фрези з легкого сплаву AVIONAL. Його переваги очевидні. Збалансовані корпуси з легкого сплаву на основі алюмінію збільшують термін служби верстата. Легка вага дозволяє збільшити частоту обертання, а отже, збільшити швидкість подачі, що безпосередньо впливає на продуктивність.

Де знайти?

Якість і конкурентоздатність – два ключових фактори успіху компанії FREUD. Інструмент з емблемою FREUD займає ключові позиції в галузі деревообробки в усьому світі, гарантуючи виробникові упевненість, що він використовує найбільш безпечний і надійний інструмент. Виходячи з традиції і концепції FREUD, фахівці компанії «ДНЕПРО» – ексклюзивного дилера фірми в Україні – нададуть професійну консультацію, допоможуть вам у виборі інструмента і забезпечать повну сервісну підтримку вашого виробництва. На сайті ви завжди можете ознайомитися з основним (але не повним!) асортиментом інструмента FREUD, а на форумі поставити запитання, які вас цікавлять. Більш докладна інформація, дбайливе обслуговування і допомога у вирішенні ваших завдань завжди до ваших послуг у найближчому представництві (Київ, Донецьк, Суми, Вінниця, Луганськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ) або головному офісі (Харків)  компанії «ДНЕПРО».


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
інструмент для верстата з ЧПК, борштанга розточна для верстатів з ЧПК, фрези для верстатыв з ЧПК, фрези крок реклама, фрэйзи крог, Швидкозмінні інструменти для верстатів з ЧПК, майбутнє верстатів, мебливий верстат чпк, фрези крок игры, твердий сплав для обробки дерева
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua