Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1724
31.07.2008р. |
Оновлена гама розкроювальних центрів компанії SCM
Українські меблеві підприємства продовжують розвиватися, і більшість з них заміняють нині круглопилкові верстати з кареткою, що раніше використовувалися для розкрою повноформатних плит, розкроювальними центрами з програмним керуванням. Вони мають значно більшу продуктивність і забезпечують кращу точність обробки.

Одним з найвідоміших в усьому світі виробників таких верстатів є підрозділ італійської компанії SCM, що пропонує своїм споживачам повну гаму верстатів для розкрою плит. При створенні цих верстатів були використані останні досягнення деревообробного верстатобудування. Це ще один крок у розвитку аналогічного обладнання, що вже тривалий час експлуатується на багатьох українських підприємствах.

Комплект High Speed для моделей Sigma Impact. Від точності і швидкості позиціонування оброблюваного пакета і пилкової каретки в процесі розкрою значно залежать якість деталей і продуктивність верстата. Тому фірма SCM розробила для оснащення верстатів модельного ряду Sigma Impact комплект High Speed, що дозволяє використовувати додаткові резерви часу і збільшити продуктивність обладнання.

З цим комплектом пилкова каретка у верстатах приводиться в рух за допомогою безколекторного електродвигуна зі швидкістю до 135 м/хв, а швидкість зворотного ходу штовхача досягає 70 м/хв. Для скорочення допоміжного часу система керування верстата автоматично оптимізує «виліт» основної пилки і вертикальний хід притиску залежно від товщини пакета, що розкроюється. Фіксація пилок у верстатах при їхній заміні виконується за допомогою пневматичного пристрою, що помітно полегшує дану операцію. Привід переміщення пилкової каретки і штовхача при їх робочому і неробочому ході здійснюється за допомогою безщілинної зубчато-рейкової пари. Встановлення на верстат здвоєного бічного вирівнювача (до і після лінії пропилу) на призматичних напрямних ТНК значно підвищує функціональність верстата.

Керування верстатами модельного ряду Sigma Impact побудовано на основі системи «персональний комп’ютер–програмований логічний контролер». Застосування цих новинок підвищило швидкість і точність обробки і ще більш спростило керування верстатами.

Верстати для розкрою плит із програмним керуванням серії Sigma Impact мають будову, що дозволяє максимально знизити їхню ціну за рахунок підбору саме того оснащення, яке задовольняє конкретні вимоги виробництва будь-якого замовника і не містить нічого зайвого. Ці нові центри компанії SCM дають змогу підприємствам невеликого і середнього бізнесу одержувати найбільший прибуток, зумовлений реалізованими в обладнанні останніми технологічними новинками, і за розумною ціною.

Призматичні напрямні THK для моделей Sigma Plus D і Sigma Plus Р. У світі безперервного удосконалювання обладнання, що випускається, компанія SCM тепер установлює на розкроювальні центри моделей Sigma Plus D і Sigma Plus Р призматичні напрямні для переміщення пилкових кареток, що дозволяє досягати неперевершеної точності розкрою. Ці верстати призначені для тривалої роботи у важких виробничих умовах і гарантують збереження найвищої якості обробки протягом усього періоду служби.

Конструкція верстатів обох цих моделей включає систему автоматичного змащення призматичних напрямних і зубчасто-рейкових приводів за командами безпосередньо системи керування «персональний комп’ютер–програмований логічний контролер». Регульована безступінчато швидкість подачі пилкових кареток цих верстатів – до 135 м/хв, а швидкість подачі штовхача – до 98 м/хв.

Sigma Plus 125. Ще одною моделлю від SCM є верстат Sigma Plus 125, що володіє дуже високою продуктивністю. Його позитивною відмінністю є також функціональна гнучкість. Виліт пилкового полотна над робочим столом при діаметрі основної пилки 420 мм складає 125 мм, що дозволяє одночасно розкроювати 7 плит в одному пакеті і забезпечує середню продуктивність не менш 20 м3 у зміну.

Sigma Impact PLM. Верстат моделі Sigma Impact PLM, крім розкрою деревостружкових плитних матеріалів, спеціально призначений для розкрою пластмас і шаруватих пластиків. Для вирішення цих завдань верстати мають особливе оснащення. Спеціальні штовхачі з подвійними захоплювачами міцно утримують переміщуваний ними пакет, не пошкоджуючи його, і дозволяють розкроювати вузькі і тонкі смуги. Спеціальний притиск верстата забезпечує ідеальний розкрій навіть тонких і особливо крихких листів. Використання в приводах безколекторних електродвигунів дозволяє максимально скоротити час робочого циклу і забезпечити високу точність позиціонування робочих агрегатів верстата й оброблюваного пакета. Швидкість переміщення пилкового супорта регулюється безступінчато, що забезпечує високу гнучкість при виборі режимів обробки. Висока якість розкрою пластмас (пластиків) забезпечується також убудованою системою змащення й охолодження пилкового полотна.

Програмне забезпечення. Нове прикладне програмне забезпечення, розроблене компанією SCM, є винятково простим навіть для недосвідчених операторів. Усі використовувані робочі програми легко адаптуються під будь-які вимоги споживача і забезпечують виконання цілого ряду складних виробничих функцій. Вони гарантовано забезпечують максимально можливий корисний вихід деталей із плит заданого формату.

Для недостатньо досвідчених операторів верстатів компанія SCM створила прикладні програми Cutty і Cutty Plus. Для просунутих користувачів компанія пропонує програми Ottimo Perfect Cut/TOP і Easy Cut/Easy Cut Plus. Однією з найбільш цікавих «фішок» у цих програмах є функція, що дозволяє виконувати друк ярликів для деталей заданого кольору і розміру безпосередньо на верстаті, з використанням стандартного офісного принтера. Ця особливість програмного забезпечення сприяє підвищенню ступеня інтегрування виробничих процесів, що заощаджує кошти покупців.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
scm sigma plus, ottimo perfect cut top, призматичні напрямні


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
12.07.2010р.

Критерії вибору багатопильних верстатів

Робота з таким примхливим матеріалом, як деревина - справа непроста і дуже відповідальна. Слід грунтовно вивчити «характер» деревини, з якої ви збираєтеся працювати, підшукати або підготувати висококваліфіковані кадри і дуже серйозно поставитися до вибору обладнання. Останнє, на перший погляд, здається не таким уже складним завданням. Але це поверхневий судження

05.02.2010р.

Ламель і личкувальний щит: технології одержання і застосовуване...

Технології обробки деревини розвиваються не тільки в зв'язку із завданнями підвищення продуктивності і якості обробки, а й внаслідок змін у сировинній базі деревообробної промисловості.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua