Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3583
19.08.2008р. |
Індустріальний паркет, або паркетна індустрія
Паркет як підлогове покриття відоме з незапам'ятних часів, тож немає потреби переконувати будь-кого у його перевагах. Екологічні, міцнісні, а головне, естетичні властивості паркетних підлог у житлових і адміністративних приміщеннях неперевершені порівняно з іншими видами покриттів. Нині широко використовуються різні види паркету: штучний, мозаїчний, щитовий та ін. Вимоги до відомих типів паркету регламентовані стандартами.

Останнім часом дедалі популярнішим стає відносно новий вид паркетної продукції - так званий індустріальний, або промисловий паркет. Він використовується в покриттях підлог виробничих приміщень різного призначення. Спектр його застосування - від харчових і швейних виробництв до машинобудівних цехів. Підлоги спортивних споруд, “одягнені” в індустріальний паркет, задовольняють щонайвищі вимоги. У порівнянні зі своїми “палацевими“ родичами, такий паркет володіє рядом безсумнівних переваг. Його відносно малі розміри дозволяють використовувати як вихідну сировину відходи меблевих та ін. виробництв. Проста форма (без пазів і гребенів) не вимагає спеціального інструмента й складного обладнання. Простота його укладання в підлогу - це ще одна, і далеко не остання перевага індустріального паркету.

Промисловий паркет складається з планок, усі боки яких мають строгу прямокутну форму. Найбільш популярний у Європі розмір планок (паркетин) – 160х8х22,85 мм.

Застосування цього типорозміру переважає в укладанні підлог виробничих приміщень. Споживач одержує пакет розміром 160х320 (40 планок, покладених на ребро). Планки в пакеті фіксуються скотчем по верхній і нижній площинах. Після укладання пакетів на підготовлену поверхню підлоги скотч видаляється при опорядженні.

Такі ж паркетні планки, покладені на пласть, дозволяють створити певний малюнок (“ялинка”, “цеглинка”, “шахматка” тощо). У цьому випадку паркет використовується як мозаїчний. Мозаїчні покриття використовуючи для підлог офісних та інших допоміжних виробничих приміщень. Мозаїчний паркет може постачатися у вигляді фрагментів „килиму”, скріплених термосіткою. Формат таких фрагментів 320х640 мм.

Наступний за ступенем популярності типорозмір індустріального паркету – 160х18х22,25. Постачання - у пакетах розміром 160х320 (14 планок у пакеті). Основне застосування – підлоги спортивних споруд.

При відносно нескладній технології одержання індустріального паркету, на перший план виходить вимога до продуктивності обладнання, обумежена малою корисною площею одиничної планки.

Високу продуктивність може забезпечити тільки автоматизація всіх процесів. Сучасне обладнання, на якому виробляється індустріальний паркет, випускається фірмами WEINIG (Німеччини), BAUWERK (Швейцарії) тощо. Воно переважно базується на принципах модульної побудови з використанням роторних технологій. Перший, виготовлений на території СНД спеціалізований верстат аналогічного призначення СФП-5, розроблений фахівцями фірми „МАГР” (Україна), ґрунтується на трохи інших принципах. „Магру” вдалося створити автоматизований верстат, що виконує всі технологічні переходи виробництва паркету на одному модулі і може обслуговуватися одною людиною. Технологічна схема наведена на малюнку.З касетного живильника заготовка подається до торцювального вузла, що з частотою від 1сек-1 формує торці заготовки. Наступна заготовка проштовхує торцьовану заготовку під “рябухи” безперервного живильника. Нижня фреза “чисто” стругає нижню пласть, а верхня фреза знімає зайвий припуск. Набір дискових пилок, розташований нижче рівня столу, надрізає заготовку, залишаючи гарантований недоріз, що стругається останньою фрезою.

Завдяки такій технології паркетини мають чітко виражені крайки, без яких не може бути гарного паркету.

Основні переваги нового верстата порівняно з існуючими імпортними верстатами - це компактність, відносно низька енергоємність при досить високій продуктивності. При цьому вартість верстата в кілька разів менша від імпортних комплектів обладнання аналогічного призначення. У таблиці наведені технічні характеристики верстата СФП-5

Розміри вхідної заготовки, мм:

– довжина                                                                                170-180
– ширина                                                                                  40-5
– висота                                                                                   26-5
Продуктивність щодо заготовки, шт/хв.                                  до 60
Товщина пропилу, мм                                                              2,2
Установлена потужність, кВт                                                  40,6
Тиск повітря в пневмосистемі,кг/см2                                      4-7
Габаритні розміри верстата, мм
– довжина                                                                                2750
– ширина                                                                                  1100
– висота                                                                                   1600
Маса верстата, кг                                                                    2000

Верстат обслуговується одним оператором і може робити до 400 і більше квадратних метрів мозаїчного паркету в зміну.
За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
торцювальні верстати паркету індустріального, DBHJ,YBWNDJ GFHRTNE SYLECNHSFKMYJUJ, заготовка кленова на індустріальний паркеь, розміри паркету, розмір заготовки на паркет, ЕКСПОРТ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКЕТУ, індустріальний паркет технологія, bauwerk паркет типи, виробництво індустріального паркету, вимоги до паркетта
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
08.02.2011р.

"Прямих договорів не буде" 2

Інтервю журналу "Бізнес" з головою Державного агентства лісових ресурсів України Віктором Сівцем. Тут ви зможете дізнатися про плани і стратегії новосформованого органу влади

05.03.2010р.

Лісозаготівельна галузь Закарпаття терпить збитки

Свалявський район, у якому колись лісозаготівельна галузь була пріоритетною, а меблеві і деревообробні підприємства славилися на цілу Україну, тепер стоїть наче на розпутті. Ліс ніби то є, але обсяги його заготівлі рік у рік зменшуються, від чого виробництва, зав’язані на ньому, потерпають, терплять великі збитки. Через це чималих коштів недораховується і районний бюджет.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua