Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Сушильные камеры для древесины Termolegno в Украине
04.09.2020р.

Компания Мегарес больше 10 лет представляет на рынке Украины итальянскую...

Рівненська область через 30 років може залишитися без лісу - дослідження
27.08.2020р.

За рік, із серпня-2019 до серпня-2020 року, в Рівненській області вирубали лісу у два...

Захисний план для лісів
12.08.2020р.

Україна готує нову стратегію управління зеленим надбанням — які юридичні...

«Хвойний дуб» завойовує простори Черкащини
12.08.2020р.

На Черкащині вже не перший рік вводять європейську модрину до лісових...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
6570
22.08.2008р. |
Гідроманіпулятори – піднімальна сила вашого успіху
Фірма „Велмаш-Україна” є офіційним представником Великолуцького машинобудівного заводу, який спеціалізується на виготовленні маніпуляторів. Український дилер завоював міцні позиції на вітчизняному ринку лісозаготівельної техніки завдяки високій якості пропонованої продукції, привабливій для клієнтів ціновій політиці.

Маніпулятори – механізми, які можна встановити на вантажні автомобілі, трактори, спеціалізовані дорожні платформи тощо, вони призначені для захоплювання різного роду вантажів за допомогою спеціальних вантажозахопних пристроїв (робочих органів) з подальшим їх вантаженням (розвантаженням). Ці механізми можна застосовувати у лісопромисловому комплексі (у складі лісовозного транспорту), нафтовому комплексі, дорожньому, промисловому будівництві, комунальному господарстві тощо. Пропонуємо вашій увазі інформацію про маніпулятор ОМТЛ-70-01;ОМТЛ-70-02 та гідроманіпулятор ОМТЛ-97 Great.

Маніпулятор ОМТЛ-70-01; ОМТЛ-70-02.

Основна особливість маніпулятора моделі ОМТЛ-70-01 полягає в його z-подібній схемі складання в транспортному положенні, що дозволяє отримати низку переваг, порівняно з маніпуляторами з повздовжньою схемою складавання. Центр тяжіння зміщений у напрямку задньої осі шасі, тому навантаження на передню вісь не перевищує те, що встановлене заводом-виробником. Крім того, встановлення маніпулятора ОМТЛ-70-01 не перешкоджає доступу до двигуна автомобіля сімейств КамАЗ та МАЗ для проведення ремонтних робіт у польових умовах.

Ще однією перевагою згаданого маніпулятора є добра оглядовість, якої досягнуто завдяки тому, що маніпулятор в транспортному положенні розміщено за кабіною автомобіля, а не над нею. Також відсутня передня стійка, на котру вкладається маніпулятор з повздовжньою схемою складання. Слід зауважити, що автомобіль, укомплектований цим маніпулятором, легкий у керуванні й має підвищену стійкість, оскільки центр тяжіння маніпулятора розташований нижче, ніж у маніпулятора з повздовжньою схемою складання.

Маніпулятор моделі ОМТЛ-70-02 має поздовжню схему складання в транспортне положення і може бути змонтований як за кабіною лісовозного автомобіля, так і на кінці вантажної платформи.

Технічні характеристики:
 1. вантажний момент – 70 кНм;
 2. максимальний виліт стріли – 7,3 м;
 3. кут повороту колони – 400 градусів;
 4. маса (без захоплювача з ротатором) –2100 кг;
 5. кут повороту валу ротатора – нескінчений;
 6. хід подовжувача –  1200 мм;
 7. площа перерізу захоплювача – 0,3 м куб.;
 8. висунення балок аутригерів – ручне.
Гідроманіпулятор ОМТЛ-97 GreatЦей гідроманіпулятор спеціально розроблено для роботи з „великим” лісом, тобто механізм призначений для вантаження сортиментів та хлистів, що мають велику вагу. Отже, він є незамінним  для підприємств, що проводять лісозаготівлю у великих розмірах. Гідроманіпулятор ОМТЛ-97 має збільшений, порівняно з гідроманітуляторами серії ОМЕЛ-70, вантажний момент за однакової маси. Його укомплектовано насосом підвищеної продуктивності та гідравлічним розподільником RM-316 фірми Nordhydraullic (Швеція) зі збільшеною пропускною здатністю, а також більш плавним керуванням, що дозволяє оператору впевнено поєднувати кілька операцій, а отже, суттєво скоротити час вантаження лісовозу. Механізм встановлюється за кабіною або на задній частині вантажної платформи автомобілів „Урал”, КамАЗ, КрАЗ,  його також можна застосовувати у складі спеціальних машин (металовозів, мультиліфтів) з відповідними робочими органами. У стандарту комплектацію входить капюшон для захисту оператора від атмосферних опадів.
Технічні характеристики:
 • вантажний момент – 97 кНм;
 • максимальний виліт стріли – 7,3 м;
 • кут повороту колони – 400 градусів;
 • маса (без захоплювача з ротатором) –2200 кг;
 • маса захоплювача з ротатором – 340 кг;
 • кут повороту валу ротатора – нескінчений;
 • хід подовжувача –  1200 мм;
 • площа перерізу захоплювача – 0,3 м куб.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
гідроманіпулятор використання, Будова манипулятора, будова манипулятор, схема керування гідроманіпулятором, керування гідроманіпулятором, будова маніпулятора, крани маніпулятори на автомобіль для лісозаготівлі, Краз маніпулятор, маніпулятори фото, маз лісовоз
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
18.11.2009р.

Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів...

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду" від 11 листопада 2009 р.

22.08.2008р.

Гідроманіпулятори – піднімальна сила вашого успіху

Фірма „Велмаш-Україна” є офіційним представником Великолуцького машинобудівного заводу, який спеціалізується на виготовленні маніпуляторів. Український дилер завоював міцні позиції на вітчизняному ринку лісозаготівельної техніки завдяки високій якості пропонованої продукції, привабливій для клієнтів ціновій політиці.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua