Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
4057
29.08.2008р. |
Пресування – це просто, якщо знаєш як...
Фірма «Штайнбок» добре відома українським фахівцям в галузі деревообробки. Понад 13 років вона постачає на вітчизняний ринок інструмент торговельної марки Leitz. Ставка, яка від самого початку була зроблена на високу якість, привела до закономірного результату – фірма має авторитет і займає гідне місце на ринку. Порівняно недавно, з огляду на тенденції розвитку світової деревообробної промисловості, вона вийшла з новою пропозицією.

Підвищення попиту на вироби з натуральної деревини, відмова від використання синтетичних личкувальних матеріалів сприяють щораз більшому поширенню шпону. Фірма «Штайнбок», офіційний представник австрійської фірми COLUMBUS у країнах СНД, однією з перших запропонувала на ринок обладнання для наклеювання шпону на плоскі і рельєфні поверхні, як-от фільонка, лиштва, меблевий фасад, а також преси для виробництва клеєного щита.

Прес „МАРКАНТА”

У пресі „МАРКАНТА” застосовується унікальна запатентована технологія трибічного личкування шпоном погонажних виробів, використовуваних у меблевій і будівельній промисловості (лиштва, меблева накладка, плінтус). На відміну від аналогічного обладнання, прес „МАРКАНТА” здатен працювати зі шпоном будь-якого типу без попередньої підготовки, позначається на собівартості продукції. Як личкувальний матеріал можна використовувати навіть звичайний струганий шпон. Товщина личкувального матеріалу складає 0,2-1,4 мм.

Верстат розрахований на 6 типорозмірів деталей – базовими для нього є такі розміри: довжина 2300/2800/3300 мм і ширина до 120/150 мм. Висота крайки деталі може досягати 40 мм. За цих умов верстат здатен працювати без переналаштувань, причому що разу може личкувати заготовку різного перерізу, тим час як інші, подібні, верстати вимагають переналагодження на кожен новий профіль, що призводить до певних часових і фінансових витрат. Робочий цикл (тривалість виготовлення однієї деталі) складає близько 5 хв. при оптимальній температурі приміщення +18°С.

Даний тип обладнання, як і інші розробки фірми Columbus, напрочуд простий в експлуатації. А для нормальної роботи преса досить лише одного працівника.Рис. 2. Вироби, виготовлені на пресі „МАРКАНТА”.

Прес призначений для виготовлення гнутих деталей меблів, а також для личкування їх шпоном. Як матеріал для гнуття може використовуватися пакет плит товщиною до 50 мм. Точність одержання контуру деталі забезпечується і завдяки фрезеруванню прорізів у плиті МДФ.

У конструкції преса для швидкого відкачування повітря використовуються вакуумний насос і ресивер, що створюють тиск величиною 0,9 бар, який забезпечує зусилля в клейовому шві до 900 кг/м². Для зручності роботи в обмеженому просторі цеху прес має можливість зміни орієнтації робочих елементів з горизонтальної на вертикальну. З цією метою прес установлений на роликах.

Завдяки наявності високоеластичної мембрани, у даній моделі преса можна здійснювати гнуття деталі висотою до 900 мм від поверхні столу. Час циклу техпроцеса складає від 20 до 60 хв. при личкуванні і від 2 до 8 год. при виконанні операцій гнуття.

Рис. 4. Вироби, виготовлені на пресі „ВАКУФОРМ”.

Для вирішення питання скорочення тривалості робочого циклу була розроблена нова модель вакуумно-мембранного преса „ВАКУФОРМ-К”. Даний прес також призначений для гнуття й личкування нестандартних деталей меблів. Прес, крім насоса і ресивера, має ізольовану нагрівальну камеру з убудованим оглядовим вікном. Тривалість робочого циклу тут зменшено більш ніж удвічі. Для цього верстата час циклу при виконанні операції гнуття матеріалу складає від 30 хв. до 2 годин, а при личкуванні шпоном – від 5 до 30 хв, залежно від типу використовуваного клею і складності профілю заготовки. Крім цього, прогрітим шпоном можна личкувати більш складний профіль. „ВАКУФОРМ-К” може постачатися без нагрівальної камери з можливістю її встановлення за потреби.

Прес „ПІОНІР”.

Ця модель являє собою гідравлічний прес з електричними нагрівальними плитами для гарячого личкування деталей. Поверхня заготовки піддається впливу високого тиску і температури (завдяки нагрівальним елементам), що сприяє прискоренню процесу кристалізації і висихання клею. У результаті робочий цикл пресування набагато коротший, ніж при звичайному холодному режимі обробки деталей. „ПІОНІР” застосовується при наклеюванні на плоскі деталі шпону, декоративних плівок і так званого «фінішного» паперу. Це обладнання особливо ефективне у випадку, коли при фанеруванні потрібно досягти високої якості наклеювання матеріалів на великоформатні деталі.

Конструкція преса має класичне компонування: плити, які передають зусилля, приводяться в рух за допомогою гідроциліндрів, а тиск генерується в гідростанціях. Зусилля на робочій поверхні преса складає близько 3 кг/см². Час робочого циклу, завдяки застосуванню термічної обробки деталей, скорочений і складає від 5 до 15 хв залежно від типу клею. Температура в робочій зоні преса сягає до 120°С. Завдяки застосуванню електричного нагрівання плит досягається рівномірний розподіл тепла по всій їхній поверхні, а також невеликі витрати електроенергії (6-8 кВт/год) порівняно з рідинним нагріванням плит.Крім того, алюмінієві плити з електричним нагріванням мають вищу теплопровідність (ніж вода або масло), що дозволяє швидко досягати і змінювати робочу температуру плит. Є ще одна перевага плит з електричним нагріванням: немає жорстких вимог до температури навколишнього середовища, тимчасом як для плит з масляним нагріванням потрібна температура робочого приміщення не менше 10оС. Думка про те, що плити з електричним нагріванням недовговічні, є помилковою, тому що при виготовленні даного преса використовуються плити німецької фірми ELKOM, світового лідера з виробництва електронагрівальних елементів. На ці плити надається гарантія 3 роки, а термін служби складає понад 20 років.

Максимальна робоча поверхня пресу – 2500х1250 мм (загальна сила пресування 60 т). Великою популярністю нині користується прес з розмірами столу 1200х800 мм (20 т). Основними його перевагами є невисока ціна і невеликі габаритні розміри.

Якщо прес цієї моделі укомплектувати формопресувальною подушкою типу „КОНТУРА”, то плоский прес одержить функцію мембранного. Таким чином, стає можливим напресування шпону не тільки по площині, але і на рельєфні деталі, як-от дверна фільонка, меблевий фронт, кришка столу й ін. Певна річ, при використанні натурального шпону необхідно суворо дотримувати вимог щодо профілю деталі і її личкування на прес-подушці. Плавні форми заготовки гарантують якісну наклейку шпону в критичних місцях. Висока зносостійкість мата дозволяє робити на ньому до 15 тис. циклів пресування. Можливе постачання формопресувальної подушки з габаритами відповідно до вимог замовника.

Прес „ВАРІОМАТ”.

Дана модель призначена для пластевого склеювання масивної деревини: меблеві щити, меблеві фасади, дверні рами, сходинки (у тому числі косі), підвіконня, а також дверна лиштва й ін. Номінальний тиск на клейовому шві складає близько 4 кг/см2. Тривалість виробничого циклу, залежно від типу виробу і часу висихання клею, складає близько 20 хв. Цей же час є оптимальним щодо завантаження і вивантаження меблевої заготовки. Якщо врахувати, що дана модель має 4-поверхову конструкцію, то виходить, що протягом 20 хв. вона може видати 4 склеєні заготовки. При цьому кожен поверх здатен працювати в автономному режимі.

Автономне керування поверхами преса дозволяє на кожному з них без переналагодження клеїти різні деталі (сходинки, фасади, дверні рами). Конструкція обладнання виконана таким чином, що переналаштування на іншу ширину або товщину деталі здійснюються автоматично. Привід преса – від джерела стиснутого повітря тиском 6 бар.

Елементами, що переміщаються, у цій моделі є дві консолі (які регулюють довжину склеюваної деталі у діапазоні від 300 мм до 2500 мм). Завдяки притискним шинам запатентованої конструкції і спеціальним накладним рукавам тиск рівномірно розподіляється з чотирьох боків заготовки.

Високі експлуатаційні і технологічні характеристики преса досягаються за рахунок оптимальної конструкції, можливості гнучко і чітко використовувати принцип циклічності в роботі всіх 4-х поверхів преса, індивідуально їх переналагоджувати під конфігурацію того або іншого виробу – і в такий спосіб підвищувати продуктивність обладнання.

Максимальний розмір склеюваної деталі – 2500х1040х80 мм. За потреби кілька пресів „ВАРІОМАТ” можна з'єднати в один ряд для склеювання довших заготовок. Для зручності переміщення по цеху прес установлений на роликах.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
https, вакуумная металичеськая коба с пресом, http, , Принцип роботи вакуумного преса для личкування, як пресують папір, Пресування-це, призначення та принцип дії вакуумно- мембранних пресів, пресування скла, пресування звичайне обладнання


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua