Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1847
16.09.2008р. |
Лінія опорядження погонажу
Розширення виробництва. У цій фразі для керівників підприємств є особлива магія. Це означає успішність... Однак, з розширенням виробництва зростає і кількість проблем. Однією з них дедалі частіше стає опорядження погонажних виробів.

Ручне опорядження будівельного, меблевого та дверного погонажу має багато недоліків, що передусім зумовлені відсутністю на ринку праці достатньої кількості кваліфікованого персоналу, особливо опоряджувальників. Уникнути впливу людського фактора на цей виробничий процес дозволяють лінії опорядження погонажу виробництва Cefla Finishing Group (Італія). Класична схема лінії виглядає таким чином:
  1. автоматичний або напівавтоматичний завантажувач;
  2. шліфувальний верстат;
  3. верстат для очищення виробу від пилу перед опорядженням;
  4. розпилювальний автомат;
  5. вертикальна, ультрафіолетова або інфрачервона сушка;
  6. автоматичний або напівавтоматичний розвантажувач.
Звичайно, це високопродуктивна і дорога лінія. Швидкість її роботи – до 110 м/хв. Однак, ця лінія модульна і дозволяє нарощувати обсяги виробництва за рахунок додавання агрегатів.

Її серце – розпилювальний автомат. Він може бути укомплектований трьома контурами подачі ЛФМ (для швидкого переналагодження), і шістьма розпилювальними пістолетами (наприклад, по два на один контур), що включаються тільки в момент переміщення під ними виробу.

Швидкість роботи такого верстата обмежена швидкістю подачі заготовок у лінію і, найголовніше, швидкістю їхнього вивантаження (слід пам'ятати, що вони свіжопофарбовані).

З огляду на це, істотно підвищити продуктивність можна, установивши в лінію авторозвантажувач, що підбирається, насамперед, залежно від довжини виробів, які фарбуються. Крім зростання продуктивності, авторозвантажувач також дозволяє скоротити відсоток браку, спричиненого людським фактором на цій ділянці техпроцесу. Однак, із зростанням продуктивності збільшується загальний відсоток браку, головним чином, через недостатньо якісне очищення від пилу заготовок перед подачею в лінію. Тому на даному етапі бажано (але поки що не обов'язково) укомплектувати лінію верстатом для очищення від пилу перед фарбуванням. Такий верстат може бути оснащений трьома щітковими вузлами, струменевим і ротаційним обдуванням, а також іонізуючою планкою для зняття статичної напруги.Наступним етапом збільшення продуктивності і усунення ручної праці є або шліфування, або сушіння. Вибір проводиться залежно від умов виробництва в кожному конкретному випадку. У цій статті ми розглянемо класичний варіант. Це установка шліфувального верстата (що до речі, тягне за собою одночасну установку верстата для очищення від пилу). Найкращим варіантом для шліфування погонажу є верстат модульної конструкції, що дозволяє установити значну кількість (11 і більше) шліфувальних вузлів (як стрічково-шліфувальних, так і дискових). Крім цього, конструкція верстата дозволяє встановлювати на ньому вузол нанесення патини і різні допоміжні пристрої. Кількість і порядок установлення шліфувальних вузлів вибирається залежно від складності профілю погонажного виробу.Наступним логічним кроком є установлення прохідної сушильної камери. Вона не тільки дозволить вивільнити значну частину виробничих площ, які раніше використовувалися для сушіння, але й різко зменшити брак, спричинений прилипанням до пофарбованого виробу цехового пилу. Особливо ефективне ультрафіолетове сушіння (природно, за умови використання УФ-лаків), що дозволяє одержати на виході з лінії цілком готовий виріб.

Останнім етапом збільшення продуктивності є установлення автозавантажувача, що дозволяє досягти максимальної швидкості роботи лінії й одержувати від неї максимальну віддачу.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
лінія опорядженя млп, опорядження погонажних виробів, лінія опорядження, лінія опорядження млв, опорядження погонажу, cefla finishing group розпилювальні автомати, лінії опорядження млв, Лінії для опорядження деревини, лінія опопядження, камери для опорядження
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua