Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1300
03.10.2008р. |
Технічні характеристики верстата ВООМ-3200
Конструкція верстата ВООМ-3200 розроблена на основі великого досвіду виготовлення й експлуатації інших форматно-розкроювальних верстатів, і нині його можна по праву зарахувати до унікального обладнання у своєму сегменті. За ціною він займає позиції в середній групі і навіть трохи нижче, проте, за своїми технічними параметрами не поступається обладнанню вищого класу.

З моделями, які можна назвати конкуруючими, тобто з більш високих цінових груп, його поєднує наявність нової системи каретки на круглих металевих напрямних і роликового візка. Це те, що визначає «сучасний» верстат, адже аналогічна система каретки використовується на більш дорогих верстатах.

Ціна, порівняно з аналогами, справді низька, але цілком реальна. Почасти вона продиктована і тим, що це нова позиція, тому на першому етапі потрібен час для виведення на ринок, і спеціальна ціна є одним зі способів досягнення цієї мети. Наскільки довго триватиме така цінова політика, покаже час.

Переходячи до технічного боку питання і конкретних переваг даного продукту, варто почати з його основи. Вона зварена з листового металу, але, на відміну від багатьох аналогів, додатково посилена по периметру у верхній частині. Подібні елементи мають тільки верстати із зовсім іншої цінової категорії, тобто дорожчі за ВООМ-3200 як мінімум удвічі. Отже, основа має більш жорстку конструкцію, яка стійка до скручування, посилена по периметру, що запобігає всіляким механічним змінам (деформації) у процесі експлуатації. На практиці це означає і зниження рівня вібрації, і збільшення довговічності настроювань агрегатів.

Другою значимою відмінністю від інших верстатів є міцна широка каретка (ширина 410 мм), найширша з усіх верстатів даного класу, що є досить вагомим аргументом на користь даного верстата, адже це гарантує надійність і стабільність роботи.

Вирізняється і спосіб кріплення каретки до станини – за допомогою чотирьох фрезерованих площадок, монолітних з основою, що забезпечує абсолютну жорсткість кріплення каретки, довговічність і точність механізму, а також запобігає механічним змінам у самій каретці. У багатьох інших випадках каретка кріпиться точково, на гвинтах. Це менш стабільний варіант.

Усі механічні вузли на форматно-розкроювальному верстаті повинні мати можливість регулювання, і на практиці вона реалізується по-різному: може бути як зручною, так і незручною для настроювання верстата. Однією з важливих регулювальних властивостей каретки є бічне переміщення, необхідне для того, щоб виставляти її положення щодо площини пилкового диска. У верстаті ВООМ-3200 вона, певна річ, є, причому регулювальні гвинти виведені назовні, точніше, безпосередньо до оператора. Тому і регулювання, і коректування у цьому верстаті можна здійснити навіть під час виробничого процесу. До того ж, хоча можливість бічного регулювання передбачена, вона може і взагалі не знадобитися завдяки надійності кріплення каретки.

Ще одна перевага верстата – багатокамерна конструкція профілю каретки, що дає більш високу опірність скручуванню. Це дуже важливо, наприклад, якщо верхня частина каретки в процесі роботи висувається далеко за межі верстата, «вивішується», піддаючись додатковим навантаженням на скручування і згин. Пропоновану конструкцію можна без сумніву назвати і сучасною, і унікальною.

Інша особливість каретки полягає в тому, що оператор може моментально зафіксувати її в будь-якому положенні. У іншому випадку, якщо каретка не зафіксована, покласти на неї деталь буває досить складно, тому що доводиться і притримувати каретку, і одночасно подавати й укладати деталь, і, зрозуміло, для цього потрібна не одна пара робочих рук. Фіксація – аж ніяк не дріб’язок, відсутність даної маленької опції призводить до великих втрат продуктивності. Крім того, якщо говорити про безпеку, то каретка, яка не зафіксована і може поїхати при увімкненому пилковому диску під час роботи, здатна призвести до дуже негативних наслідків. Наприклад, може відбутися викид матеріалу назад при ударі його об пилковий диск.Регульовані ролики підтримки верхньої частини каретки мають велику площу контакту в місці їхнього кріплення, що надовго забезпечує надійність настроювань. Ролики виготовлені із спеціального малозношувального композитного матеріалу, в який запресовується підшипник. Надійність настроювань означає мінімальний зазор між нижньою і верхньою частинами каретки і, отже, відсутність вібрації, чітке пересування без будь-яких люфтів. Є значно дорожчі верстати, які водночас мають недоробки саме в цьому вузлі.

Не меншою перевагою для фахівців є кріплення пилкового агрегату, який, на відміну від більшості верстатів, де кріплення здійснюється до нерухомої кришки столу, кріпиться безпосередньо до станини. Це забезпечує стабільніше положення агрегату, що гарантує збереження точності настроювань усього верстата загалом. Друга важлива перевага пилкового агрегату – простота обслуговування. Справді, зняти кришку з прикріпленим до неї пилковим агрегатом значно важче, ніж без нього, до того ж це вимагає спеціальних пристроїв. Тут же для того, щоб мати повний доступ до агрегату, досить лише зняти одну кришку. Це характеризує верстат як більш ремонтопридатний, простий в експлуатації й обслуговуванні. При кріпленні агрегату до кришки під час обслуговування верстата найчастіше неможливо зробити ремонт на місці установки обладнання, а в даному випадку практично будь-яку несправність можна усунути на місці.

Є ще один позитив, який дуже рідко має продукція інших виробників, – регульований у двох площинах розклинювальний ніж. Він слугує для того, щоб уже розпиляний матеріал не сходився, рухався у правильному напрямку, а також щоб здійснювався безперешкодний викид стружки. Ніж розташовується після пилкового диска, в одній площині з ним. Передбачена в конструкції верстата можливість горизонтального регулювання, залежно від товщини пилкового диска, а також «вверх-вниз», залежно від його діаметра, дозволяє виконувати настроювання ножа більш ефективно, тим самим поліпшуючи якість різу.

Ще одне нововведення є і в системі регулювання підрізного агрегату. Найчастіше механічне регулювання здійснюється за допомогою опорного гвинта з прямим обрізом. Оскільки прямий кінцевик має не ідеальну поверхню, тобто десь може натиснути більше, десь, навпаки, менше, то передусім це позначається на точності. У даному випадку той самий гвинт має сферичний кінцевик. Таким чином, досягається дуже мала точка контакту (торкання) і, як наслідок, більш точне і легке настроювання.

Також варто звернути увагу на основну упорну лінійку, що розміщена на опорних полозках і має, завдяки ексцентриковому кріпленню, дуже стабільне положення стосовно каретки і пилкового диска. Цікаво, що в багатьох, навіть більш дорогих моделях, часом використовуються менш ефективні системи кріплення основної упорної лінійки, які сильно змінюються навіть при незначних зовнішніх механічних впливах.

Не менш важливою характеристикою, ніж згадані вище, є рухома права лінійка у конструкції цього верстата. Вона розташована паралельно пилковому диску і пересувається по нерухомому робочому столі. Зазвичай, вона кріпиться на круглій напрямній, а та, своєю чергою, до робочого столу. У даному випадку знову застосована ексцентрикова система регулювання зазору між столом і лінійкою для забезпечення легкості її переміщення. Ексцентрикова система є найбільш жорсткою, вона теж триматиме правильне настроювання опорного ролика набагато довше від будь-яких інших систем.

До слова, лінійка має можливість відсуватися від площини пилкового диска на 1300 мм. Ця характеристика дозволяє виробникові розкроювати і торцювати деталі великих габаритів (до 1300 мм у базовій комплектації!).

Робочий стіл виконаний з литої чавунної плити, зовнішня поверхня точно відфрезерована, однак розміру стола не завжди буває достатньо для роботи з великими деталями. Виробники завжди пропонують додаткові столи, виготовлені зі звареного листового металу. У даному випадку такий стіл має спеціальну посилену конструкцію завдяки застосуванню металу більшої товщини.
Пиляльний агрегат цього верстата з двигуном потужністю 5,5 кВт має три частоти обертання пилкового диска (3000-4000-5000 об/хв), які можуть змінюватися при перестановці паса на шківах. Необхідна частота обертання встановлюється залежно від характеристик оброблюваного матеріалу. Подібні системи можуть мати далеко не усі верстати такого класу, тому можна назвати цей конкретний верстат універсальним для обробки різних матеріалів.

Крім цього в стандартну комплектацію, тобто «за ті самі гроші», входить досить широкий набір додаткових пристроїв. Зокрема, ексцентриковий притиск, що дозволяє притискати заготовку до каретки, а також лінійка для кутових різів невеликих деталей.

1          Каретка, круглі металеві напрямні, роликовий візок
2          Ексцентриковий притиск
3          Стіл на виході
4          Кріплення двигуна до станини
5          Регульований розклинювальний ніж  
6          Частота обертання пилки 3000/4000/5000 об/хв.
7          Ширина різу 1300 мм
8          Кріплення каретки на 4-х фрезерованих площадках
9          Ширина каретки 410 мм
10        Опора для заготовок
11        Фіксація каретки в будь-якому положенні
12        Лінійка для кутових різів
13        Бокове регулювання каретки
14        Датчик кута нахилу пилкового агрегату
15        Ролик для подачі заготовок
16        Підтримувальна площадка

 

Технічні характеристики ВООМ-3200

Ширина каретки, мм   410
Розмір робочого столу, мм     1130x660
Висота робочого столу, мм    900
Довжина ходу каретки, мм     3200
Максимальна відстань напрямної лінійки від пилкового диска праворуч, мм            1300
Максимальна висота пропила пилки діаметром 400 мм, мм 130
Тип регулювання кута нахилу пиляльного агрегату   0-45
Частота обертання основного пилкового диска, хв-1 3000-4000-5000
Потужність приводу основної пилки, кВт       5,5
Маса нетто, кг            810
Максимальна висота пропилу підрізної пилки, мм      4
Діаметр підрізної пилки, мм    120
Посадковий діаметр підрізної пилки, мм        22
Частота обертання підрізної пилки, хв-1         8000
Потужність приводу підрізної пилки, кВт       0,55

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
Технічна характеристика верстата, мебель воом столи шпоновані, верстат 2р135ф2 повні характеристики, технічна характеристика відрізного верстата М8ПР-388, коротка технічна характеристика верстата 2р135ф2, технічна характеристика верстата 2К552-2, технічні характеристики верстата С 676, характеристики верстата 2Р135Ф2, Характеристика несправності верстатів, зубообробні верстати технічна характеристика
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua