Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
981
03.11.2008р. |
Ще швидше, ще точніше
При форматному розкрої личкованих плитних матеріалів важливою вимогою є точне відтворення заданих розмірів, у тому числі для серій заготовок. Очевидно, що встановлення лінійних розмірів за допомогою електронних вимірювальних приладів краще забезпечить виконання цих вимог порівняно з установленням «на око» по лінійках.

Серед додаткових опційних пристроїв, які компанія Altenorf пропонує до моделі F 45, є електронні вимірювальні системи Digit X, Digit L, Digit LD. Завдяки їм оператор має можливість максимально точно встановлювати розміри на рівнобіжному і поперечному упорах.

Вимірювальна система Digit Xз цифровою індикацією розмірів по ширині і незначним підрегулюванням вручну забезпечує швидке і точне налаштовування рівнобіжного упора. Повторювані розміри зручно відтворювати і зчитувати з дисплея, розташованого на самому блоці. Прилад практично не зношується і не чутливий до пороху, оскільки визначення розміру проводиться безконтактним датчиком з магнітної смуги, змонтованої на нижньому боці столу.

Поперечний упор з вимірювальною системою Digit L також оснащений цифровим індикатором лінійних розмірів і дозволяє розкроювати деталі з точністю 0,1 мм на довжині від 150 до 3200 мм. Юстирування, необхідне, наприклад, після заміни пилкового диска, виконується з клавіатури. Електронний блок приладу перебуває в постійній робочій готовності. Налаштовування на потрібний кут з коректуванням довжини пропилу виконується по шкалі.

Поперечний упор із системою Digit LD дозволяє налаштовувати кутові розміри з точністю до сотих часток градуса і коректувати довжину за цифровими індикаторами. Обчислення лінійного розміру з урахуванням установленого кута відбувається автоматично, отже усувається потреба у пробних пропилах.

Крім цього, якщо виникає необхідність різання під кутом з великою точністю, а на верстатах не встановлені згадані електронні вимірювальні системи, фірма Altenorf пропонує як додаткове оснащення до всіх моделей верстатів, які нині випускаються, упори Duplex. Ці пристрої можуть легко монтуватися за допомогою ексцентрикового притиску в будь-якому місці каретки по всій її довжині і мають максимально можливу установку розміру в 1350 мм або 2150 мм. Двобічний упор Duplex з безступінчастим регулюванням дозволяє швидко і точно розкроювати деталі під будь-яким кутом від 00 до 900. Розпилювання під кутом у 450 можна виконувати з обох боків, не переставляючи для цього упорні лінійки. Необхідний розмір установлюється по шкалі, яка оснащена лупою.Двобічний упор DuplexD, оснащений цифровим індикатором з аналогічним індикаторові Digit X принципом зчитування розміру, дає можливість установити кут на цифровому табло з точністю до 0,01 градуса. І, нарешті, упор DuplexD (запатентований у багатьох країнах як винахід фірми Altenorf), забезпечує додаткові зручності операторові і допомагає уникнути втрат часу на підрахунки, вимірювання лінійкою і пробні пропили. Аналогічно вимірювальній системі Digit LD, упор оснащений електронним пристроєм, що обчислює довжину розкрою з урахуванням кутів з обох боків від упора і видає на табло цифрове зображення обох значень.Верстати, оснащені такими пристроями з цифровими індикаторами, вигідно відрізняються від своїх аналогів, установлення розмірів у яких відбувається по шкалі: імовірність помилки оператора зменшується через більшу наочність величини встановлюваного розміру, точність припасування сполучених деталей значно збільшується, спрощується і мінімізується за часом процес повторення розмірів. Усе це можна коротко пісумувати так: підвищення якості кінцевого виробу при одночасному збільшенні продуктивності ділянки форматного розкрою.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
помилки альтендорф ф45, виробництво високоточних зображень


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua