Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Сушильные камеры для древесины Termolegno в Украине
04.09.2020р.

Компания Мегарес больше 10 лет представляет на рынке Украины итальянскую...

Рівненська область через 30 років може залишитися без лісу - дослідження
27.08.2020р.

За рік, із серпня-2019 до серпня-2020 року, в Рівненській області вирубали лісу у два...

Захисний план для лісів
12.08.2020р.

Україна готує нову стратегію управління зеленим надбанням — які юридичні...

«Хвойний дуб» завойовує простори Черкащини
12.08.2020р.

На Черкащині вже не перший рік вводять європейську модрину до лісових...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1287
03.11.2008р. |
ПІдвищення якості при зменшенні витрат
Еволюція вітчизняних деревообробних підприємств в останні роки відбувається досить інтенсивно. Конкурентне середовище стає дедалі напруженішим, а основні зусилля виробничників закономірно спрямовані на підвищення продуктивності, якості і розширення асортименту продукції, яка випускається. Найочевидніші результати впливу цих тенденцій демонструють виробники корпусних меблів.

Підбір якісної сировини, оздоблювальних матеріалів, фурнітури, а також доцільних режимів обробки в більшості випадків вимагає значних зусиль, навіть за наявності великого інформаційного поля. Ці дії насамперед спрямовані на підвищення експлуатаційних характеристик, забезпечення гарного зовнішнього вигляду і прийнятної вартості готового виробу.

Комплекс естетичних, ергономічних і експлуатаційних якостей являє собою величезну кількість параметрів і показників.
Якісне личкування крайок – один з перших критеріїв, які впливають на первинну візуальну оцінку якості виробу, від якої нерідко залежить рішення потенційного покупця.

Донедавна високоякісне личкування крайок матеріалами з ПВХ вважалося дорогим процесом винятково промислового масштабу. І тому багато виробників розв’язували цю проблему шляхом використання меламінових крайкових матеріалів з попередньо нанесеним клейовим складом.

Нині є актуальним збільшення продуктивності, відновлення парку крайколичкувальних верстатів або переоснащення на більш високотехнологічний рівень процесу личкування крайок. Однією з найцікавіших пропозицій, здатного забезпечити такі можливості, новинка від італійської компанії SICAR, яка добре  зарекомендувала себе на українському ринку.

Даний верстат є унікальною пропозицією на ринку України, поєднуючи в собі характеристики обладнання з найвищим рівнем якості і доступною ціною. З огляду на інтенсивний розвиток невеликих меблевих підприємств, фахівці рекомендують використання для виробництва меблів тандема з крайколичкувального верстата EB-1M і форматно-розкроювального BOOM – 3200. Таке рішення на нині можна розглядати як найефективніше вкладення коштів.

Новий крайколичкувальний верстат може використовуватися для личкування як прямолінійних, так і криволінійних крайок, а також похилих ділянок (до 450). Мінімальний внутрішній радіус личкування при товщині крайкового матеріалу 0,6 мм складає 30 мм (мінімальний зовнішній радіус 5 мм). Робочий стіл верстата оснащений текстолітовим покриттям, що забезпечує легке ковзання плити під час личкування і усуває можливість ушкодження декоративної поверхні плити при високій зносостійкості робочої поверхні столу.

Робочий стіл обладнаний системою упорів і напрямних для більш комфортної роботи. Сталева зварна станина в комплексі з литим чавунним робочим столом забезпечує жорсткість конструкції загалом.

Нанесення клею здійснюється за допомогою клеєнаносного ролика. Завдяки особливому рельєфові поверхні ролика і системі нагрівання, досягається рівномірність нанесення й економічність витрати клею.

Резервуар для клею розташований під робочим столом, забезпечуючи в такий спосіб високий рівень протипожежної безпеки і постійну та рівномірну циркуляцію клею. Внутрішня поверхня резервуара покрита тефлоном для запобігання будь-яких термореактивних реакцій. Подача крайкового матеріалу відбувається за допомогою магазина для «бухти» з відповідною утримуючою пластиною.

Базування і фіксація личкувальної стрічки здійснюється шляхом регулювання положення базувальних роликів, а також за допомогою керованого притиску. Максимальна товщина крайкового матеріалу складає 3 мм. Висота стрічки – від 15 до 63 мм. Верстат також оснащений ножем для обрізання крайкового матеріалу. Усі базувальні поверхні анодовані. У разі личкування крайок шпоном, застосовується металевий подавальний ролик з відповідною рельєфною поверхнею, що входить у комплект постачання.
Верстат може працювати в двох режимах швидкості подачі (4 та 8 м/хв). Також є можливість комплектації верстата варіатором, при цьому швидкість подачі може варіюватися від 1 до 9 м/хв (безступінчато).

При личкуванні великих панелей може застосовуватися автоматичний вузол подачі для полегшення їхнього переміщення і базування (потужність приводу 0,25 кВт).

Крім стандартної комплектації, є великий список опційних пристроїв, що дозволяє укомплектувати машину залежно від конкретних вимог.

При великих обсягах виробництва надається можливість автоматичної електронної системи керування в комплексі з фрезерним агрегатом для прямих панелей. Для личкування панелей, які мають похилі ділянки крайки, передбачений стіл, що нахиляється. За потреби можлива установка додаткового вузла обрізання кінців.

Для несприятливих температурних режимів, а також при використанні крайкових матеріалів товщиною понад 2 мм, для надання пластичності рекомендується застосування нагрівача для личкувального матеріалу з автоматичним дівертером.

Загалом верстат є досить практичним у роботі і позбавлений багатьох недоліків, що часто присутні у верстатах цієї цінової категорії.

Компанія SICAR має значну виробничу базу і багатий досвід у виробництві обладнання для деревообробки і меблевої промисловості. Отже ми маємо можливість використовувати обладнання високого класу від надійного виробника.

Постачання обладнання SICAR в Україну здійснює компанія „ДІОС”. Нині вона пропонує кілька модифікацій крайколичкувальних верстатів SICAR, гарантуючи задоволення виробничих потреб при будь-якій продуктивності, високій надійності і стабільності роботи обладнання.

Отримати консультації щодо підбору обладнання, асортименту верстатів, інструмента, видаткових матеріалів, а також ознайомитися з діючими зразками обладнання можна у виставково-демонстраційному залі компанії.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
базувальні пристрої, Шляхи покращення якості меблів, Шляхи підвищення якості меблевої продукції України, Рівень якості меблевої продукції, підвищення якості меблевої фірми, підвищення якості меблевої продукції, шляхи зменьшення адмістративних витрат заводу зразок, ціни на крайковий матеріал меламіновий, розширення асортименту деревообробної продукції, підвищення якості меблів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua