Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Чим загрожує карпатським лісам новий закон про заборону вирубки дерев?
09.12.2019р.

19 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон, який позиціонували...

Уряд з квітня запустить онлайн-аукціони з продажу деревини
05.12.2019р.

Використання електронних сервісів покликане зменшити корупцію на ринку...

Зеленський підписав зміни до закону про карпатські ліси, але вони влаштовують не всіх
21.11.2019р.

19 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон, який, як...

Польша: Короїд загрожує мільйону гектарів лісів
14.11.2019р.

Директор Державних лісів Анджей Конєчни скликав спеціальну групу, яка має...

На Львівщині відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною
13.11.2019р.

14 листопада 2019 року відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3407
05.11.2008р. |
Вікна та двері: технології на вибір
Співробітники фірми «АВС 2000», маючи багаторічний досвід роботи на ринку деревообробного обладнання, аналізуючи ситуацію, яка склалася на вітчизняному ринку, відзначають зростання інтересу інвесторів до деревообробної галузі. У зв'язку з цим зупинимося на деяких питаннях, пов'язаних з організацією нового або модернізацією вже існуючого деревообробного виробництва.

На сучасному рівні розвитку деревообробного виробництва, коли вимоги до якості продукції випереджають технічний розвиток багатьох вітчизняних виробників, в умовах дефіциту якісної сировини виникає необхідність при модернізації виробництва створювати на своєму підприємстві замкнутий виробничий цикл – від первинної обробки деревини (розпилювання, сушіння) до випуску готової продукції, контролюючи якість на кожному етапі виробництва. Якщо для підвищення якості продукції зазвичай достатньо придбати 1-2 верстата і більш якісний дереворізальний інструмент, то для збільшення продуктивності доводиться зіштовхуватися з проблемою збільшення закупівель якісної сировини.

У Західній Європі, де кожен виробник виконує свій цикл виробництва, гарантуючи якість і необхідний обсяг суміжникові, закупівля якісної сировини (меблевого, столярного щита або клеєного тришарового бруса тощо) у необхідних обсягах не складає проблеми, – умовно кажучи, «сировинна база через дорогу». На вітчизняному ж ринку склалася ситуація, коли виробник намагається замкнути виробничий цикл, отже пропонує на ринок залишки (за кількістю і якістю), не використані своїм виробництвом. У таких умовах нема підстав розраховувати на постійний обсяг і якість закуповуваного матеріалу.

У таких умовах вітчизняний виробник, на жаль, повинен виділяти досить значні кошти на організацію лісосушильного комплексу і ділянок виробництва клеєного щита або бруса. Це гальмує розвиток вже існуючих виробництв, що завоювали свої ніші на ринку і готові до модернізації, однак зіштовхнулися з необхідністю організації допоміжного виробництва вартістю від 100 тис. євро (для виробництва середнього рівня) до більших сум (для виробництва, наприклад, віконних блоків на рівні 1000 м2 на місяць і більше).
Приблизно в такій же ситуації перебуває й інвестор, який розглядає можливість організації виробництва, наприклад, віконних блоків. Доводиться розбивати проект на кілька етапів. І тільки розв’язавши проблему якісної сировини, доцільно переходити до розгляду питання підбору обладнання для подальшої механічної обробки.

На цьому етапі фахівці фірми «АВС 2000», яка представляє на українському ринку італійський концерн SCM GROUP spa, що є одним з лідерів у світі з виробництва деревообробного обладнання, пропонують кілька варіантів організації виробничого циклу віконних і дверних блоків.

Аналізуючи ситуацію, яка склалася в Європі за останні кілька років, фахівці SCM GROUP, яка працює на цьому ринку понад 50 років, дійшли такого висновку: великосерійні виробництва, що випускають понад 5000 м2/місяць продукції і мають мінімальну гнучкість, за останні 5-7 років втратили інвестиційну привабливість, тож у нинішніх умовах інвестори прагнуть максимально збільшити гнучкість своїх виробництв, намагаючись зберегти обсяги продукції, при цьому часто жертвуючи продуктивністю.

Найбільшим попитом на Європейському ринку обладнання користується не «залізо» як таке, а комплексний  підхід до вирішення проблем, які виникають у деревообробника. Цим шляхом йдуть і 120 представництв SCM GROUP в усьому світі на чолі з інжиніринговою компанією, яка розробляє нові технології - оперативно реагуючи на потреби ринку.

Перейдемо до розгляду питання підбору обладнання для декількох базових варіантів організації ділянки механічної обробки при віконно-дверному виробництві, ставлячи акцент на високотехнологічному обладнанні, минаючи стадію фрезерно-рейсмусного виробництва.

Виробництво розраховано на роботу з індивідуальним замовником при обсязі виробництва до 1000 м2 євровікон і дверей з високою якістю продукції, і мінімальними термінами виконання. Пропоноване обладнання:
 • 4-бічний фрезерно-калібрувальний верстат COMPACT XL;
 • кутовий центр WINDOR 10;
 • фрезерний верстат Т130.
Обладнання дозволяє скоротити до мінімуму людський фактор, при цьому одержати якість європейського рівня і мінімальні терміни виконання замовлення.

Наступний етап: виробництво розраховане на роботу з індивідуальним замовником і можливістю виконання середньосерійних замовлень від гуртових замовників при обсязі виробництва до 1500 м2 віконних і дверних блоків. Пропоноване обладнання:
 • 4-бічний поздовжньо-фрезерний верстат SUPERSET XL;
 • кутовий центр WINDOR 20;
 • фрезерний центр із ЧПК R 9CN.
Мал. 1. Кутовий центр WINDOR 20

У даному випадку в комплект обладнання входить невеликий фрезерний центр із ЧПК для виробництва дверних фільонок складних форм, декоративних елементів інтер'єра та ін., що дозволить зайняти певну нішу ринку і вирізнити продукцію в загальній масі.
Для виробництва з великим обсягом продукції можливі кілька варіантів підбору обладнання, залежно від цілей підприємства: серійність замовлень чи максимальна гнучкість при збереженні обсягів виробництва. Пропонуємо відповідно два варіанти:
 • 4-бічний поздовжньо-фрезерний верстат SUPERSET XL;
 • кутовий центр WINDOR 60;
 • фрезерний центр із ЧПК серії RECORD.

  Або:
 • 4-бічний поздовжньо-фрезерний верстат SUPERSET XL;
 • двобічний шипорізний верстат CONCEPT 2000;
 • 4-бічний поздовжньо-фрезерний верстат SUPERSET XL;
 • фрезерний центр із ЧПК серії RECORD.
Звичайно, ми запропонували лише кілька найбільш актуальних, на наш погляд, варіантів, але навіть при такому поверхневому розгляді впадає в око розмаїтість пропонованого обладнання, при правильному підборі якого досягається та «золота середина», коли можна досягнути максимальної гнучкості при максимальній продуктивності і якості продукції.

Нижче схематично представлений один з варіантів ділянки механічної обробки віконно-дверного виробництва з обсягом продукції 1500-2000 м2/місяць.Мал. 2. Ділянка механічної обробки віконно-дверного виробництва

Представлений варіант є найбільш гнучким при даних обсягах продукції. На мал. 2 бачимо порядок виконуваних операцій і на якому обладнанні ці операції виконуються. Гнучкість виробництва побудованого таким чином, полягає в універсальності обладнання.
На 4-бічному поздовжньо-фрезерному верстаті SUPERSET XL виконуються такі операції: калібрування бруса з одночасним відділенням і профілюванням штапика або елементи дверної коробки, а також за потреби виробництва погонажних виробів.
Кутовий центр WINDOR 20 призначений для повної обробки елементів віконних блоків аж до обробки стулок по периметру, а також елементів дверей.

Фрезерний центр із ЧПК серії RECORD, залежно від комплексу поставлених завдань може виконувати різні завдання – від індивідуального виробництва дверних блоків з елементами фігурного або художнього фрезерування до аркових елементів вікон та інтер’єрів.

Закінчуючи короткий огляд, хочеться звернути Вашу увагу на комплексний підхід фахівців фірми «АВС 2000» до поставлених завдань – від організації лісосушильного комплексу і підбору обладнання та дереворізального інструмента до рекомендацій з технології виробництва і його планування.

Насамкінець варто зупинитися на факторі, який може перекреслити всю виконану роботу – фінансування подібних виробництв. Коли мова йде про проект вартістю 500 тис. грн., то не багато банків готові до роботи на ринку в деревообробній галузі, мотивуючи це різними причинами. Але найбільш вагомими причинами, на наш погляд, є відсутність гнучкості банківських структур і потрібних фахівців, які можуть кваліфіковано оцінити обладнання, саме виробництво і ризики банку. Найбільш гнучким і підготовленим до такої роботи виявився «УКРСІББАНК», керівництво якого розуміє, наскільки привабливим і динамічним є ринок деревообробного обладнання. Тому саме цей банк був обраний для співпраці, що дозволило нам мінімізувати проблему фінансування.

Часи торговців «залізом» без комплексного рішення завдань закінчуються! Тому нині бажаємо Вам «вибрати досвідчених партнерів» і свідомого вибору.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
вiдео.фiгурна обробка деревини, чотирьох бічний повздовжньо фрезерний верстат, виготолоння вікон та дврей із дерива, кутовий центр для обробки дерева відео, призначення 4-х бічного повздовжньо-фрезерного верстата, фрезерні верстати для виготовлення двер шипорізні, технологія виготовлення дверей відео, технологія виготовлення вікон дверей із деревини відео, технологія виготовлення вікон дверей із деревини, двері штапік фігурний виробництво відео


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
09.02.2010р.

Thermowood. Що це таке?

За багато тисячоліть, протягом яких людина використовує і обробляє деревину, було створено і впроваджено у виробництво не так вже й багато технологій, які означали стрибок на якісно новий рівень у цій сфері діяльності. Однією із таких технологій стало термічне модифікування деревини, завдяки якому, окрім технологічності, високої декоративності і екологічності, деревина стала ще й довговічною, а геометрія виробів з неї – постійною.

27.10.2009р.

Будуй для себе, та пам’ятай про внуків 1

Деревина – один із найкращих, перевірених віками, будівельних матеріалів. Щоб споруди з цього матеріалу служили протягом якомога довшого терміну, деревина, з якої вони споруджені, потребує захисту від біологічного, атмосферного впливу та від вогню. Нині на ринку є велика кількість засобів захисту, розроблено чимало технологій їх застосування. Ми розповімо про деякі, на наш погляд, найбільш високоефективні.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua