Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1835
06.11.2008р. |
Високі технології – не мрія, а реальність!
Поговоримо про обладнання, технологічний потенціал якого практично не має меж – нехай і в певних рамках окремої промислової галузі. Скажете, нездійсненна мрія? Але ж вона вже стала реальністю для багатьох українських деревообробників.

Нині ми більш детально ознайомимо вас із обладнанням, завдяки застосуванню якого фабрика «Маестро АГ» стала одним з провідних підприємств з виробництва міжкімнатних дверей та елементів інтер’єру в Україні. Нагадаємо лише, що схема користування обладнанням та побудова технологічного процесу були розроблені у тісній співпраці із українським постачальником цих верстатів – дніпропетровською компанією “Бюро М”.

Тож знайомтесь – SI 300, верстат для точного чистового розкрою плит та заготовок з масиву. Рекомендований при серійному виробництві і великому навантаженні. Завдяки спеціально розробленій каретці SCM (європейський патент № 0687520) верстат упевнено залишає позаду абсолютно всі існуючі нині аналоги. Структура рухомої та нерухомої частин каретки замкнута, а багатокамерний профіль з ребрами жорсткості забезпечує достатньо велику міцність і перешкоджає скручуванню каретки. На відміну від інших верстатів форматного розкрою, напрямні не клеєні, а запресовані в каретку з'єднанням типу «ластівчин хвіст».

Крім того, самі напрямні відхонінговані під поверхню кульки, що усуває потребу будь-якого регулювання каретки в процесі її експлуатації. Точність ходу по всій довжині – 0,05 мм, а гарантійний термін фірми SCM на каретку – 5 років. Розкрійний вузол верстата SI 300 розроблений для автоматичних розкрійних станцій. Вузол постійно рухається, тому при конструюванні особливу увагу приділили його збалансованості і надійності. Підйом здійснюється по циліндричних загартованих напрямних з бронзовими втулками, які гарантують точність при підйомі і опусканні розкрійного вузла. Закрита конструкція вузла сприяє його цілісності та набагато зменшує загальну вібрацію.

Наступний технологічний крок – склеювання отриманих заготовок на пресі NPC виробництва італійської компанії ORMA MACСHINE. Преси NPC спроектовано та виготовлено за новітніми технологіями, що стали результатом тривалого ретельного дослідження, спрямованого на отримання найбільш високофункціональної машини. Враховуючи традиційні для виробництва проблеми, пов'язані з браком місця, конструктори намагались зробити верстат з мінімальними габаритами, які забезпечували б його нормальну роботу.

І їм це вдалось – структура преса являє собою ряди балок і секцій, розміри яких розраховані на надання опори при будь-якому робочому тиску. Матеріали, з яких виготовлений верстат, не тільки відповідають сучасним стандартам, але й характеризуються відповідною якістю, яка дозволяє витримати постійний сильний механічний, термічний та хімічний вплив на складові верстата. Тиск рівномірно розподіляється по плитах, а рейкова система дозволяє стежити за паралеллю рухомої плити щодо нерухомої та гарантує їй рівномірне піднімання і опускання.

Назвемо особливості пресів NPC виробництва італійської компанії ORMA MACСHINE:

– міцність конструкції, звареної та обробленої на високоточному обладнанні;
– висока якість гідравлічних деталей (хромовані поршні та гідравлічна станція з подвійним насосом низького тиску для швидкого зімкнення плит та подвійним насосом високого тиску для робочого циклу);
– загальні розміри зменшено до мінімуму для легкості та безпеки керування;
– великий вибір плит, опалювальних установок і додаткових опцій дозволяє укомплектувати прес під будь-які завдання та особливості виробництва без зайвих капіталовкладень;
– система безпеки повністю відповідає європейським стандартам.

До модельного ряду пресів NPC входять 12 моделей з розмірами плит від 2500 х 1200 мм до 3500 х 1300 мм і тиском від 40 до 200 т. Залежно від тиску преса та температури нагрівання, преси можуть комплектуватися різними за технічними характеристиками плитами. Стандартні плити виготовляються з листової сталі, покритої алюмінієм не тільки для підвищення якості поверхневої обробки, але й для забезпечення необхідного теплорозподілу. Сталевий змійовик для циркуляції гарячої рідини захищений теплоізоляційним матеріалом. Максимальна температура – 110°С, максимальна міцність – 3-5 кг/см2. Суцільнометалеві плити виготовляються з листової сталі великої товщини. Плита покрита алюмінієм з дуже тонким поверхневим поліруванням.

Максимальна температура – 150°С, максимальна міцність – 8-10 кг/см2. Просвердлені платформи виготовляються з цільного сталевого листа, в якому свердляться отвори для циркуляції нагріваючої рідини. Плита проходить механічну обробку, шліфування та покривається алюмінієм.

Максимальна температура – 250°С, максимальна міцність – 30 кг/см2.

 

Електричні платформи виготовляються з алюмінієвої пластини завтовшки 9 мм та ізоляційного матеріалу. Максимальна температура – 120°С, максимальна міцність – 5 кг/см2.

Для виробництва меблевого щита всі моделі NPC комплектуються бічними поршнями. У виробництві дверей такий прес виконує практично всі операції склеювання – склеювання фільонки, наклеювання ламелі на стійкові та поперечини дверей, личкування виробів шпоном та інше. Опалювальна установка пресу також комплектується (залежно від потреб та можливостей виробництва замовника) або спалювачем стружки з циркуляцією води (максимум 80-90С°), або електричними бойлерами – водяними (максимум 80-90С°) чи масляними (максимум 120С°).Далі заготовки потрапляють на оброблювальний центр RECORD 121 виробництва компанії SCM GROUP. Цей універсальний багатоцільовий деревообробний фрезерний центр з числовим програмним керуванням спроектовано для тих деревообробників, які вперше зіткнулись із необхідністю придбання верстатів з ЧПК та можуть витратити на це досить невеликі кошти. Але завдяки його багатофункціональності та високій потужності цей верстат можна використовувати також і на великих підприємствах, орієнтованих на виробництво дверей, фасадів, стільниць та інших деталей меблів і інтер'єру.

RECORD може виконувати всі основні деревообробні операції, причому дозволяє швидко здійснити перехід на інший вид продукції. Програмне забезпечення верстата працює в середовищі Windows, забезпечуючи простоту експлуатації та налагодження верстата. RECORD сконструйовано так, щоб навіть при механічній обробці виробів досить складної конфігурації гарантувати високу точність і постійну якість обробки.

Переміщення по всіх трьох осях відбувається за допомогою кулько-гвинтових пар, а приводи осей обладнано електронним компенсатором інерційності. Таке рішення забезпечує рухомим робочим групам максимальну точність навіть під час зміни напрямку руху. Всі рухомі частини переміщаються по призматичних напрямних повзунами з внутрішньою рециркуляцією кульок. Багатоцільовий алюмінієвий робочий стіл з притискним пристроєм MODUL-SET забезпечує надійну фіксацію при виробництві одиничної та серійної продукції. Фрезерна група з автоматичним магазином зміни інструменту встановлена безпосередньо біля робочої групи. Електрошпиндель набирає максимальну потужність при низьких частотах обертання, що дуже важливо при обробці твердих порід деревини.

Свердлильна група - з незалежними шпинделями. Система ЧПК з інтерфейсом на базі персонального комп'ютера дозволяє переміщати робочу групу одночасно по трьох координатах, а за наявності функції Vektor – по чотирьох координатах. Для оперативної діагностики верстат обладнано системою TELESOLVE, яка дозволяє зв'язати в реальному часі верстат з сервісним центром SCM.

Наступний крок технологічного процесу – обробка заготовок на калібрувально-шліфувальних верстатах. Завдяки широкій гамі різновидів цього обладнання, яке пропонує компанія “Бюро М” на внутрішньому ринку як представник компанії SCM, підприємства з різними масштабами виробництва здатні розв’язати будь-які завдання виробництва. Верстат Sсandya 3 – це ідеальне рішення для виробництв з невеликою продуктивністю, які обробляють заготовки з масиву і панелі, личковані шпоном. Можливість вибору між різними конфігураціями забезпечує достатню технологічну гнучкість верстату, одночасно з чудовою якістю обробки, характерною для верстатів високого класу.

Верстат вирізняється наявністю широкої гами „утюжків”. Жорсткий тампон ідеальний для шліфування масиву, а тампон напівжорсткий необхідний для шліфування личкованих шпоном панелей. Секційний еластичний „утюжок” на натягнутій опорі забезпечує можливість обробки криволінійних фанерованих панелей.

Перша позиція сталевого рифленого калібрувального барабану Sсandya 3 забезпечує максимальне зняття матеріалу на масиві (що неможливо за наявності тільки шліфувальної групи) та гарантує отримання високоякісної поверхні навіть на деревині з різним напрямом волокон. Можливий також варіант використання одної або двох груп (з контактним валом і комбінованою групою з валом/”утюжком”), робоча ширина при цьому складає 950 мм.Автоматичне позиціонування столу забезпечує правильне і швидке встановлення робочого столу на потрібну висоту завдяки вимірюванню, виконаному безпосередньо на заготовці. Осцилюючі повітродувки забезпечують очищення абразивної стрічки від деревного пилу, що значно подовжує термін її служби. Sandya 3 не складно експлуатувати навіть тим, хто вперше почав працювати на автоматичних калібрувально-шліфувальних верстатах.

Серед обладнання найбільш затребуваним на виробництві є верстат Compact XL, який справді забезпечує реалізацію омріяної кожним підприємцем формули – “максимальний вихід з мінімальною інвестицією”. Станина верстата є моноблоковою сталевою конструкцією, повністю виготовленою на оброблювальних центрах з ЧПК за одне базування. Міцність і маса забезпечують зведення до мінімуму вібрації і гарантують постійну ефективність роботи: до того ж, чавунні робочі площини з низьким коефіцієнтом тертя підвищують зносостійкість. Осьове переміщення шпинделів 40 мм дозволяє встановити значно більшу кількість різального інструменту на один шпиндель. Напрямні на вході регулюються за допомогою системи паралелограма та укомплектовані системою попереднього випрямляння за допомогою підрізаючої фрези, що розташована на вузлі фугування.

Праві напрямні з секторами легко регулюються для встановлення правильної позиції відповідно до діаметру різальних інструментів.

Чавунний притискний черевик після верхнього горизонтального шпинделя здійснює надійну фіксацію заготовок у процесі роботи. Він розташований під кутом 60 градусів до площини столу, тож абсолютно не перешкоджає просуванню деталей.

Поверхня шпинделів з метою запобігання зношенню загартована. Сталева гільза, яка утримує шпиндель, забезпечує необхідну жорсткість і міцність. Діаметр різальних інструментів (від 100 до 180 мм на Compact XL) дозволяє обробляти заготовки з глибиною профілю до 40 мм з усіх боків. Траверса коробчатої конструкції, яка підтримує систему подачі, посилена ребрами жорсткості та забезпечена вертикальним моторизованим переміщенням. Насічки на подаючих роликах забезпечують оптимальне просування заготовки, а моторизований ролик на поверхні на виході покращує подальше буксирування у випадку потреби у якихось особливих роботах. Шпинделі та подаючі ролики виготовлені із загартованої сталі. Всі регулювання робочого вузла здійснюються з фронтального боку машини з механічним показом десяткової точності розмірів оброблюваного перерізу.

Ексклюзив SCM – запатентована система, яка забезпечує простоту і швидкість роботи при заміні різальних інструментів. Верхні горизонтальні шпинделі, а також вертикальні правий та лівий шпинделі обладнано пристроєм швидкого регулювання SETUP, який забезпечує налагодження машини буквально за один рух. При встановленні мінімального діаметру різального інструменту (у разі лівого горизонтального шпинделя) одночасно регулюються також різальний інструмент, ширина робочого матеріалу, передні та задні притискні ролики. Не забули конструктори і про безпеку обслуговуючого персоналу – кабіна безпеки верстата гарантує широкий огляд робочої площини машини, запобігає потраплянню деревного пилу в дихальні шляхи та опоряджена звукопоглинальним матеріалом, який забезпечує низький рівень акустичної емісії.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
обробний центр record 100 AL, проблеми низького рівня обслуговуючого персоналу мебельної фабрики и, високі технології, личкування шпоном дверной, технологія шліфування фільонок, маэстро а.г. фабрика столярних виробів, оброблювальний центр RECORD 100 AL, високі технології характеристика, деревообробні верстати scm record, мрія та реальність
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua