Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Сушильные камеры для древесины Termolegno в Украине
04.09.2020р.

Компания Мегарес больше 10 лет представляет на рынке Украины итальянскую...

Рівненська область через 30 років може залишитися без лісу - дослідження
27.08.2020р.

За рік, із серпня-2019 до серпня-2020 року, в Рівненській області вирубали лісу у два...

Захисний план для лісів
12.08.2020р.

Україна готує нову стратегію управління зеленим надбанням — які юридичні...

«Хвойний дуб» завойовує простори Черкащини
12.08.2020р.

На Черкащині вже не перший рік вводять європейську модрину до лісових...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3531
04.12.2008р. |
Інструмент – складова якості

Рішення будь-яких технологічних завдань, зазвичай, засновано на аналізі технологічних можливостей обладнання й зумовлено його технічними характеристиками. Відомо, що в остаточному підсумку результат будь-якої механічної обробки матеріалу може залежати не тільки від характеристик обладнання. Досить значний вплив на якість кінцевого продукту справляє якість і експлуатаційні характеристики інструмента.

Будь-який верстат для механічної обробки деревини створений для досягнення лишень однієї, але найважливішої в деревообробці мети: забезпечення відносного руху різальної грані по такій траєкторії і з такою швидкістю, при яких показники шорсткості і геометричної точності оброблених поверхонь будуть гранично високі, а їх розбіжності перебуватимуть у досить вузьких межах.

При досягненні цієї умови на перший план виходять характеристики власне різальної грані, тобто інструмента.

В Україні в найбільш широкому асортименті представлене деревообробне обладнання італійських виробників. Завдяки якості італійського обладнання виробники Італії заслужити довіру українського споживача і зарекомендували себе з найкращого боку.

Італійський же інструмент тільки починає свій «хід» по Україні. Маючи високі міцнісні, геометричні й інерційні властивості і прийнятну ціну, інструмент виробництва провідних італійських виробників подолає будь-які упередження українських професіоналів деревообробки.

Нині найбільш широким попитом користуються такі позиції:

  • спеціальні фрези для згладжування з пайкозварними одноразовими і змінними пластинами;
  • спеціальні пайкозварні фрези для обробки по контуру з одноразовими і змінними пластинами;
  • інструмент для пантографа пайкозварний, зі змінними одноразовими або перезагострюваними пластинами;
  • набір пайкозварного інструмента з одноразовими змінними пластинами для шипорізних верстатів;
  • кінцеві фрези для вирізання рельєфу;
  • інструмент для виготовлення дверних і віконних рам та для личкування;
  • спеціальний алмазний інструмент.

Компанія G3 Fantacci, великий виробник інструментів для обробки масивної деревини постійно прагне задовольнити повною мірою інтереси своєї клієнтури. Нині фірма переживає період стрімкого росту, що є результатом підвищення якості продукції, прагнення не відставати від вимог споживачів ринку і користувачів.

Гама виробленої компанією продукції покриває всі потреби, пов'язані з різними фазами обробки деревини. Особливо високою якістю вирізняються інструменти для стругання, фасонної обробки, фрезерування, нарізування шипів, а також інструмент для пантографів. Продукція G3 Fantacci знаходить своє застосування в обробці вагонки і паркету, бруса, дверних і віконних блоків, стільців та інших виробів з масивної деревини як на традиційних верстатах, так і на верстатах із ЧПК.

Система стругання з застосуванням спіралеподібного багаторізцевого інструмента, що рекомендується винятково для обробки масивної деревини, гарантує високі результати як з погляду обробки, так і видалення стружки, а також має численні переваги порівняно з традиційними інструментами; верстати споживають менше енергії, мають вищу швидкість обробки, дрібнішу стружку, а також менш вимогливі в обслуговуванні.

Найвища якість багаторізцевих фрез в черговий раз була підтверджена на виставці Ligna + у Ганновері в 2005 році, де деревообробні верстати фірми Weinig були оснащені саме інструментом G3 Fantacci.

Крім того, завдяки новому обладнанню, яким компанія G3 Fantacci недавно оснастила свої виробничі цехи, усі спіралеподібні багаторізцеві фрези виготовляються зі значно полегшеним (ніж у попередніх моделях) корпусом, що вагомо скорочує зусилля працюючого верстата.

Компанія G3 Fantacci спеціалізується також на виробництві інструментів за технологією Hydro (гвинтові головки, із прямими і рифленими ножами),  які завдяки відмінному блокуванню дозволяють здійснювати обробку на більш високих швидкостях.

Компанія продовжує удосконалювати продукцію завдяки системам тривимірного проектування і використанню нових машин, що прискорює процес реалізації нових конструкцій та гарантує випуск інструментів найвищої якості, здатних цілком виправдати чекання клієнтів.

В Україні інструмент G3 Fantacci представлений компанією „ДІОС”, яка займається постачаннями обладнання та інструмента провідних виробників Італії, Німеччини, Чехії і Болгарії. Фахівці компанії в результаті детального вивчення ринку інструмента для обробки деревних матеріалів дійшли висновку: інструмент G3 Fantacci завдяки високій якості виготовлення, високим експлуатаційним характеристикам і прийнятній для українського споживача ціні здатен задовольнити будь-які запити професіоналів деревообробки, що знаються на інструменті.

Сергій КУТКОВЕЦЬ,
магістр кафедри технології деревообробки Національного аграрного університету.
м. Київ

1. Багаторізцеві спіральні фрези.

2. Фрези для формування пазу.

3. Фрези для обробки по контуру.

4. Кінцеві фрези.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
інструмент Fantacci, інструменти якості, фрезы для пантографів, обробка і утилізація одноразових інструментів, g3 fantacci, weinig ua закарпаття, к5-400, якість інструмента, обробка та утилізація одноразових інструментів, фрези дверні кінцеві


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
17.11.2009р.

ТОВ „Артіль” ЛТД – немає меж досконалості

ТОВ „Артіль” Лтд – один з найбільших виробників меблів і деревообробного обладнання в Україні. Нині про фрезерні верстати з ЧПК “Артмастер” і вакуумні преси МВП 2512 вiд „Артiлi” знають не тільки в нашій країні.

06.04.2009р.

Каркасно-щитові будинки від компанії „Югобуд”

За деякими даними батьківщиною каркасно-щитового будівництва є Сполучені Штати Америки. Існує й інша думка, мовляв, оскільки у колишньому СРСР збірні щитові будинки називали фінськими, то й з’явилися вони спершу у Фінляндії. Достеменно відомо одне: найбільш розвинене каркасно-щитове будівництво у США.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua