Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1211
12.12.2008р. |
SCM Group: верстати стратегічного призначення

Понад 50 років SCM Group виробляє широку гамму верстатів для вторинної обробки масивної деревини і меблевої промисловості: від верстатів для невеликих майстерень до обробних верстатів з ЧПК. Але найширший модельний ряд компанії, який включає вісім моделей, – це чотирибічні поздовжньо-фрезерні верстати.

Різна кількість шпинделів і великий вибір додаткових опцій дозволяють скомпонувати верстат, спроможний виконати будь-яке складне завдання. Завдяки співпраці із компанією "Бюро М" нині фірма SCM представляє на українському ринку нове покоління чотирибічних поздовжньо-фрезерних верстатів SUPERSET XL. Ці верстати сконцентрували в собі всі переваги популярної вже багато років та випущеної в тисячах екземплярів моделі SUPERSET 23.

 Зусилля конструкторів при проектуванні і розробці нових технологій, матеріалів і нових виробничих і складальних ліній дозволили значно зменшити вартість виробництва верстата, зберігаючи на високому рівні технічні характеристики і якість SCM, гарантовану сертифікатом ISO 9001.

У новому продукті компанії втілено рішення виробничих проблем на декількох стратегічних напрямках. Головний серед них – це кардинальне поліпшення технічних характеристик:

  • незалежні електродвигуни на всіх шпинделях гарантують відповідну потужність при виконанні будь-якої операції;
  • карданна подача дозволяє працювати на високих швидкостях;
  • діаметр різальних інструментів від 100 до 200 мм дозволяє виробляти продукцію з глибиною профілю до 50 мм;
  • збільшене осьове переміщення вертикальних шпинделів (80 мм для вертикальних шпинделів і 45 мм для горизонтальних) дозволяє встановити більшу кількість різального інструменту на один шпиндель і бути завжди готовим до швидкого переходу від одного типа обробки до іншого;
  • збільшені розміри перерізу заготовок дозволяють випускати вироби шириною 260 мм та заввишки 180 мм.

Ще одне досягнення компанії – зменшення часу, необхідного для переналагодження верстата. Нова система переналагодження Set-up зазнала значного поліпшення та модернізації конструкції, переважно за рахунок притискних пристроїв, витяжного ковпака та системи подачі.

Значно поліпшено також ергономічні характеристики та рівень безпеки верстатів. Кабіна оператора інтегрована, повністю закрита задля максимальної безпеки оператора, керування і регулювання робочих груп практичне та легкодоступне для оператора. Використання чотирибічного поздовжньо-фрезерного верстата SUPERSET XL дозволяє невеликому підприємству залишатися конкурентоздатним навіть при виробництві малих замовлень та гарантує високу якість продукції при використанні малокваліфікованої робочої сили, гарантує короткий термін постачань продукції замовнику та значно зменшує собівартість продукції.

SUPERSET XL – це ідеальне рішення для фірм-виробників середніх розмірів, які зайняті в найпопулярніших ринкових секторах – у виробництві віконних і дверних блоків, елементів інтер'єру та профільного погонажа, виробництві меблів з масиву та виконанні інших столярних робіт.

Обробний центр для виготовлення віконних і дверних блоків Windor-20 (рис. 2) виробництва компанії SCM Group користується попитом переважно у власників дрібних і середніх підприємств, адже він забезпечує їм найпростіший та найекономічніший спосіб виробництва віконних блоків – поштучних або цілими партіями. Висока якість продукції при значно нижчій собівартості, раціональна організація виробничого процесу та вагоме скорочення його тривалості, більша безпека виробничого процесу та економне використання виробничої площі – до цього переліку переваг центру Windor-20 варто додати ще й таку: кінцева собівартість виробництва складних косокутних віконних блоків завдяки його використанню не перевищує вартості виготовлення блоків стандартних.


Рис. 2

Продуктивна "швидкість" центру – до 3 брусків на хвилину (затискання полегшує подачу і надійне закріплення деталі навіть при парному завантаженні деталей). Серед технічних можливостей верстата – встановлення до 2-х шпинделів завдовжки 620 мм для нарізання шипів і 3 шпинделів завдовжки 320 мм кожен для профілізації; запобігання сколюванню деревини в автоматичному режимі на всіх різальних інструментах при нарізанні шипів завдяки автоматичному пристрою проти сколювання деревини Jolly; нарізання шипів під кутом та керування всіма операціями за допомогою ЧПК Control 100 PC.

Робоче місце оператора спроектовано так, щоб забезпечити візуальний контроль всього робочого циклу, зробити доступним всі пристрої керування та при цьому зберігати те саме місцерозташування на будь-якій стадії технологічного процесу. Завдяки продуманості конструкції є також можливість присунути верстат до стіни та мінімізувати необхідну для його розміщення площу.

Всі конструктивні деталі верстата Windor 20 спроектовано та виготовлено з використанням сучасних передових технологій, що гарантує максимальну їх міцність, точність та надійність.

Переміщення шипорізної каретки здійснюється за допомогою зубчастої передачі із ковзанням по призматичних напрямних, а шпинделі великих розмірів та достатньої ваги гарантують максимальну жорсткість та необхідну високу якість обробки. Позиціонування робочих вузлів з безперервним контролем по осі здійснюється за допомогою системи двигун-декодер-кульково-гвинтова пара, причому робочі групи позиціоновані вертикально по напрямних у формі „ластівчиного хвоста” із спеціального антифрикційного матеріалу з примусовим мастилом.

Числове програмне керування Control 100 PC - це ЧПК нового покоління з архітектурою PC + PLC комерційного типу. Спеціально розроблене SCM програмне забезпечення NEXT надзвичайно полегшує діалог між людиною та машиною. ЧПК повністю автоматизовано керує виконанням завдання на обробку. Програмування всіх операцій здійснюється безпосередньо з ЧПК, яке одночасно контролює всі допоміжні функції, збираючи інформацію про вже вироблену та ще необроблену продукцію, про послідовне автоматичне програмування та телеобслуговування, а також про помилки та технічні неполадки.

FORMAT 20 – автоматичний верстат для обгону стулок вікна по периметру та профілізації – є профільною частиною обробного центру Windor-20. Його станина – трубчастої структури та підвищеної міцності. Система подачі заготовок на профільній частині верстата – це вкриті гумою ролики невеликого діаметру, що забезпечують подачу заготовок мінімальної довжини. Подаючі вальці покриті вулканізованою гумою, щоб унеможливити контакт металу із заготовкою та одночасно не залишати на ній слідів від роликів. Робочий стіл виготовлено зі сталі та рексілонових вставок навпроти кожної робочої групи для кращого базування заготовки на столі залежно від діаметру різального інструменту.

Вертикальне переміщення шпинделів здійснюється по напрямних типу «ластівчин хвіст» за допомогою моторедуктора з інвертуванням і ходового гвинта із втулкою внутрішньої рециркуляції кульок. Таке рішення гарантує високу точність і частоту позиціонування, а швидкість переміщення практично усуває простої верстата при переналаштуванні керування вертикальним позиціонуванням виконується з комп’ютера.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 

Теги та ключові фрази
scm верстати, scm верстат характеристика, дсп верстат для обгону по периметру, Призначеня верстата моделі 6Т610, info scmgroup.com, windor 20 верстат, що таке позиціювання у верстатах, Чотирибічні поздовжньо-фрезерні станки - С, нарізання шипів, scm group windor 20


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua