Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3973
04.03.2009р. |
Фірма „Поліс” – гарантія надійності

Приватна фірма „Поліс” створена у 1994 році. За словами її генерального директора Миколи Семенюка, все починалося з ідеї. А ідея була така: забезпечити підприємства деревообробної та меблевої галузей, які на той час з’явилися на ринку, надійним обладнанням і таким чином сприяти їх активному розвитку. На початку 90-х років минулого століття українські верстатобудівельники вже відчували крижаний подих економічної кризи, що насувалася на вітчизняну промисловість. Однак працювали, хоча й не такими темпами, як раніш: виробляли надійні верстати, якими й стала торгувати фірма „Поліс”.

Підчас кризи багато підприємств припинило свою діяльність. Частка заводів перепрофілювала виробництво. А от Корсунь-Шевченківський верстатобудівний завод, в минулому відомий своєю продукцією у 60-ти країнах світу, від традиційного виробництва перейшов на продукування верстатів для столярних та меблевих підприємств. В умовах, що склалися, фірма „Поліс” разом з вітчизняним (передусім, надійним точним обладнанням Корсунь-Шевченківського заводу та ТзОВ “Верстатобудівник” (м. Дніпропетровськ) стала реалізовувати обладнання провідних іноземних виробників. І поступово піднялася на вищий щабель свого розвитку – відкрила філію у м. Львові. Нині, крім обладнання фірма реалізує інструмент таких вітчизняних виробників, як „Механік”, заводу дереворізального інструменту „Мотор”, „Інтекс”, „Інструмент”, „Іберус”, „Н. Н. Н.” та деяких інших.

Іноземне обладнання, яке реалізує „Поліс”, представлене італійськими виробниками. Надійне, точне, високопродуктивне, з найкращим співвідношенням ціна/якість, воно користується великим попитом на українському ринку.

Про надійні верстати Корсунь-Шевченківського заводу наша газета розповідала. Нині розглянемо найголовніші моделі верстатів італійського виробництва. Стрічкопилкові верстати моделі SocomecSNP(діаметри шківів від 360 мм до 900 мм) призначені для прямолінійного та криволінійного розпилювання стрічковими пилками дощок, щитів, листових матеріалів з натуральної деревини, ДСП, ДВП, МДФ на заготовки. Стрічкопилкові верстати з нахиленим столом призначені для прямолінійного та криволінійного розпилювання, різання під кутом стрічковими пилками деревини та деревних матеріалів. На цих типах верстатів , матеріал подається вручну. Використовуються у столярному, меблевому та модельному виробництвах.

Верстати моделі SocomecSNR (діаметри шківів від 560 мм до 900 мм) з механічною подачею деталей  належать до типу важких і використовуються для виготовлення ламелей та паркетних заготовок.

До комплекту обладнання входять:

– сталева коробчаста станина;
– робочий литий чавунний стіл;
– ведучий та ведений чавунні шківи;
– захисний пристрій пилки відповідно до норм;
– теплозахист двигуна;
– грибоподібна аварійна кнопка;
– верхня та нижня напрямні стрічкової пилки;
– паралельна упорна лінійка;
– індикатор натягу стрічкової пилки.

Характерні особливості верстатів. Коробчастий корпус має багато ребер жорсткості, що забезпечує вібростійкість верстата та його довговічність. Верстати мають ручне налаштування „збігання” стрічкової пилки. Дві напрямні стрічкової пилки гарантують отримання точного пропилу без найменшого відхилення пилки від лінії різання. Масивні чавунні шківи збалансовані, що запобігає найменшій вібрації і забезпечує плавний рух пилки. Бандажі на шківах виготовлені зі стійкого до зношення коркового дерева. Поворотний стіл (0º... 45º) уможливлює діагональне розпилювання деталей. Згідно з вимогами СЕ, окрім норм безпеки і електричного виконання, верстат укомплектований покажчиком натягу пилки, відводом для видалення пороху із зони різання і механізмом подачі деталей (для моделі SocomecSNR).

Стрічкошліфувальний верстат моделі KS 420 (фірма Socomec, Італія) призначений для чистового шліфування крайок (торців) меблевих щитів та інших заготовок з масиву деревини, шпонованих або ламінованих ДСП та інших матеріалів на деревинній основі. Можливе також шліфування криволінійних поверхонь за допомогою вертикального шліфувального ролика (для зручності верстати обладнані спеціальним столиком).

Робочий вузол шліфувального верстата може нахилятися в діапазоні між 0º і 90º для забезпечення шліфувальних операцій, які виконуються під кутом. Застосовується у промисловому деревообробному виробництві.

До комплекту обладнання входять:

– додатковий аспіраційний ковпак при шліфуванні радіусних поверхонь;
– шліфувальна стрічка;
– підвісна панель керування;
– ноніус для встановлення кута нахилу шліфувального вузла (ціна поділу 1º);
– верхній захисний кожух;
– регулювання натягу стрічки;
– боковий упор при горизонтальному шліфуванні;
– додатковий робочий столик при шліфуванні радіусних поверхонь;
– електрообладнання та захисні пристрої, виконані за нормами СЕ.

Свердлильно-пазувальний верстат моделі SocomecCU 80E (CU 80) призначений для вибирання пазів та свердління отворів у виробах з деревини.

Станина верстата – зварна коробчата, на якій змонтовані робочий стіл і сверлильно-пазувальний пристрій. На робочому столі (600 х 320 мм) заготовка фіксується за допомогою кулачкового притиску і упора-обмежувача. Свердлильно-пазувальний вузол має шпиндель і механізм пересування (CU 80). Поздовжнє (240 мм) і поперечне (200 мм) пересування здійснюється за допомогою спеціального хрестоподібного стола, а підіймання та опускання (150 мм) завдяки обертанню маховика. Різальний інструмент (Ф 1... 20 мм) у шпинделі затискають за допомогою патрона.

Переваги та особливості верстата. Довбальну головку в горизонтальній площині пересувають стальні напрямні кочення. Довжина пересування задається відповідними упорами, а механічний рух головці передається від однієї рукоятки, що спрощує роботу на верстаті.
На замовлення верстат може бути обладнаний нахиленим шпинделем і спеціальною свердлильною групою для розсвердлювання отворів з фіксованим кроком 16-22-25-32 мм. Стандартно комплектується ексцентриковим притиском і упором за довжиною. Електрообладнання та захисні пристрої виконані за нормами СЕ.

Фрезерно-копіювальний верстат серії Routerпризначений для фігурного фрезерування за шаблоном і свердління деревини та деревностружкових плит. Цей верстат широко використовується у столярному та меблевому виробництвах. Ним обробляють деталі дверних полотен, меблеві фасади тощо. При цьому виконуються два види робіт:

– прямолінійне фрезерування рельєфу на бокових гранях деталей;
– фрезерування на пласті малюнка (наприклад, штучної фільонки) за копіром.

Верстат має міцну і точну конструкцію. Він комплектується виключно високоякісними деталями, наприклад, спеціальними високошвидкісними підшипниками на вивірених і динамічно збалансованих валах із спеціальних сплавів.

Є дві моделі верстата. Router 600 Sі Router 800 Sз нахиленими верхніми частинами. Версія Sз нахиленою верхньою частиною дає змогу свердлити отвори, фрезерувати і виконувати фігурну обробку з нахилом до 45º як праворуч так і ліворуч від вертикальної осі. Простора поверхня робочого столу добре утримує навіть вироби великого розміру. Махове колесо, розташоване перед верстатником, пришвидшує підіймання та опускання робочого стола. Верхня частина оснащена пневматичним приводом для вертикального переміщення шпиндельної бабки (фрези). Вона також обладнана двошвидкісним двигуном, який застосовують у відповідно до виду обробки та характеристик інструменту.

Для роботи на верстаті Routerдостатньо одного верстатника.

Порядок роботи на верстаті наступний. У шаблоні з листового матеріалу вирізають паз необхідного профілю. Шаблон встановлюють на столі. При цьому обкатний палець стола входить у паз. На шаблоні прикріплюють заготовку. При ручній подачі палець знизу обкочує профільний паз шаблону, а зверху на заготовці фрезерується заданий малюнок. Обробка виконується вертикальним високошвидкісним шпинделем верхнього розташування.

Застосування у виробництві фрезерно-копіювальних верстатів забезпечує стабільну якість обробки деталей, високу продуктивність і менші трудозатрати.

Технічні характеристики верстата:

– відстань між корпусом і віссю шпинделя (РТ 600/РТ 800) – 600 мм/800мм;
– частота обертання шпинделя – 9000-18000 об/хв.; двигун (2 швидкості) (РТ 600/РТ 800) – 2-3 / 3/4 НР;
– вертикальний хід шпинделя – 80 мм;
– кількість установок регулювання фрези – 6;
– вертикальний хід робочого стола – 150 мм;
– максимальна відстань робочий стіл – шпиндельна бабка – 195 мм;
– розміри робочого стола – 960 х 960 мм;
– максимальна відстань від підлоги до робочого столу – 1050 мм;
– вага (РТ 600/РТ 800) – 225 кг/285 кг.

Форматно-розкрійний верстат моделі Selecta(Італія) призначений для розпилювання пиломатеріалів (поздовжнього, поперечного, під кутом), ДСП, ДВП, фанери та інших листових матеріалів, личкованих шпоном, меламіном, ламінатом та пластиком.

До комплекту обладнання входять:

– каретка високої точності із анодованого алюмінієвого профілю із загартованими сталевими напрямними;
– паралельна упорна лінійка з мікрометричним регулюванням та ексцентриковим блокуванням;
– продовжений стіл;
– захисний пристрій пилки;
– теплозахист двигуна;
– грибоподібна аварійна кнопка;
– підрізний вузол з окремим двигуном.

Особливостіверстата: окреме регулювання за висотою основної і підрізної пилки. Остання може налаштовуватися вздовж осі. Підрізний вузол забезпечує якісне підрізання ламінованої ДСП без сколів і тріщин. Поворотна в обидва боки від 0 до 45º кутова телескопічна лінійка перерізом 67 х 60 мм з двома упорами за довжиною уможливлює діагональний розкрій. Згідно з вимогами СЕ, окрім норм безпеки щодо електрики, верстат укомплектований бляшаним продовжувачем стола, обмежувачем заготовки на каретці і підставкою для зручного відведення рукава від захисного ковпака пилки.

Литий корпус пилкового вузла забезпечує високу жорсткість, вібростійкість та надійність верстата. Рознесені підшипникові опори на основному валу додають вузлу жорсткості й підвищують ресурс пилкового вузла загалом. Пилковий вузол жорстко змонтований на станині верстата, що усуває вібрацію. Потужність від 5 кВт. Швидкість обертання основного пилкового диска 4500 об./хв. Водночас швидкість регулюється на 3000, 4500, і 6000 об./хв.

Є у верстаті привід регулювання кута нахилу від 90º до 45º і висоти підйому пилкового агрегату.

Дві напрямні пилкового агрегату забезпечують точність зміни кута нахилу у двох напрямках. Зручною є система регулювання нахилу пилкового агрегату  з градацією по 1º.

Підрізний вузол: швидкість обертання – 8000 об./хв. Потужність 0,75 кВт. На лаштування за висотою і відносно пилкового диска здійснюється вручну.

Рухома каретка: семикамерна, завдяки масивному профілю надійно протидіє силам скручування. Має три варіанти довжини: 2200, 2600 і 3200 мм. Лінійні напрямні можна швидко замінювати. Кульки зібрані у спеціальні сепаратори, кожен з яких з обох боків має захисні ковпаки, які забезпечують видалення пороху з направляючих каретки. Швидкий монтаж навісного обладнання (ексцентриковий притиск, розширювальні столи, кутові лінійки тощо) забезпечує Т-подібний паз. Ноніусна шкала для кутового різання вмонтована у стіл каретки.
На бажання замовника розмір упорної лінійки за допомогою телескопічного продовжувача збільшується з 1550 мм до 2500 мм. Зарізування на вус здійснюється за допомогою стандартного поперечного упора на розширювальному столі.

Розрахована на великі розміри телескопічна лінійка поперечного упора може плавно обертатися і фіксуватися в діапазоні від 90º до 45º. У положенні 90º міститься кінцевий упор, який забезпечує точний прямий кут щодо пилкового диска.

Розширювальний стіл може використовуватися як у фронтальній позиції (для подачі), так і в зворотній (для торцювання). Телескопічна лінійка поперечного упора при цьому кріпиться відповідно до підготовленої позиції на розширювальному столі.

Шкала і зчитувальна оптика на упорі забезпечують точність на лаштування.

Легкий хід паралельного упора забезпечує кругла сталева масивна напрямна. Алюмінієва лінійка упора при подачі заготовок великого розміру є під столом, а під час обробки вузьких заготовок нахиленим пилковим диском встановлюється горизонтально.

Кутова лінійка з притиском для зарізування на вус налаштовується в діапазоні від +45º до -45º за допомогою інтегрованої у форматний стіл шкали. Швидко монтується без застосування інструменту за допомогою Т-подібного паза і притиску на форматному столі.

Це далеко не повний перелік обладнання, яким торгує фірма „Поліс”. Ми зупинилися на моделях верстатів, які є лідером продажів.
У зв’язку з активним розвитком логістики фірма „Поліс” плідно співпрацює з перевізниками. За словами пана Семенюка, нині у стислий термін можна доставити обладнання чи інструмент до споживача у будь-який куточок України. На фірмі проводиться детальна передпродажна підготовка. Передусім, ретельно перевіряється комплектація обладнання згідно з технічними паспортами. Для пусконалаштування імпортних верстатів до клієнтів виїжджають працівники сервісної служби фірми. Вони також навчають персонал замовника експлуатувати придбане обладнання. Для гарантійного та постгарантійного обслуговування на фірми є необхідний запас запчастин, які за потреби за один-два дні (залежно від відстані) доставляються клієнту. Фірма підтримує зворотний зв’язок з клієнтами, пропозиції та побажання яких щодо удосконалення обладнання скеровуються виробнику. Виробник, своєю чергою, з повагою ставиться до таких пропозицій і обов’язково враховує їх у виробничій діяльності. Так працює фірма „Поліс” і тому її супроводжує успіх.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua  

Теги та ключові фрази
львів фірма по обробці деревини, деталі до socomec ks 420 в україні, радіусні фасади італія висота 2500, фірма Поліс алюмінієві конструкції, поліс львів товари, вироби з масиву "проліс", торцово+шліфувальні++верстати+для+дсп, верстат лб 150-1, поліс львів верстати деревообробні, вироби з масиву проліс


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua