Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2806
23.03.2009р. |
„Артіль” ЛТД – найсучашнiше обладнання з Миколаєва

На початку 90-х років минулого століття Дмитро Іванов створив унікальне підприємство, аналогів якому в Україні немає. Нині ТОВ „Артіль” ЛТД , яке він очолює, виробляє деревообробні верстати з ЧПК, верстати лазерного та плазменного різання з ЧПК, вакуумні преси для личкування меблевих елементів та іншу продукцію. Високоточне обладнання фірми відоме вже не тільки на європейському континенті, а й за його межами.

Пан Дмитро розпочав виробництво з виготовлення корпусних меблів. Для фрезерування фасадів з МДФ підприємству знадобилося відповідне обладнання. „Фрезерний верстат, – розповідає заступник директора Олександр Іванов, – ми придбали в російському місті Іжевську. Мали з ним чимало клопоту, удосконалювали вузли, агрегати, міняли деталі. А потiм зрозумiли, що здатні робити точніше, надійніше за куплене за кордоном обладнання і, що важливо для вітчизняних меблярів, значно дешевше європейських аналогів”.

Рішення було прийнято: створити верстат і не простий, а з числовим програмним керуванням. „Над вирішенням цього складного завдання, – продовжує розповідь Олександр Степанович, – працювали протягом шести років, вкладаючи в нього всі кошти, зароблені на виробництві меблів. Фрезерні верстати з ЧПК почали масово продавати з 2003 року. Через деякий час, розширюючи номенклатуру продукції, стали виготовляти вакуумні преси. Європейський аналог нашого преса коштує чимало. Ми зробили вдвічі дешевший. Уклали угоду з гуртовим постачальником плівки ПВХ. Зароблені кошти вкладаємо у створення обладнання нового покоління”.

Нижче охарактеризуємо деякі перспективні види обладнання, яке виробляє ТОВ „Артіль” ЛТД.

Серія 3-координатних фрезерних верстатів. Завдяки системі ЧПК, на цьому обладнанні можна виконувати роботи будь-якої складності: фрезерування, гравіювання, нанесення фігурних написів на дереві, МДФ, ДВП на поверхнi з розмiрами вiд 2100х1200 мм до 2500х1500 мм. Усі верстати обладнані шафами керування та системами аспірації. На верстатах можна обробляти заготовки висотою від 0,2 до 145 мм.

Швидкість пересування фрези до 6 м/хв. Діапазон швидкості робочих подач залежить від оброблюваного матеріалу та різального інструменту. Величина одиничного кроку по х, у, z у всіх верстатів 0,05х0,05х0,0125 мм. Тип приводу у них – крокові двигуни і кульово-гвинтова пара. Верстати обладнуються  фрезерними машинами  Colombo абоMakitaІнструмент кріпиться цанговими затисками для циліндричних хвостовиків. Програмне забезпечення верстатів від DeskCNC (АртМастер) Front.

Вакуумний прес для личкування меблевих елементів "МВП-2512"

Власне, прес придатний для личкування плівками ПВХ та шпоном не лише меблевих елементів, а й дверей. Вакуумна технологія личкування, яка використовується в цьому пресі, дає змогу працювати з високоглянцевими PVC-плівками без пошкодження зовнішніх поверхонь.

Робота оператора з пресом дуже проста. Він укладає деталі на робочому столі, накладає личкувальний матеріал на всю поверхню робочої зони, натискує кнопку „Пуск” і після закінчення вакуумування знімає вироби з робочого стола.

Прес має низку переваг над своїми аналогами. Передусім, тут задіяна принципово нова система нагрівання плівки за допомогою інфрачервоних пристроїв, які нагрівають лише поверхню плівки. Прес компактний, простий в експлуатації та технічному обслуговуванні. Встановлений на пресі комп’ютер за технологією НМІ (людино-машинний інтерфейс) відслідковує всі процеси, максимально полегшуючи роботу оператора. Прес портебує дуже мало електроенергії, оскільки підігрівачі вмикаються лише під час роботи, тривалість якої залежно від товщини плівки – 5-6 хвилин.

Обладнання можна експлуатувати в закритих приміщеннях з температурою повітря від +15 ºС до +40 ºС.

Прес працює у двох режимах:

– автоматичному, з попереднім встановленням параметрів до 100 видів матеріалів;

– ручному, з виконанням таких робіт, як гнуття фасадів, тонких акрилових листів, личкування складних заготовок.

Прес з робочим тиском у пневмосистемі 4-6 кг/см² має потужність нагрівача 18,6 кВт. Йогo вакуумна система споживає 2 кВт/год енергії й забезпечує формування плівок шириною 1350-1450 мм. Габарити преса у робочому стані 2820х1700х1460 мм.

Деревообробні чотирибічні фугувальні верстати з ЧПК „Узор”

На основі нового запатентованого способу отримання рельєфної поверхні (патент РФ №2181669) фахівці „Артілі” створили унікальний деревообробний чотирибічний фугувальний верстат з ЧПК „Узор”, за допомогою якого можна виготовляти фігурну вагонку, декоративні панелі, декоративну дошку для підлоги, паркет, візерунковий плінтус, декоративні прикраси для вікон, дверей та камінів, багети, декоративні меблеві елементи та ще багато чого, на що здатна фантазія майстра.

Принцип роботи ножової головки „узор” як окремого вузла, та різноманітні варіанти заміни фігурних ножів дають необмежену кількість підборів індивідуального малюнка для отримання рельєфної поверхні, а завдяки ЧПК можливе багаторазове точне повторення малюнка, який наноситься. Виготовлені фасонні профілі можна складати в загальний неповторний малюнок й таким чином створювати вироби нового типу.

Довжина верстата – 3500 мм, ширина – 1200 мм, висота – 1425 мм. На ньому обробляють заготовки довжиною від 1000 мм, шириною 100-150 мм і товщиною 10-60 мм. Верстат обладнаний п’ятьма ножовими головками діаметром 122;100 мм. Число обертів за хвилину – 6000;7000. Швидкість подачі – до 4 м за хвилину. Продуктивність верстата – до 250 м за годину.

Верстат лазерного різання з ЧПК „АртЛазер”.

Він представляє систему для лазерного різання та гравіювання, за допомогою якої заготовки обробляють безконтактним способом швидко, точно, без будь-яких обмежень, притаманних обробленню звичайним інструментом. Промисловий лазер має модульну систему, тобто діагностика його проста. Верстат зручний в експлуатації та обслуговуванні. На ньому можна обробляти пластики ПВХ, декоративний полістирол, дерево, фанеру, шпон, шкіру, гуму та папір.

 

Переваги лазерного різання над механічним суттєві. Це – досконале виконання операцій з контуром будь-якої складності, надзвичайна точність оброблення; висока швидкість різання за мінімальних ширини різу, механічного впливу на матеріал та зони термічного впливу. До переваг належать програмне керування процесом за допомогою сучасної системи ЧПК та можливість проектування в будь-якому графічному пакеті.

 

Верстат обробляе заготовки довжиною до 2500 мм, шириною до 1500 мм. Дискретність завдання одиничного кроку дорівнює 0,05 мм. Діапазон подач вільного пересування залежно від матеріалу – 0-6 м/хв. Тип лазера CTS 1100/33 з водяним охолодженням. Програмне забезпечення DeskCNC(АртМайстер).

Фірма „Артіль” досягла неабиякого успіху у виробництві високоточного обладнання. Однак не відмовилася і від виробництва меблів. Підприємство виготовляє на замовлення вишукані кухні, передпокої, вітальні, спальні, м’які та меблі будь-якого іншого призначення. Папка замовлень порожньою не буває, оскільки продукція „Артілі” , як завжди, найвищого ґатунку.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 

 

Теги та ключові фрази
тов артиль, плівка пвх артіль миколаїв, ТОВ "Артіль" ЛТД виробництво деревообробних станків м. Миколаїв, ТОВ "АРТІЛЬ"ЛТД місто Миколаїв, фугувальні верстати, переваги личкування пвх плівок, акрилові лазерного різання для реклами, гнуття деревини, фрезерні верстати з чпу з європи.ua, артіль деревообробне підприємство


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua