Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1799
27.03.2009р. |
Верстати та виробничі дільниці від PAUL

Багато малих приватних підприємств уже навчилися пиляти кругляк на меблеві заготовки. Запитання “Що буде далі?” турбує усіх. Як зробити підприємство більш потужним, підвищити продуктивність та якість продукції, залишаючись водночас гнучким.

Стрічкопилкові верстати – це те, з чого починають. Придбавши дві-три такі установки, підприємство опиняється перед проблемою сортування пиломатеріалів та гострою потребою в багатопилковому верстаті. Саме тому важливо точно знати, як виглядатиме дільниця через декілька років.

У світі існує декілька типів організацій діяльності деревообробної галузі. Яким саме шляхом піде Україна – важко уявити. Але цілком зрозуміло, що приватні виробництва з первинної переробки деревини мають багато переваг саме для споживачів напівфабрикатів або готової продукції з деревини. Тому ми радимо уважно придивитися до Європейської моделі переробки та збуту продукції.

Найуніверсальнішим та достатньо гнучким є багатопилковий верстат моделі KME (ВМ для висоти обробки – до 160 мм). На базі цієї моделі розроблено декілька технологічних рішень. По перше, це звичайний багатопилковий верстат з висотою обробки 125 мм та потужністю двигуна до 75 кВт. Ширина отвору – 750 або 1000 мм. Слід зауважити, що на відміну від більшості подібного класу верстатів з консольним валом тут передбачено додаткову підшипникову опору для дверцят. Це дає можливість в складних умовах на максимальних швидкостях отримувати найвищу точність обробки деревини та надійність верстата на багато років (на ринку вживаного обладнання в Європі верстати PAUL працююють довше і коштують дорожче).

По-друге, дедалі більший попит на оптимізований повздовжній розкрій дошки спричинив утворення самостійного класу обладнання з пересувними пилками. Це дуже зручно, коли залежно від розміру заготівки треба швидко налаштувати положення пил. Оператор керує цим процесом, контролюючи обробку за допомогою лазерного маркера. Таких рухомих пилок може бути чотири: керування виконується або гідравлічною системою з ручним керуванням, або сервоприводами з ЧПК.

Функції багатопилкового та крайкообрізного верстатів можна поєднати в одній моделі. При цьому дуже важливо правильно підібрати потужність двигуна. Річ у тому, що для перших типів обробки, зазвичай, потрібно від 40 до 70 кВт, а для обрізних функцій достатньо 20 кВт. Швидкість подачі 10-15 м/хв. Щоб розрахувати потужність двигуна, використовують формулу, в  якій  кіловат відповідає 10 мм товщини обробки. Таким чином, для 10 пил при висоті обробки 120 мм потрібно буде 120 кВт. Частково можна компенсувати недостатню потужність, зменшуючи швидкість подачі. Певні обмеження накладає головний технічний показник пилок – подача на зуб, яка рекомендована як ефективна для даних умов обробки. Вона коливається від 0,11 мм для сухих та твердих порід до 1 мм для м’яких та вологих.

Найоптимальнішого режиму роботи верстата можна досягти при потужностях двигунів від 35 до 45 кВт – таким чином можна підвищити швидкість подачі під час крайкообрізних робіт і трохи зменшити під час багатопилкової обробки.

Наступним кроком в удосконаленні технології переробки є видалення дефектів та сортування продукції. На підприємствах, які придбали автоматичні лінії з видалення дефектів з оптимізацією, вже усвідомити їх переваги: вони заміняють 5 верстатів, автоматично ведуть облік та сортування продукції, і, що найважливіше, підвищують культуру виробництва. Працівники можуть зосередитись на розмічанні заготовок маркерами та отримати значно більший вихід якісної продукції. А це не збільшить доходи підприємства?

Існують два типи ліній для видалення дефектів та оптимізації. Перший – це лінії зі штовхачем, наприклад PAUL PushCut. Це дуже популярна лінія у середніх деревообробних виробництвах. Річ у тому, що така система просування забезпечує точність обробки до 0,1 мм і дає змогу використовувати її для чистового торцювання заготовок навіть у пакеті, наприклад, під час виготовлення піддонів або деталей столярних виробів. Кращого рішення з таким набором можливостей на ринку зараз немає. Для розрахунків слід брати справжню продуктивність або пропускну здатність лінії – вона коливається від 6 до 15 м/хв. (хоча система штовхача пересувається зі швидкістю до 120 м/хв). Якщо продуктивність, яку вона забезпечує, вас влаштовує – це надійне вкладання грошей у передові технології.

Другий тип – це промислові високопродуктивні лінії. Їх, зазвичай, використовують у технологіях виробництва тришарового бруса або меблевого щита. Ці лінії можливо встановлювати на автоматичних дільницях і отримувати параметри обробки від комп’ютера, який керує системою чотирибічного сканування.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua  

Теги та ключові фрази
верстати це, багатопил пауль, гнучки выробнычи установки на бази традицийных багато операцийных верстатив, paul багатопил, верстати по дереву пауль, www.derevo.info+5059, стрічкопилкові верстати для розкрою деревини, поздовжній верстат ц-5 кіловати, багатопил пауль, стрічкопилкові верстати
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
06.06.2011р.

LIGNA 2011 (фото, відео)

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже позитивні. Чекаємо нової, цікавої інформації

15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua