Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
5495
07.11.2007р. |
Homag Gruppe: комплексні рішення у виробництві меблів і столярно-будівельних виробів

Українським виробникам меблів добре відомі назви таких фірм, як Brandt, Homag, Holzma, Weeke і Friz. Верстати, виготовлені цими фірмами, надійно працюють на вітчизняних фабриках уже багато років. Однак поки що не багатьом відома продукція інших фірм, які також входять до складу Homag Gruppe.

Німецька промислова група Homag Gruppe є величезним в світі виробником обладнання для виробництва меблів і столярно-будівельних виробів, посідаючи лідируючі позиції в своїй галузі. Широко відомі досягнення й інновації фірм, які входять до Homag Gruppe, в таких технологічних напрямках, як форматний розкрій, обробка крайок, дво- і тривимірне личкування поверхонь, свердління, комплексна обробка в поточних лініях, а також в галузі технологій з використанням ЧПУ.

До складу Homag Gruppe, крім фірм, які займаються збутом, консалтингом і інжінірінгом, входять 13 фірм, які безпосередньо розробляють та виготовляють різне за продуктивністю і номенклатурою обладнання, загальний спектр якого дозволяє практично повністю облаштовувати виробництва. Взаємодія фірм у складі промислової групи також дає можливість здійснювати комплексні постачання обладнання, починаючи від розробки технологій і “ноу-хау”, проектування цехів, і завершуючи монтажем ліній для виробництва корпусних меблів, дверей, вікон, сходів, тришарового і ламінованого паркету, стінових панелей, елементів для дерев’яного будинкобудування та інших столярно-будівельних виробів.

Homag

Фірма Homag, від часу заснування в 1960 р. до нині, зробила багато революційних для меблевої і деревообробної промисловості винаходів. Конструктори фірми, наприклад, створили перший в світі крайколичкувальний верстат, який працює за методом “гаряче-холодне” (1962 р.), перший в світі комбінований форматно-оброблювальний крайколичкувальний верстат (1967 р.), перший в світі оброблювальний центр, який здійснював личкування крайок. Фірма Homag виготовляє – одно- і двохбічні крайколичкувальні верстати, верстати прохідного типу для обробки крайок методом пост- і софтформінг, форматно-оброблювальні і крайколичкувальні комбіновані верстати, оброблювальні центри з ЧПУ для обробки плитних матеріалів і масивної деревини, спеціалізовані технологічні лінії, наприклад, для виробництва стінових панелей, ламінованих підлог. Широка виробнича програма побудована на серіях базових верстатів, які передбачають можливість оснащення різними оброблювальними агрегатами, комбінація яких підбирається на підставі технічного завдання замовника.

Конструктори фірми Homag розробляють верстатні дільниці та поточні лінії з урахуванням особливостей кожного окремого виробництва. Успішна співпраця з конструкторськими відділами інших фірм, які входять в Homag Gruppe, дозволило домогтися великих успіхів в галузі технологічних ліній комплексної обробки, підтвердженням цьому, розроблені в 1997 р., високопродуктивні лінії PowerLine, які здійснюють, наприклад, операції форматної обробки, личкування крайок і свердління в прохідному режимі зі швидкістю до 12 м/хв.

Holzma

Фірма Holzma, починаючи з 1967 р., серед іншого деревообробного обладнання випускала верстати для форматного розкрою плитних матеріалів. Засновник фірми є винахідником першого верстата для розкрою плит, в якому реалізований принцип “нерухомий матеріал – рухома каретка”. Після входження в 1983 р. до склад Homag Gruppe фірма Holzma спеціалізується на виготовленні обладнання для розкрою плит – займається виключно виробництвом пилкових центрів і є провідним підприємством у цій галузі на світовому ринку. Пилкові центри фірми Holzma конструюються з використанням технічних рішень, які забезпечують точність і надійність переміщення програмного штовхача та забезпечує точність позиціонування ± 0,1 мм.

Обладнання Homag Gruppe

Фірма Holzma пропонує пилкові центри різної продуктивності: від верстатів НРР з ручним завантаженням для невеликих підприємств, далі – верстати HPL і HPV з ліфтовим чи вакуумним завантаженням для середніх підприємств, і, нарешті – потужні кутові лінії Fixomat з автоматичними системами завантаження і штабелювання для серійного виробництва.

Homag Sawtech

Підприємство Homag Sawtech, яке знаходять в Іспанії, доповнює виробничу програму Homag Sawtech в галузі форматного розкрою для невеликих підприємств. Фірма Homag Sawtech виготовляє пилкові центри, верстати для вертикального форматного розкрою і форматно-круглопилкові верстати для горизонтального розкрою. Робота конструкторського відділу щодо вдосконалення техніки дає відчутні результати. Інновації, такі як малошумний привід пилкової каретки Silent Drive, разом з перевіреними технічними рішеннями, дозволяє створювати пилкові центри, які відрізняються якістю, надійністю і доступною ціною.

Brandt

Личкування і подальша обробка крайки була із самого початку головною метою підприємства, заснованого в 1962 р. в Німеччині. Серед перших успішних розробок фірми Brandt були верстати для личкування крайок з використанням крайкового матеріалу з попередньо нанесеним клеєм.

Входження фірми Brandt до складу Homag Gruppe позитивно вплинуло на обидва підприємства. Завдяки спеціалізації фірми Brandt на малих верстатах для дрібносерійного виробництва, вдалося створити широку програму крайколичкувальних верстатів для невеликих підприємств. Виробнича програма фірми Brandt включає в себе малі верстати для обробки деталей з криволінійними контурами, а також верстати прохідного типу. Декілька серій крайколичкувальних верстатів з автоматичною подачею заготовки, які вирізняються за швидкістю подачі й товщиною оброблюваного крайкового матеріалу – KD50, KD60, KD70 і KD90, включають велику кількість моделей, різних за агрегатним оснащенням, що дозволяє підібрати верстат, який відповідає завданням різного виробництва. Використання в конструкції верстатів фірми Brandt оптимальних технічних рішень, наприклад, стійкого безконтактного керування функціями оброблювальних агрегатів гарантує збереження точності протягом тривалої експлуатації.

Bargstedt

Фірма Bargstedt від часу заснування в 1972 р. спеціалізується на виробництві транспортного обладнання та засобів автоматизації для меблевої і плитопереробної промисловості. багато розробок в цій галузі були свого часу інноваційними. З 1985 р. фірма Bargstedt в складі Homag Gruppe виготовляє різноманітні пристрої завантаження і штабелювання плитних заготовок, привідні і непривідні рольганги, стрічкові і ремінні транспортери, кутові перекладачі, поворотні станції, кантувачі та засоби автоматизації для багатоярусних складів.

Ligmatech

Динамічний розвиток фірми Ligmatech від часу інтеграції в Homag Gruppe пояснюється успіхом її спеціалістів в розробці обладнання для транспортування деталей, автоматичних систем складання й упакування корпусних меблів, в тому числі з використанням промислових роботів для різних ділянок меблевого виробництва. Фірма Ligmatech пропонує обладнання для транспортування меблевих деталей, збирання корпусних меблів і упакування збірно-розбірних меблів: пристрої повернення деталей до однобічних крайколичкувальних верстатів, автоматичні завантажувальні і штабелеукладальні системи, корпусні преси і ділянки припасування корпусних меблів, верстати для складання і закривання картонних коробок, портальні і роботизовані системи розбирання штабелів й укладання деталей.

Bűtfering

Входження фірми Bűtfering до складу Homag Gruppe дозволило доповнити перелік пропонованого обладнання широкострічковими шліфувальними верстатами. При ширині обробки 950, 1100 і 1350 мм верстати мають до чотирьох агрегатів з поперечними стрічками для калібрування та шліфування поверхонь личкованих шпоном чи лакованих. Відмінністю шліфувальних верстатів фірми Bűtfering є оснащення запатентованою системою електронних сегментних притискних балок CPS, які забезпечують точне дозування зусилля шліфування і не допускають прошліфовування поверхні личкованого шару. Виробнича програма представлена декількома серіями – від невеликих однострічкових верстатів до промислових установок з комп’ютерним керуванням.

Weeke

Фірма Weeke від часу свого заснування в 1945 році спеціалізувалась на конструюванні й виробництві деревообробних верстатів, особливу увагу приділяючи фрезерним, свердлильно-пазувальним і свердлильно-присадочним верстатам. Згодом розвиток фірми був направлений на вдосконалення техніки в галузі оброблювальних центрів і багатошпиндельних свердлильно-присадочних верстатів з ЧПУ. Багатошпиндельні свердлильно-присадочні верстати прохідного типу BST500 можуть бути оснащені горизонтальними свердлильними головками з чотирьох боків, вертикальними – знизу і зверху, в кількості, яка забезпечує виконання найскладніших карт свердління за один прохід. Комп’ютерне керування дозволяє забезпечити інтеграцію верстатів BST500 до складу виробничих ліній з використанням пристроїв автоматичного завантаження, привідних транспортерів і автоматичних штабелеукладачів. Для меблевих підприємств, які спеціалізуються на індивідуальних замовленнях, фірма Weeke пропонує свердлильно-присадочні верстати з ЧПУ прохідного типу BST100: завдяки свердлильним шпинделям, що викликаються по одному, та автоматичному позиціонуванні, час переналаштовування на різні карти свердління зведений до мінімуму.

Оброблювальні центри з ЧПУ модельного ряду BHC, які випускаються з робочими столами різних типів і розмірів, дозволяють виконувати обробку деталей складної геометричної форми, в тому числі в маятниковому режимі. Різноманіття можливого агрегатного оснащення дозволяє вибрати верстат, який оптимально відповідає технічному завданню замовника. Адаптовані змінні оброблювальні агрегати для головного фрезерного шпинделя, разом з інтегрованою віссю С, забезпечують високу технологічну гнучкість оброблювальних центрів BHC. Варіанти комплектації оброблювальних центрів BHC дозволяють їх використання для обробки плитних матеріалів, а також для обробки заготовок із масивної деревини – елементів дерев’яних вікон, дверей, сходів.

Обладнання Homag Gruppe

Homag Machinery

Фірма Homag Machinery з 1994 р представляє інтереси Homag Gruppe на азіатському ринку. Завдяки розміщенню підприємства в Шанхаї й залученню в виробництво місцевої робочої сили, вироблені двохсторонні форматно-оброблювальні, крайколичкувальні та свердлильно-присадочні верстати мають меншу, порівняно з верстатами свого класу, вартість. Верстати сконструйовані з використанням досвіду фірм, які входять в Homag Gruppe: двохсторонні форматно-оброблювальні NFL частково повторяють модельний ряд фірми Homag, крайколичкувальний верстат НАС83 є аналогом верстата KD83, який раніше випускала фірма Brandt, у свердлильно-присадочних верстатах NBT використані деякі технічні рішення фірми Weeke.

Homag do Brasil

Підприємство засноване в Бразилії в 1977 році. Фірма Homag do Brasil випускає для південноамериканського ринку крайколичкувальні, двосторонні форматно-розкроювальні, свердлильно-присадочні, форматно-круглопилкові верстати, для софт- і постформінга, а також координує на цьому ринку збут і сервісне обслуговування продукції всієї Homag Gruppe.

Friz

Фірма Friz – традиційне німецьке машинобудівне підприємство – спеціалізується на виробництві верстатів для обгортання профілів, обладнання для каширування плит і мембранно-вакуумних пресів.

Верстати для всебічного обгортання профільних погонажних виробів фірми Friz представлені декількома серіями: від доступних за ціною верстатів для невеликих підприємств до цілком автоматизованих високотехнологічними ліній з автоматичним завантаженням. Замовникам пропонуються верстати оптимальної конструкції з різними системами нанесення клею для обгортання шпоном, плівками і папером профілів із деревини або штучних матеріалів.

Мембранно-вакуумні преси фірми Friz визнані в усьому світі завдяки своїй універсальності й довговічності. Їхніми характериними рисами є різні системи завантаження і додаткового оснащення, які забезпечують безперервність роботи, а також швидке переналаштовування програм для ПВХ-плівок і шпона.

Спеціалісти фірми Friz традиційно сконцентровували свої зусилля на розробках нових рішень в галузі технологій кашування. Так, до їх останніх розробок відноситься технологія 21/2D-ламінування в прохідному режимі, яка забезпечує двостороннє личкування профільованих деталей, наприклад, дверних фільонок, а також кашувальна установка FKP для цільного личкування верхньої пласті і профільних крайок з двох боків.

I.S.E.

Фірма I.S.E., заснована в 1982 р., спеціалізується на виробництві верстатів для виготовлення дверей і дверних коробок, ліній форматної обробки для плитопереробної промисловості, ліній для виробництва дво- і тришарового паркету. Розробка обладнання спеціалістами фірми I.S.E. здійснюється з урахуванням певних технічних потреб замовника.

Weinmann

Заснована в 1985 р., фірма Weinmann спеціалізується на дерев’яному будинкобудуванні. Вона розробляє, виготовляє та встановлює обладнання для заводів з виробництва збірних будинків: автоматичних ліній складання елементів стін, фронтонів, покрівлі, перекриття. Комплектуючі її цехи можуть мати різну степінь автоматизації та продуктивність від 20 до 1000 і більше дерев’яних будинків на рік.

Об’єднання в рамках Homag Gruppe декількох провідних фірм-виробників, дало виключно позитивний вплив на розвиток кожної з них, а також принесло ряд переваг, які дуже важливі для замовників обладнання. фірми-виробники, сконцентровуючи зусилля на своєму напрямку, отримують додатково сприятливі умови для вдосконалення техніки, як, наприклад, можливість обміну технічною інформацією між конструкторськими відділами, використання уніфікованих вузлів і деталей машин, застосування цілком сумісного програмного забезпечення. З погляду замовника переваги співпраці з Homag Gruppe, теж цілком очевидні: можливість отримати комплексні рішення технологічних завдань із одних рук значно полегшує етапи проектування і комплектації верстатних ділянок, виробничих ліній і цілих підприємств, а процес подальшої експлуатації проходить з потужною сервісною підтримкою, забезпеченою розвинутою у всьому світі мережею. Так, наприклад, в Україні техніка від Homag Gruppe добре відома з 1973 р, ще з часів колишнього СРСР. Розпочате тоді співробітництво з українськими підприємствами, успішно триває і до нині. З 1993 р. організацію поставок техніки і сервісної підтримки на території України, яка базується на тісному співробітництві Homag Gruppe з партнерами зі збуту, здійснює АТ “Маркетліс”.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
Личкувальні верстатні лінії, Крайколичкувальний верстат промислового класу Homag, сверлильно присадочні станки прохідного типу, weeke homag форматний верстат, технологічна лінія виробництво меблів, складання столярно-ьудівельних виробів, Складання столярно-будівельних виробів, хомаг групп, столярное оборудование homag в Германии, крайо-личкувальна лінія Homag


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua