Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3528
07.11.2007р. |
Гнучке виробництво для меблевих підприємств

Економія часу, матеріальних і людських ресурсів є актуальним завданням для будь-якого сучасного виробництва. Для вирішення цих завдань група SCM пропонує меблярам свою останню розробку – інтегровану систему NET LINE.

NET LINE являє собою гнучку автоматизовану систему, яка забезпечує погоджені дії між людиною і машиною на всьому процесі створення меблів – від проектування до виготовлення. Програмне забезпечення системи керує виробничим процесом, координує роботу операторів і створює програми обробки вхідних верстатів, які до неї входять.

 

Система NET LINE складається з пакета програм, розділених на три модулі, що можуть бути встановлені окремо і функціонувати незалежно один від другого.

Netline проект

проект

проект

 

Це програмний модуль дизайнера-конструктора з дуже широкими можливостями. Модуль містить базу даних декору панелей, фурнітури й інших елементів, що застосовуються при створенні меблів. Дизайнер використовує при проектуванні вже створені конструктором моделі. Існує також можливість трансформації стандартних конструкцій під необхідні розміри приміщення. Так само можна активізувати засоби тримірного моделювання, що дозволяють дизайнеру більш наочно представити інтер`єр приміщення. З конструкторського термінала створюються нові унікальні моделі, що будуть використовуватися дизайнерами при проектуванні меблів.

Netline пілот

пілот

пілот

 

Він є системою автоматизованого керування, яка обробляє інформацію, отриману від дизайнерів, і автоматично розробляє програми обробки для всіх верстатів включених у систему. Крім того система формує змінне завдання, забезпечуючи своєчасне виготовлення всіх замовлень, що надійшли, і рівномірне завантаження устаткування. Система оптимізує роботу пилкового центра, максимально піднімаючи її продуктивність. Після розкрою на пилковому центрі кожній панелі привласнюється індивідуальний штрих-код, що визначає подальшу програму обробки цієї деталі.

Netline облік

облік

облік

 

Це складська програма, яка контролює залишки матеріалів на складі і кількість готової продукції. Програма є інтерактивним середовищем, допомагає службам постачання і збуту підтримувати оптимальний обсяг складу. Підприємствам, які випускають різноманітний асортимент продукції, система дозволяє більш раціонально використовувати свої оборотні кошти. Крім цього програма веде індустріальний бухгалтерський облік, реєструє всі збої і простої устаткування, дозволяє оперативно вносити корективи в керування виробництвом.

У даний комплекс входить три групи верстатів виробництва компанії SCM: пилковий центр для розкрою панелей Sigma, крайколичкувальні верстати Olimpic і свердлильно-фрезерні центра Tech. Система NET LINE використовує технічні засоби комп`ютерних мереж, зв`язує це устаткування з центральним процесором, який керує усім виробничим процесом. Програмне забезпечення системи NET LINE працює в середовищі Windows. Кожна одиниця устаткування може працювати як під керуванням системою, так і автономно. 

Інтегрована система NETLINE

Пилковий центр серії Sigma для функціонування в системі NET LINE комплектується принтером штрих-кодів і додатковим програмним забезпеченням. Верстат має жорстку станину і може витримувати великі напруги при тривалій і безупинній експлуатації. Пильна каретка переміщується з допомогу системи шестерня-рейка, а ковзання каретки здійснюється по призматичних напрямних із внутрішньою рециркуляцією кульок. Така конструкція гарантує високу якість різання навіть при великих швидкостях подачі. Штовхач панелей переміщується з за допомогою двигунів brushless, точність позиціонування гарантує магнітна лінійка. Це дозволяє штовхачу переміщатися з великими швидкостями при високій точності позиціонування. Для зменшення відходів матеріалу у притискній балці передбачені пази для заходу захватів, що дозволяють заводити край панелі безпосередньо під лінію пропилу.

Крайколичкувальний верстат серії Olimpic ER комплектується системою ЧПУ і пристроєм зчитування штрих-кодів для експлуатації в комплексі NET LINE. Тепер немає необхідності для настроювання верстата виконувати прогін пробної деталі. Перехід від одного виду обробки до іншого відбувається миттєво згідно з штрих-кодом, який нанесено на деталь, або за командою оператора. Для розширення можливостей верстат оснащено новим вузлом контурного фрезерування Round (патент SCM), який використовує високоточні призматичні напрямні. Це універсальний вузол, може використовуватися для зняття звисів, заокруглення торців крайки, а також при обробці панелей софт- і постформінга.

Свердлильно-фрезерний центр моделі Tech вимагає мінімального дооснащення для підключення до системи NET LINE. До завдань центра входить виконання заключних операцій – фрезерування криволінійних деталей, пазування, свердління.

 

 

 

Нині система NET LINE, розроблена компанією SCM GRUOP, є найбільш передовою технологією для автоматизованого керуванням меблевим виробництвом середніх розмірів.

• Автоматично створює програми обробки деталей для кожної одиниці устаткування.

• Скорочує час на переналагодження устаткування й оптимізує цикл обробки.

• Створює бухгалтерські складські та виробничі звіти в реальному часі.

 

Система NET LINE буде демонструватися на таких виставках:

“Примус: Деревообробна промисловість 2003”, з 15 по 18 квітня, Україна, м. Київ, проспект Броварський, 15, Міжнародний виставковий центр, центральний павільйон, стенд SCM GROUP – “БЮРО-М”;

Ligna 2003, з 26 по 30 травня, Німеччина, Ганновер, Виставковий центр, зал 25, стенд SCM GROUP.

 

Андрій СТРЕЛЬЧЕНКО.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
info netline.com.pe, База даних комерційних підприємств Тячів 2013р, складський облік для виробництва мяких меблів, програми для обліку виробництва меблів, облік на меблевих підприємствах, облік виробництва меблів, облік у виробництві меблів, Складська програма на виробництві, бухгалтерський облік у виробництві меблів, бухгалтерський облік у меблевому виробництві
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua