Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
4003
22.06.2009р. |
SECEA: інновації в сушінні деревини

Сушильні камери компанії SECEA – одні з найефективніших на світовому ринку серед подібного обладнання. Вони зручно та швидко монтуються, в них встановлена ефективна керована система обігріву та вентиляції, її конструктивні елементи стійкі до впливу речовин, що випаровуються при сушінні деревини. Використання таких камер економічно вигідне для деревообробних та меблевих підприємств.

Компанія SECEA входить до складу авторитетної міжнародної групи компаній GSB Group, річний обіг якої сягає понад 100 мільйонів євро. GSB Group вкладає істотні інвестиції в розробку нової техніки та технології деревообробної галузі. Ця міжнародна корпорація володіє лісопильними комплексами в багатьох країнах світу. Більшість цих комплексів, розташованих в Угорщині, Румунії та Бразилії, оснащені сушильними установками SECEA. У них сушать як товарну деревину, призначену для реалізації замовникам групи, так і заготовки, які використовують меблеві фабрики GSB Group.

Досвід експлуатації сушильних камер SECEA свідчить про їх здатність високоякісно сушити деревину будь-яких порід, а постійне удосконалення обладнання – про великий творчий потенціал фахівців компанії. Стратегія SECEA базується на розробці та впровадженні інновацій, постійному пошуку ефективних технічних рішень. З цією метою компанія розвиває співробітництво з багатьма відомими вченими та галузевими інститутами. Усе це дає змогу пропонувати клієнтам найвигідніші рішення при організації сушіння різних порід деревини, які сприяють економії ресурсів і, водночас, поліпшенню якості продукції.

Конструктивна модульна схема каркасу і стінових панелей сушильних камер фірми SECEA за назвою JET відрізняється простотою, дає змогу швидко та безпечно виконувати монтажні і демонтажні операції.

Під час зведення камери всі колони, що несуть модульні балки, листи обшивки й алюмінієві профілі поділяються на секції за допомогою автоматів термічного різання, що дає змогу уникнути відхилень у розмірах при виготовленні модулів.

Надзвичайно низький коефіцієнт тепловіддачі (порядку 0,32 Ккал/(м∙год∙°C)) досягається завдяки застосуванню скловолокна зі спрямованими волокнами, торці яких приклеєні спеціальним складом до внутрішнього боку панелі. Крім того, ці панелі мають спеціальні роздільники з нейлону, що знижує до мінімуму теплопровідність, гарантує довгострокову стабільність і сталість теплоізоляції матеріалу.

Рух повітря в штабелях деревини оптимізовано реверсними вентиляторами з 4, 6, 8 або 12 пелюстками змінюваного діаметра і кута нахилу. Використання інвертерів на кожному з електродвигунів забезпечує одержання максимальної віддачі та помітну економію електроенергії.

Установки оснащуються ефективними, стійкими до впливу деревних кислот теплообмінниками, виконаними з нержавіючої сталі або алюмінію. Оригінальні нагрівальні пристрої типу ISPM 15 містять камери згоряння з витяжкою або з прямою подачею тепла і продуктів згоряння в камеру і працюють на традиційних видах палива (зріджений газ, природний газ, дизельне паливо), що дає змогу досягти високої теплової ефективності і знизити витрати на сушіння.

Установки оснащуються також запатентованими системами керування і контролю параметрів KEY-1000. Ці системи здатні контролювати не лише процес сушіння і стан камери, але й керувати котлами, впливати на обсяг викидів в атмосферу тощо. В основі системи використовується комп'ютер типу PLC industriale, всі етапи виконання програми на ньому можуть бути візуалізовані для зручності користувача. Використання цього програмно-апаратного засобу забезпечує максимальну гнучкість у керуванні різними функціями камери і дозволяє надалі розширювати її можливості.

Для зв'язку «оператор/машина» була обрана система типу «TOUCH SCREEN», що дає змогу за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню контролювати всі параметри установки і дані циклу сушіння.

Одним з останніх досягнень розроблювачів компанії є контроль усіх параметрів сушіння (роботою клапанів і двигунів, показниками вологості і температури) завдяки підключенню типу bus digitale, що складається з одножильного кабелю, по якому передаються як сигнал «включення/вимикання», так і живлення керуючих пристроїв. Таким способом можна визначати параметри або керувати кожним окремим елементом системи. Усе перераховане вище дає змогу зменшити споживання енергії і тепла до 50%. Зокрема, система керування дозволяє регулювати режими функціонування таких пристроїв:

клавіша Fan: контроль швидкості обертання вентиляторів залежно від вологості деревини;

– клавіша Time: контроль споживання електрики залежно від часу доби, коли вартість електрики найменша;

 

– клавіша Electric Plant: розподіл споживання електроенергії між усіма сушильними установками залежно від переваг клієнта;

клавіша Thermal Kiln: керування споживанням електроенергії кожної окремої камери;

– клавіша Thermal Plant: керування теплоспоживанням усіх сушінь залежно від переваг клієнта.

Крім того, всі дані процесу сушіння можуть передаватися по інтернету, що полегшує сервісне обслуговування установки. Таким чином, система KEY-1000 дає змогу здійснювати контроль за сушильними установками з офісу користувача устаткування і та з офісу сервісної підтримки компанії Secea.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 
Теги та ключові фрази
сушильные камеры secea цена характеристики, інновації заготовки деревини, розцінки на демонтаж сушильних камер деревини, сушильная камера secea, схеми вологоміра, вдосконалення процесу сушіння деревини в камері luka, сушильная камера secea чертеж, фирма secea, secea key-1000, регулювання якості продукції лісопереробки
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Thermowood. Що це таке?

За багато тисячоліть, протягом яких людина використовує і обробляє деревину, було створено і впроваджено у виробництво не так вже й багато технологій, які означали стрибок на якісно новий рівень у цій сфері діяльності. Однією із таких технологій стало термічне модифікування деревини, завдяки якому, окрім технологічності, високої декоративності і екологічності, деревина стала ще й довговічною, а геометрія виробів з неї – постійною.

27.10.2009р.

Будуй для себе, та пам’ятай про внуків 1

Деревина – один із найкращих, перевірених віками, будівельних матеріалів. Щоб споруди з цього матеріалу служили протягом якомога довшого терміну, деревина, з якої вони споруджені, потребує захисту від біологічного, атмосферного впливу та від вогню. Нині на ринку є велика кількість засобів захисту, розроблено чимало технологій їх застосування. Ми розповімо про деякі, на наш погляд, найбільш високоефективні.

Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 28/07/2022
6
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua