Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1496
31.08.2009р. |
Обладнання для загострення пилок

Фірма Lakfam пропонує верстати для загострення інструменту. Обладнання добре зарекомендувало себе не тільки на польському ринку а й у багатьох інших країнах. Працюють такі верстати і в Україні. Про деякі з них розкажемо докладніше.

Для загострення круглих сталевих пилок по передній і задній гранях, по бокових і допоміжних гранях пропонується верстат ASP-631F P. Станина і корпусні механізми його виконані із масивного чавунного литва, завдяки чому досягається необхідна жорсткість і вібростійкість конструкції. Станина верстата має Г-подібну форму. На короткому її боці змонтовано супорт загострювального круга, на довгій – подавальний стіл з ділильною головкою, на якій кріпиться загострювальний інструмент. У механізмі подавання використана прецизійна кульо-гвинтова передача, а в механізмі повороту загострюваного інструмента спеціальна беззазорна черв’ячна передача з розрізним колесом.

Головна особливість верстата полягає в тому, що привід подавання і повороту загострюваного інструмента здійснюється кроковими електродвигунами з мікропроцесорним керуванням. Кут повороту ротора такого двигуна пропорційний кількості електричних імпульсів, який подається на їх статорні обмотки, а частота обертання ротора пропорційна частоті настання цих імпульсів.

Використання такого високотехнологічного рішення в загострювальних верстатах ASP-631F P дало змогу фірмі Lakfam усунути із приводів подавання і повороту загострюваного інструменту низку кінематичних ланок, завдяки чому забезпечується висока точність і можливість загострення пил з виламаними зубами.

З допомогою мікропроцесорної системи керування програмуються такі параметри: діаметр пилки, кількість зубів (до 250), довжина шляху шліфування, швидкість подачі (від 0,2 до 1,5 м/хв.), кількість робочих (до 99) і довідних (до 9) проходів, величина знімання матеріалу за один прохід (від 0,01 до 0,99 мм), система контролює правильність введених даних і сигналізує про помилки.

При загостренні пилок з кутовими параметрами, які чергуються (косе загострювання, прямі і трапецієподібні зуби) програмується кількість зубів, вдвічі менша від фактичної, тому загострення здійснюється через зуб. Після загострення половини зубів мікропроцесорна система керування автоматично ділить заданий крок зубів на два, після чого можна переходити до загострення інших зубів.

Модульна конструкція верстата дає змогу заміною ділильної головки (триває 5 хвилин) отримати верстат для загострення насадних і кінцевих фрез. Установивши додатковий пристрій можна загострювати ще й свердла.

Верстат випускається як в настільному виконанні, так і на підставку. Як додаткова опція постачається система охолодження, яка подає, збирає і фільтрує охолоджувальну рідину.

Для загострення круглих сталевих пилок і пилок з твердосплавними напайками пропонується верстат з поворотним супортом загострювального круга ASP-631FW. На ньому можна загострювати передню і задню грані, бокові і допоміжні грані зубів пилок, а також пилки з пошкодженими зубами.

Верстат ASP-631FW має автоматичний поворотний супорт загострювального круга, що дає змогу суттєво підвищити продуктивність загострення пилок з косим загострюванням і пилок з чергуючими кутовими параметрами (прямими і трапецієподібними зубами). Під час загострення по задній грані таких пилок перед кожним робочим ходом загострювальний круг автоматично нахиляється на заданий круг.

Верстат випускають зі встановленням на підлозі, він оснащений системою охолодження і кабіною для захисту від пороху чи крапель охолоджувальної рідини.

Конструкція верстата ASP-631FW аналогічна стандартному верстату ASP-631F. Станина і корпусні деталі механізмів виконані із масивного чавунного литва, завдяки чому досягається необхідна жорсткість і вібростійкість конструкції. Поворот загострювального інструменту здійснюється електродвигуном постійного струму з вбудованим датчиком кутів.

Як і в верстаті ASP-631F, мікропроцесорна система керування дає змогу програмувати такі параметри: тип форми зуба (прямий, косий, трапецієподібний), діаметр пилки або фрези, кількість зубів, довжина шляху шліфування, швидкість подавання, кількість робочих і довідних проходів, величину знімання за один прохід.

Фірма Lakfam також пропонує спеціальні верстати для загострення фрез, ножових головок фрез, ножів та інше обладнання для загострення дереворізального інструменту.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
lakfam Украина, заточний станок що кріпиться на бензопилу, загострювання ланца для бензопилы, верстати для загострення інструментів, що таке загострення пили, польша lakfam asp-631 fpf праис украина, напилки для загострення пил, на пилки для загострення пил, верстат для загострення ланца бензопилы, верстат+для+загострення+круглих+пил


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua