Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1959
09.09.2009р. |
Фрези ProFix-Plus фірми Leitz

Фірма Leit виробляє добре відомі на ринку системні фрези ProFix удосконаленої модифікації. Завдяки оригінальній конструкції і новій технології виготовлення вдалося підвищити їх стійкість та зменшити величину радіального биття. Для різального матеріалу, поряд зі спеціальними марками твердих сплавів та високолегованої швидкорізальної сталі використовують і полікристалічні алмази, що дає змогу обробляти новим інструментом композитні матеріали із абразивними властивостями.

Підвищенню технологічної гнучкості та продуктивності у роботі з таким інструментом сприяють дві новації. По-перше, ProFixце фрези, які можна легко налаштувати на необхідну ширину обробки, що полегшує виготовлення деталей із розмірами, які модульно змінюються. По-друге, це фрези, корпуси яких обладнані спеціальним механізмом тонкого налаштування, котре забезпечує неперевершену точність положення різальних крайок ножів, що дає змогу обробляти заготовки з найвищою швидкістю подачі – до 80 м/хв.

Системна уніфікація полягає в тому, що, з одного боку, одні й ті самі ножі можна встановлювати у різні корпуси насадних та кінцевих фрез. Це дає змогу виготовляти однаково якісні профілі як на верстатах прохідного типу, так і на позиційних. З іншого – у будь-якому корпусі цієї інструментальної системи можна використовувати різні ножі, що у поєднанні зі швидкою їх заміною дає вагому конкурентну перевагу: на одному й тому ж верстаті можливе економне виробництво однакових профілів будь-якими партіями.

Гнучкість системи дає змогу якісно та економічно виробляти профільний погонаж та двері, вікна та сходи, меблі та деталі інтер’єру, а також дерев’яні будівельні конструкції.

Фрези ProFіх принципово відрізняються від інших уніфікованих профільних інструментів тим, що форма профілю у ножа та діаметр різання зберігаються абсолютно незмінними після кожного гостріння, незважаючи на те, що первісна товщина ножа поступово зменшується. У корпусі ніж кріплять особливим, запатентованим фірмою Leitzспособом й базують по передній грані – так, що після загострення різальна крайка ножа займає одне й те саме положення.

Ножі під час фіксації в Т-подібних порожнинах переміщуються назовні – у напрямку відцентрової сили й надійно закріплюються.

В інструментальній системі ProFіх передбачені корпуси різних розмірів – відповідно до технічних характеристик верстатів, для яких ці фрези призначені. Залежно від особливостей виробничого процесу та кінцевої продукції, у корпусі можна розміщувати від двох до шести ножів. Один і той же корпус придатний для системних ножів будь-якої конфігурації, навпаки, один і той же профільний ніж можна встановлювати в корпус будь-якого розміру. Такий принцип комплектування потрібних комбінацій забезпечує фрезам універсальність: з ними можна виготовляти практично безмежне розмаїття профілів – як на позиційних, так і на прохідних верстатах.

ProFіх F  – для ще більшої технологічної гнучкості

Літера Fу назві цього інструменту – від німецького слова Fexibilitätпозначає його високу здатність пристосовуватися, технологічну гнучкість. Профільні ножі ProFіх F, оснащені пластинами із різних твердих сплавів, охоплюють ширину обробки до 100 мм з використанням одного й того ж корпуса. Ножі можна закріплювати у будь-яких положеннях вздовж осі. При виготовленні ножів врахована сталість базового діаметра фрези, тому перелаштування верстата на новий профіль триває мінімум часу.
ProFіх Fнабуває розповсюдження як ідеальний інструмент для виготовлення різноманітних профілів на будь-яких верстатах: чотирибічних поздовжньо-фрезерних, двобічних шипорізальних, позиційних фрезерних з верхнім розташуванням шпинделя.

ProFіх S для швидкісної і точної обробки

У збірних фрез радіальне та торцеве биття різальних крайок складає від 0,02 до 0,07 мм. Це означає, що кінцева якість поверхонь, які обробляються, формується лише однією різальною крайкою, при чому щоб отримати профіль задовільної якості, доводиться обмежувати швидкість подачі. Вона, наприклад, не повинна перевищувати 12 м/хв. при 6000 обертів інструменту за хвилину. У фрез ProFіх S зовсім інші допуски на точність обертання, тобто швидкість подачі не обмежується навіть при роботі на звичайних верстатах.

В інструментах ProFіх S  із гідропритискачем передбачене тонке регулювання положення різальних крайок, яке забезпечує постійну величину радіального биття менше 5мкм. Це досягається зміною положення ножів у радіальному напрямі під дією спеціальної гідростатичної системи, розміщеної всередині корпуса.

Оптимально універсальні, хоча й специфічні

Фрези ProFіх вигідні не тільки для тих, кого найбільше приваблює технологічна гнучкість.

Ці інструменти, які можна швидко та легко перезагострити, надзвичайно ефективні у виробництві великої кількості погонажних виробів. Наприклад, у віконному виробництві або при шиповому зрощенні деревини. Такі фрези доцільно мати навіть на фрезерних верстатах з нижнім розташуванням шпинделя і ручною подачею.

Надзвичайна економічність

Якщо за певний період експлуатації на звичайній збірній фрезі довелося 15 разів поміняти ножі, то на системі ProFix-Plusза той же час достатньо 15разів їх загострити. Зазвичай, мінімально допустима товщина різальних пластин у ножів ProFix-Plusдосягається при 15-му гострінні, – лише після цього необхідно замінити комплект ножів на новий.

Цей приклад, неодноразово підтверджений практикою, показує, що використання інструмента ProFix-Plusдає змогу знизити виробничі витрати на 30%. При жорсткій конкуренції та постійно зростаючих цінах ця економічна перевага сприймається як переконливий аргумент на користь фрез ProFix-Plus.
Використання фрез ProFix-Plusдає змогу знижувати виробничі витрати під час виготовлення різних профілів. У звичайних інструментів часті переходи до виготовлення нового профілю потребують заміни не лише профільних ножів, а й корпусів до них, що значно здорожує інструментальне господарство.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
податкова міліція, ЗБІРНА ТОРЦЕВА ФРЕЗА, фрези фірми leiz, автокраз кременчук
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
14.04.2010р.

“Добробуд” – не довгобуд

В урядів розвинених країн соціальна реабілітація інвалідів – один з основних пріоритетів. У нас держава про існування цієї проблеми тільки-но починає згадувати. І добре, що на допомогу їй в цьому приходять підприємці. Один з поки що нечисленних прикладів у галузі деревообробки – Дрогобицьке підприємство інвалідів (ДПІ) „Добробуд”, яке очолює В. І. Паращак.

29.03.2010р.

VISION-inline для виробництва фасадів

Німецька компанія REICHENBACHERє однією із провідних світових компаній з виготовлення оброблювальних центрів. На обладнанні цієї фірми можна виробляти деталі меблевих виробів, вікна, двері, сходи і навіть дерев’яні скульптури. Про якість обладнання свідчить те, що його використовують у виготовленні елементів інтер’єру салону таких легендарних марок автомобілів, як Bentley, Rolls-Royce, Jaguar, Porsche, BMV і Mercedes.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 28/11/2022
6
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua