Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3536
14.09.2009р. |
Сушильні камери „Інкомак” – понад 30 років досвіду

Фірма „Інкомак” була заснована 1975 року групою спеціалістів з великим досвідом у галузі сушіння пиломатеріалів.

Понад 7000 сушильних камер, установлених більше ніж в 50 країнах, є найліпшим підтвердженням довір’я, яке представники деревообробної галузі мають до фірми „Інкомак”. Такий успіх є результатом постійних технологічних удосконалень, точно і скурпульозно продуманого програмування і конструювання установок.

Фірма „Інкомак” виготовляє:

- конденсаційні камери з тепловим насосом;

- конвективні сушильні камери, які як носій використовують гарячу або перегріту воду, пар чи діатермічне масло;

- камери прямого обігрівання (які працюють на метані, дизельному паливі, зрідженому газі);

- конвективні камери, носій – гаряча чи перегріта вода, пар або діатермічне масло;

- установки для пропарювання.

До 1984 року продукція „Інкомак” складала тільки конденсаційні камери. Установки шостого покоління, які виготовляються зараз, крім підвищення економічності й потужності, були повністю перепроектовані для використання нового газу R134a (1,1,1,2-тетрафторетан, СН2F-CF3), який не містить компонентів, що шкодять озоновому шару. Фірма вперше почала використовувати реверсивність вентиляторів, що є дуже важливою умовою для підтримання ідеальної рівноважної кінцевої вологості деревини.

Ці екологічні установки гарантують відмінну продуктивність, низькі експлуатаційні витрати, а також високі виробничі характеристики і відповідають строгим вимогам щодо захисту навколишнього середовища. Багато замовників надають перевагу саме цьому типу камер завдяки їх надійності та відмінній якості сушіння такої твердої деревини, як дуб.

Принцип дії конденсаційної сушильної камери аналогічний до принципу дії повітряного кондиціонера або домашнього холодильника з однією важливою відмінністю: повітряний кондиціонер перетворює електричну енергію в холод і тепло, використовуючи, однак, тільки холод, а вироблене тепло викидається в атмосферу. У випадку ж конденсаційної установки з тепловим насосом використовується і виготовлене тепло (1 кВт споживаної енергії виготовляє до 4000 ккал/год, тоді як звичайно 1 кВт виробляє 860 ккал/год). Ви зразу ж можете уявити собі, наскільки підвищується продуктивність при використанні теплового насоса, і, як результат, економія електроенергії.

У сушильних установках „Інкомак” тепловий насос використовується максимально: вироблений холод конденсується і усуває вологу, яку виділяє деревина, а вироблене тепло використовується для підігріву тієї ж деревини, тобто для прискорення процесу випаровування вологи, яка міститься в ній.
Традиційні сушильні камери, що складають нині майже 80% продукції „Інкомак”, як енергоносій використовують гарячу або перегріту воду, пар або діатермічне масло. Принцип сушіння базований на примусовій циркуляції повітря. Відповідні приводні повітряні заслонки забезпечують відведення повітря, насиченого вологою. Обігрівання здійснюється за допомогою теплообмінників, виконаних із ребристих біметалічних труб; реверсивний вентиляційний вузол гарантує належну циркуляцію повітря.

Сушильні камери цього типу особливо пасують для місць, де є дешева енергія (тирса, стружка, інші деревинні відходи). З невеликими механічними удосконаленнями ці камери можуть працювати і при більш високій температурі 9 до 140оС.

Зазвичай, сушильна установка збірної конструкції складається із збірних стояків і кроков, виконаних із алюмінієвого сплаву, стійкого до агресивного середовища всередині камери. Ізоляція виконана зі збірних панелей, заповнених поліуретаном або скловатою відповідної товщини.

Систему нагрівання складають пакети теплообмінників, виконаних із ребристих труб. Виріб матеріалу ретельно продуманий із врахуванням умов сушильної камери. Тому була вибрана ребриста труба, тобто сталева труба, встановлена в алюмінієву трубу з суцільно вирізаними ребрами.

Циркуляцію повітря забезпечує група осьових реверсивних вентиляторів, які розташовані під перекриттям і мають однаковий коефіцієнт корисної дії в обох напрямках. Обмін повітря регулюється за допомогою алюмінієвих заслінок з приводним двигуном.

У камерах передбачена електронна система керування – автоматичний мікропроцесор або комп’ютерна система, яка може обслуговувати до 32 камер. Використовуючи телефонний зв’язок і модем, комп’ютер зв’язується з віддаленим комп’ютером для отримання технічної підтримки.

Камери прямого обігрівання TAG – це різновидність традиційних сушильних камер: сушіння здійснюється за таким самим принципом: частковий обмін внутрішнього вологого повітря зі зовнішнім.

У камерах TAG пиломатеріали підігріваються за допомогою теплообмінника, оснащеного пальником на газі або дизельному паливі. Теплообмінник – це камера згоряння, безпосередньо в якій встановлено пальник. Завдяки особливій формі камери, вироблене тепло використовується на 99%, а дим виводиться назовні при низькій температурі.

Безпосередньо контакт між камерою згоряння і сушильною камерою немає. Таким чином, ці сушильні кмери є максимально безпечними і економічними. Такі системи рекомендовані, насамперед, для місць, де є дешевий метан або пропан.

Серія CHW є різновидом традиційних сушильних камер. Процес сушіння також базується на принципі обміну внутрішнього вологого повітря зі зовнішнім.

В установках серії CHW обігрів здійснюється за допомогою термовентиляційної машини, яка встановлена назовні камери і оснащена високоефективним темплообмінником на гарячій воді або парі. Цю систему встановлюють в уже існуючих старих камерах, заміняючи застаріле обладнання.

Пропарювання деревини звичайно використовують для бука, вишні і грецького горіха, а також деяких тропічних видів з метою зміни кольору, його вирівнювання або надання деревині більш старого вигляду.

Фірма „Інкомак” виготовляє установки для пропарювання двох типів:

    - установки для пропарювання гострою парою: насичена пара подається через перфоровану трубу;

    - установка для додаткового пропарювання: пара створюється всередині резервуара, поперек

    - якого встановлені змійовики з перегрітою водою або парою.

    За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
    derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
сушильні камери різновиди, http, сушильні камери для грецького горіха, сушільна камера та її характеристика, сушильна камера для стружки, грецький горіх, характеристика сушильної камери, КОНДЕНСАЦІЙНІ сушильні камери, відео сушильних камер, Сушильні камери деревини
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Thermowood. Що це таке?

За багато тисячоліть, протягом яких людина використовує і обробляє деревину, було створено і впроваджено у виробництво не так вже й багато технологій, які означали стрибок на якісно новий рівень у цій сфері діяльності. Однією із таких технологій стало термічне модифікування деревини, завдяки якому, окрім технологічності, високої декоративності і екологічності, деревина стала ще й довговічною, а геометрія виробів з неї – постійною.

27.10.2009р.

Будуй для себе, та пам’ятай про внуків 1

Деревина – один із найкращих, перевірених віками, будівельних матеріалів. Щоб споруди з цього матеріалу служили протягом якомога довшого терміну, деревина, з якої вони споруджені, потребує захисту від біологічного, атмосферного впливу та від вогню. Нині на ринку є велика кількість засобів захисту, розроблено чимало технологій їх застосування. Ми розповімо про деякі, на наш погляд, найбільш високоефективні.

Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 28/11/2022
6
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua