Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3223
16.11.2009р. |
Нові горизонти кіровоградської «Астри»

Фахівці «Астри» наполегливо працюють над створенням нового високопродуктивного та високоточного обладнання для первинної деревообробки. Це – вертикальні стрічково пиляльні верстати, котрі можна використовувати як окремо, так і в складі технологічних ліній. Особливістю верстатів є використання однакових і добре перевірених практикою стрічкових пиляльних агрегатів АСТРА, що підвищує надійність ліній і спрощує її обслуговування.

Верстат брусувальний вертикальний стрічкопилковий «ПЛП-АСТРА-ЕВ»

Верстат призначений для попереднього розпилювання короткомірних колод та бруса і має декілька модифікацій. Однопилкова модифікація верстата «ПЛП-АСТРА-ЕВ1» призначена для поздовжнього розкрою бруса або колод чи однобічної їх обрізки. Двопилкова модифікація верстата «ПЛП-АСТРА-ЕВ2» відрізує обапольні дошки та формує двокантний брус. Чотирипилкова модифікація верстата «ПЛП-АСТРА-ЕВ4» відрізує обапольні та підобапольні дошки й формує двокантний брус. У спеціальному виконанні подавального стола чотирипилковий верстат може використовуватись і для розкрою бруса. Незначна (порівняно з дисковими пилками) товщина пропилу дає змогу не лише ефективно використовувати деревину, а й зменшує енергозатрати.

Верстат має зварну станину з симетрично розміщеними на ній вертикальними пилковими вузлами. Пересування вузлів для визначення розмірів бруса виконують в залежності від діаметра колоди гвинтовим механізмом вручну або за допомогою запрограмованого швидкого привода. Чотирипилковий верстат має дві пари пилкових вузлів, що дає змогу одночасно отримувати і брус і підобапольну дошку. Це має сенс при пилянні колод відносно більших діаметрів. Колоду пересуває штовхальний ланцюговий подавальник з приводом, який забезпечує автоматичнее регулювання швидкості подавання. Орієнтування колоди забезпечується розташованими зверху притискними роликами великого діаметра. На вході подавального стола можна встановлювати механізований центратор обертання колод у вигляді двох поворотних ребристих циліндрів, який дає змогу орієнтувати колоди найкращим чином (опція).

Керування верстатом автоматичне з контролем наявності колод, роботи приводу подавання та закриття захисних огорож. Верстат під’єднують до індивідуальної або цехової системи аспірації.

Основні експлуатаційні характеристики


Параметри

«ПЛП-АСТРА-ЕВ1»

«ПЛП-АСТРА-ЕВ2»

«ПЛП-АСТРА-ЕВ4»

Максимальна довжина розпалюваної колоди (бруса), мм

1500 (3000)

1500 (3000)

1500 (3000)

Мінімальна довжина колоди, мм

900

1200

1500

Діаметр колоди, мм

 

140–320

180–400

Ширина бруса, що розпилюють, не більше, мм

400

300

300

Товщина отримуваного бруса, мм

 

70–240

70–240

Кількість пилок

1

2

4

Діаметр шківа пилкового вузла, мм

600

600

600

Довжина пилки, мм

4270

4270

4270

Швидкість подавання, м/хв.

4–12

4–12

4–12

Встановлена потужність, не більше, кВт

12

24

46

Брусувальна лінія

Вона створена на базі вертикальних стрічкопилкових верстатів «ПЛП-АСТРА-ЕВ-2» й призначена для виробництва двокантного та чотирикантного бруса, переважно з короткоміра та тонкоміра.

Лінія складається з двох вертикальних двопилкових стрічкових верстатів «ПЛП-АСТРА-ЕВ-2». Перший верстат обрізує обапіл, внаслідок чого отримуємо двокантний брус, другий обрізує його до чотирикантного. Лінія має зварну станину, на якій симетрично розташовані вертикальні пилкові вузли. Завантажують колоди вручну з горизонтального накопичувача. Довжина колод може бути від 1200 мм до 3000 мм, діаметр – 140…320 мм. Колода пересувається за допомогою ланцюгового подавальника з частотно регулювальним приводом. Пересувають пилкові вузли для встановлення відповідного розміру бруса гвинтовим механізмом вручну, або автоматично. Можливо встановлення двох пар стрічкових верстатів, тоді відпилюється два обаполи і пара дошок. На виході з верстатів можуть встановлюватись бокові ланцюгові транспортери для відведення обаполу. Отриманий брус оператор перевертає, базує його по одній із площин по лінійці або по лазерному променю і рольгангом подає до другого верстата. Брус у цьому верстаті пересувається за допомогою гольчатого ланцюгового подавальника з частотно регулювальним приводом. Пересування одного із пилкових вузлів для встановлення ширини бруса виконують ручним гвинтовим приводом або автоматично.

Конструкція лінії, розташування приладів керування виконані з урахуванням ергономічних вимог. Лінію встановлюють без фундаменту на твердій основі. Продуктивність лініїї залежить від середнього діаметру колод і перевищує 50 кубічних метрів за вісім годин.

Творча думка конструкторів «Астри» не стоїть на місці. Удосконалюються вузли та механізми розробленого обладнання, створюються принципово нові схеми верстатів та технологічних ліній. Цікавою, економічно вигідною для деревообробників є наступна розробка.

Ділильний стрічковий багатопилковий верстат «ПЛП-АСТРА-Д-М»

Верстат призначений для поздовжнього розпилювання три- або чотирикантного бруса. Його можна використовувати у складі лінії з переробки короткомірної деревини. Передбачений зворотний рольганг (опція) для розпилювання у зворотному циклі.

Верстат має зварну станину з декількома стрічковими пилковими вузлами «АСТРА». Пересування вузлів для визначення товщини дошки здійснюють вручну. Брус пересувають голчастим ланцюговим подавальником, який забезпечує регулювання швидкості подавання. Орієнтування бруса зберігається завдяки притискним роликам великого діаметра. На виході верстата може бути встановлений рольганг – скидач дощок і неприводний зворотний рольганг.

Керування верстатом автоматичне з контролем навантаження на на кожну пилку. Верстат під’єднують до індивідуальної або цехової системи аспірації.

Основні експлуатаційні характеристики ділильних верстатів


Параметри

«ПЛП-АСТРА-Д-М2»

«ПЛП-АСТРА-Д-М3

«ПЛП-АСТРА-Д-М4»

Максимальна довжина розпилюваного бруса,

4000

4000

4000

Мінімальна довжина бруса, мм

1200

1200

1200

Ширина бруса, не більше, мм

300

300

300

Товщина бруса, не більше, мм

240

240

240

Товщина останньої дошки, не менше, мм

15

15

15

Кількість пилкових модулів

2

3

4

Діаметр шківа пилкового вузла, мм

600

600

600

Довжина пилки, мм

4270

4270

4270

Швидкість подавання, м/хв.

4–12

4–12

4–12

Встановлена потужність, не більше, кВт

24

35

46

«Астра» забезпечує надійним обладнанням автоматизовані дільниці з виробництва обрізної дошки, палетної заготовки клеєного профільованого будівельного бруса, клеєної дошки тощо.

З головним конструктором підприємства Юрієм Лебедєвим ми побували на дільницях виробництва, в тому числі в цеху металообробки, оснащеному переважно верстатами з числовим програмним керуванням. Обладнання дуже дороге, однак підприємство змушене було його придбати, передусім, через брак робочих рук. Нині один оператор обслуговує 3–4 верстати. З іншого боку, якість продукції, виготовленої на таких верстатах, не залежить від так званого людського фактора, що важно для покупців обладнання з маркою «АСТРА».

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
лінія для тонкоміра астра, плп астра м принципова схема, брусувальна машина, верстатів експлуатаційні параметри, Нові марки стрічкопилкових верстатів, http, ПЛП - Астра - В2, ПЛП-АСТРА-Д-М2 ціна, обслуговування верстатів, плп-астра-д-м4 цена
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua