Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3413
18.11.2009р. |
Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


П О С Т А Н О В А
від 11 листопада 2009 р. N 1196
Київ


Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду
для придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду ( 835-17 ) для придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски, що додається.


Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 22


ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 листопада 2009 р. N 1196


ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду ( 835-17 )
для придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду ( 835-17 ), виділених згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 р. N 1092 ( 1092-2009-р ) "Про виділення коштів Стабілізаційного фонду на придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти виділяються на безповоротній основі та використовуються з урахуванням Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 ( 289-2009-п ) (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомлісгосп.

4. Мінфін визначає бюджетну програму, закріплює за нею код програмної та функціональної класифікації і кредитування бюджету за напрямом використання бюджетних коштів та вносить в установленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

5. Бюджетні кошти виділяються Держкомлісгоспу для централізованого придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски згідно з переліком, наведеним у додатку. Із загальної суми бюджетних коштів не менш як 70 відсотків використовується для придбання:

тріскорубних машин;

автомобілів-тягачів;

причепів балансирних з гідроманіпуляторами;

спеціальних ємностей для транспортування тріски (напівпричепів, причепів, контейнерів).

6. Республіканський комітет Автономної Республіки Крим з лісового і мисливського господарства, обласні управління лісового та мисливського господарства, а також підприємства і установи, що належать до сфери управління Держкомлісгоспу, на підставі обсягів наявних ресурсів деревини, яка може використовуватися для виготовлення паливної тріски, визначають потребу та подають Держкомлісгоспу заявку на придбання технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски.

7. На підставі поданих розрахунків і обґрунтувань Держкомлісгосп розробляє і затверджує за погодженням з Мінприроди та Мінфіном план закупівель технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски.

8. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету ( z0716-04 ), затвердженого Державним казначейством.

9. Держкомлісгосп подає щокварталу Мінфіну інформацію про виконання плану закупівель технологічних комплексів і обладнання для виробництва паливної тріски до 20 числа наступного місяця, а річну - до 10 лютого наступного року за формою, встановленою Комітетом за погодженням із зазначеним Міністерством.

10. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, які обліковуються на рахунках Держкомлісгоспу станом на 1 січня 2010 р., повертаються до Стабілізаційного фонду.

11. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Додаток
до Порядку

ПЕРЕЛІК
тракторів, автомобілів та спеціалізованих засобів, призначених для виробництва паливної тріски


Повнопривідні трактори

Причепи балансирні з гідроманіпуляторами для збору і перевезення деревини та відходів лісозаготівлі

Тріскорубні машини для подрібнення деревини

Автомобілі-тягачі

Спеціальні ємності для транспортування тріски (напівпричепи,
причепи, контейнери)

Фронтальні навантажувачі з ковшем об'ємом до 3 куб. метрів

 

Автор: -
Источник: Кабінет Міністрів України; Постанова, Порядок, Перелік вiд 11.11.2009 № 1196


Теги та ключові фрази
постанова КМУ № 21 від 19.01.2011р., постанова про затвердження порядку використання у 2011 році коштів стабілізаційного фонду, Постанова КМУ №21 від 19.01.2011р, Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду,, Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів стабілізаційного фонду, Про виділення коштів стабілізаційного фонду у 2009році в Кіровоградській обл., механізм здешевлення кредиту, порядок використання коштів у 2009р, деревообробне обладнання імекс, Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
20.07.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

18.03.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua