Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
5270
22.12.2009р. |
WINTERSTEIGER: „Тонкий пропил – це наш світ”

Акціонерному товариству із головним офісом в австрійському місті Ріді загалом належить 16 підприємств, два найновіших нещодавно було відкрито в Росії та Бразилії. Продукція компанії надходить до 130 країн світу через торговельну мережу, що нараховує 60 представництв, внаслідок чого частка експорту в загальному обсязі виготовленої продукції у фірмі WINTERSTEIGER становить близько 88%. Сумарний же товарообіг концерну, в якому працює понад 600 осіб, у 2007 досягнув майже 85 млн євро.

Виробнича програма фірми охоплює тонкорізальні пилорами та стрічкопильні верстати, загострювальні верстати, пилки, армовані твердим сплавом та стелітом, а також технології для склеювання та пресування. Клієнти впізнають WINTERSTEIGER, насамперед, за найсучаснішими технологіями тонкого пропилу, які в усьому світі застосовують для виробництва ламелей. Надвузька товщина пропилу, найвища точність, клейка поверхня і подальша переробка ламелей без застосування додаткових технологічних операцій становлять суттєві переваги для споживачів.

Розробки фірми WINTERSTEIGER для тонкого розпилу деревини використовуються при виробництві ламелей, починаючи з товщини  менше 1,5 мм. Серед клієнтів – підприємства паркетної промисловості, виробники дверей та вікон, багатошарового клеєного щита, олівцевих заготовок та шкантів, музичних інструментів і т. ін.

Системи WOODTECH 

В останніх своїх розробках фірма WINTERSTEIGER поєднує традиційну надійність із оновленим фаховим підходом при впровадженні своїх розробок на виробництві. При цьому до основних переваг, які отримує клієнт від фірми WINTERSTEIGER, можна віднести:

- автоматизацію та інтеграцію;

- врахування виробничої специфіки та повністю укомплектовані виробничі лінії.

Як провідний фахівець з виробництва засобів механічної переробки деревини фірма  WINTERSTEIGER спирається на кількадесятирічний досвід в розкрої високоякісних ламелей та пиляного шпону і пропонує своїм клієнтам увесь спектр можливих послуг: поставки устаткування – від звичайного верстата до укомплектованої виробничої лінії, а також проектує розширення, модернізацію чи оптимізацію існуючого устаткування із урахуванням їх специфічних потреб.

Тонкий розпил деревини як „цвях” виробничої програми

Для високоякісного тонкого пропилу необхідні ідеально пристосовані для цього пильні полотна. Наявність в австрійського машинобудівного підприємства WINTERSTEIGER пильних полотен власної розробки та виробництва гарантують найкраще поєднання верстата та різального інструмента.

„Тонкий пропил – це наш світ “ – ось гасло фірми WINTERSTEIGER, і стосується воно головним чином його верстатобудівельної програми, зокрема виробництва тонкорізальних пилорам і стрічкопильних верстатів. Та виробник високоточного обладнання усвідомлює також і значення самих пилок. Повністю укомплектоване виробництво цього різального інструменту нещодавно було відкрито у Тюрінгені, Німеччина. „Новий спеціалізований центр з виробництва пилок є визначальним фактором для успіху  тонкорізальних верстатів,  і тому його буде розширено”, – говорить управляючий директор АТ WINTERSTEIGER Вальтер Аумайр. – „У ТзОВ „WINTERSTEIGER Пили” на сьогодні більш як 50 співробітників, а в 2007 році його товарообіг було зафіксовано на рівні близько 9 млн євро“.

ТзОВ „WINTERSTEIGER Пили” виробляє не лише тонкорізальні пилки з використанням стеліту та твердого сплаву, а й пильні полотна до стрічкових верстатів.

Загалом, діапазон продукції, що виробляється, виглядає так:

- стрічкові пили для всіх можливих мобільних лісопильних верстатів;

- тонкорізальні стрічкові пили / тонкорізальні рамні пили;

- стрічкові пили для потреб столярного виробництва;

- ділильні стрічкові пили, зокрема для розкроювання колод;

- стрічкові пили для потреб харчової промисловості.

„Тонко – тонше – найтонше”. Саме цьому девізу цілком відповідає різальний інструмент – армовані  стелітом пили WINTERSTEIGER, від недавнього часу найтонші з тих, що застосовуються зараз на виробництві. Таким чином, компанія стала першим у світі виробником інструменту з товщиною пропилу меншою 0,7 мм. „Ці украй тонкі пили ми можемо виробляти лише завдяки нещодавно запровадженим новим підходам до зварювання та загострювання, – пояснює Маттіас Генгельгаупт, директор ТзОВ „WINTERSTEIGER Пили”. – Щоб ми й надалі мали змогу  виготовляти інноваційні та продуктивні пилки, і, таким чином, задовольняти високі вимоги, що їх ставлять до нас клієнти, у наступні роки у спеціалізований центр з виробництва пилок залучатимуться великі інвестиції. Найкращий верстат добрий лише в тій мірі, в якій добрим є й інструмент, що на ньому використовується. Він виконує роботу на дереві та значною мірою визначає якість оброблювальної заготовки. З цієї причини вже понад 35 років серед контингенту компетентних, міжнародних клієнтів ми з нашим ноу-хау маємо репутацію інноваційного виробника обладнання та пил, призначених для якісного тонкого пропилу”.

DSB twinhead – продуктивність зросте

Саме в сфері застосування тонкого пропилу була й основна родзинка виставкового стенда фірми WINTERSTEIGER на виставці в Мілані. Це тонкорізальний стрічково-пилковий верстат моделі DSB twinhead – ідеальна технологія, яка задовольняє найвищі вимоги до гнучкості та продуктивності, і призначена для розкрою деревини на ламелеву заготовку (пиляний шпон) для виготовлення паркетної дошки, дверей, багатошарового клеєного щита, олівцевих заготовок тощо. Завдяки своїй компактній конструкції верстат незмінно забезпечує стабільну подачу оброблюваної колоди. Паралельно розташовані пильні вузли виконують потрібний розпил попри коливання заготовки під час її подачі.

До основних переваг стрічкопильного верстата DSB Twinhead належать:

1. Висока продуктивність та максимальна гнучкість:

- до 12000 м² за зміну;

- швидкість подачі до 60 м/хв.;

- проста настройка розмірів заготовки та товщини ламелі;

- спрощена інтеграція в автоматизоване виробниче устаткування.

2. Модульний принцип побудови на двох головках:

- від 2 до 6 пил, розміщених згідно з модульним принципом;

- великі шківи для мінімального переходу згину на пильному полотні;

- система для затискання налаштовується на заготовки різної ширини.

3. Точна подача заготовки та мінімальний пропил:

- найвища точність при подачі заготовки завдяки суцільному столу з хромованим покриттям; 

- інтегровані в систему подачі притискні ролики;

- масивна сталева конструкція, що не піддається вібраціям;

- мінімальна товщина пропилу почниаючи від 1,0 мм.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
вінстерстейгер відео, Вінтерштайгер, рамні пили вінтерштайгер, як краще настроїть стричкову пилораму видео, охлаждающая жидкость вінтер штайгер, вінтер штайгер, верстат Штайгер, вінтер штайгер продукція, wintersteiger рамні пили, багатопильний верстат з малою товщиною пропилу
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua