Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2936
23.12.2009р. |
Подрібнювачі для пелетних виробництв

На замовлення шведського енергетичного підприємства інженери компанії Kloeckner упродовж року розробляли великогабаритні установки з барабанними дробарками для виготовлення дрібнодисперсної тріски – особливого виду деревинної тріски, із якої значно простіше виготовляти пелети, які стають популярнішим енергоносієм.

Метою проекту було спрощення технології виробництва деревних пелет і зменшення її вартості внаслідок скорочення одного етапу технологічного процесу. Раніше потрібно було спочатку виготовити велику стандартну тріску (30 мм) із колод, потім перемелювати, що досить дорого і спресовувати в пелети. Перемелювати сиру стружку зараз не потрібно: Барабанні дробарки Bruks Kloeckner можуть виготовляти стружку довжиною менше 7 мм, яку можна висушувати і пресувати в пелети.

Тема дрібнодисперсної тріски для Bruks Kloeckner не нова. Вже кілька десятиліть вона постачає барабанні дробарки для коптильних цехів на підприємства харчової промисловості. Там при коптінні використовують тріску довжиною 2-10 мм. Але якщо для коптіння потрібно небагато тріски і достатньо малої дробарки, то для виробництва пелет таких потужностей не вистачає. Дві дробарки для шведського постачальника повинні виготовляти по 60 т тріски в годину – такі обсяги потребували спеціального рішення.

Сировиною для виробництва такої тріски є кругляк діаметром до 600 мм і довжиною до 5 м. Потрібна продуктивність барабанної дробарки – 60 тонн на годину, а довжина кусків тріски – 4 мм. Крім того, повинна забезпечуватися можливість налаштування машини для довжини частинок від 4 до 12 мм.

Необхідно відзначити, що існуючі заводи з виготовлення деревних пелет, як правило, подрібнюють сировину в кілька стадій, щоб довжина частинок тріски скоротилася до 2–3 мм, як і вимагається для подальшого пресування в пелети. Для цього сировину (низькосортний кругляк або стару деревину) спочатку подрібнюють барабанними дробарками до довжини частинки 20–25 мм, потім подають в перший молотковий млин для подрібнення до волокнистої стружки довжиною 4–6 мм. Перед потраплянням в пелетувальний прес цю стружку ще раз подрібнюють другим молотковим млином до довжини 2-3 мм.

Сушити стружку можна або перед першим молотковим млином, або ж між двома молотковими млинами. Для описаних процесів потрібна різна кількість машин залежно від конкретного випадку, бо подрібнення деревини залежить від щільності, а вона, своєю чергою – від вологості. Це означає, що різні процеси виготовлення мають дуже різний енергетичний баланс і потребують неоднакову кількість енергії.

Встановити нову барабанну дробарку для мікро тріски, можна відмовитися від другої стадії подрібнення під час виготовлення пелет. Отримання мікротріски уже в цій дробарці означає помітне зменшення експлуатаційних витрат, затрат на ремонт, техобслуговування, сервіс та енергію.

Як уже було зазначено, цей процес Bruks Kloeckner Wood Technology GmbH запроваджував і раніше, але тільки для харчової промисловості. Різниця між розробками для харчової та деревообробної промисловості полягає в розмірах ротора – не 580 мм, а 2000 мм, і продуктивності – не 1-2 тонни, а 60 т на годину.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

www.eltema.com.ua

Теги та ключові фрази
подрібнювач стружки, подрібнювач тріски, роторний подрібнювач сировини, брукс для виготовлення тріски технологічної, технологічний процес по виготовленню пелет, подрібнювачі брукс, кількісьть сировина для виготовлення пелет, сировина витрати на пелети, як виготовити пелети, роторний подрібнювач деревної стружки
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua