Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
4677
09.02.2010р. |
Стелажі для деревообробки

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

Переважно проблема складу стає актуальною для деревообробного підприємства тоді, коли воно починає збільшувати обсяги виробництва або наявний склад не може забезпечувати відповідних умов зберігання. Як відомо, якість сировини значною мірою залежить від умов її зберігання. Та й при зберіганні готової продукції виробники хочуть звести до мінімуму ризики, пов’язані з її пошкодженням. Тому нині склад – це не просто приміщення з хаотично розміщеними стелажами, що закладені різною продукцією, – це цілий комплекс, де працює спеціальне обладнання для забезпечення максимальної зручності при роботі з товарами, що зберігаються, і економії часу при їх переміщенні.

Основою будь-якого складу є стелажі, вибір яких залежить від того, яку сировину використовує підприємство і якою є його продукція. Нині різноманіття стелажів і стелажних систем досить широке, але не всіх їх доцільно використовувати на деревообробних підприємствах. На деревообробних підприємствах найчастіше використовують нижче описані системи стелажів.

Консольні стелажі

Консольний стелаж – це закріплена до основи вертикальна стійка, на якій встановлено консолі певної довжини. Для більшої надійності вертикальні стійки з’єднують між собою за допомогою стяжок. Основне призначення консолі – утримання покладеного на неї вантажу.

За конструктивним виконанням консольні стелажі можна поділити на:

1) однобічні;

2) двобічні.

Як одно- так і двобічні консольні стелажі можна встановлювати в закритих приміщеннях або на відкритому майданчику. При встановленні стелажа на відкритому майданчику у його конструкції передбачено дах. Встановлюючи декілька стелажів один біля одного, отримують склад з дахом на відкритому майданчику.

Консольні стелажі, оскільки в них відсутні вертикальні перегородки, мають низку беззаперечних переваг перед іншими видами стелажів, коли йдеться про зберігання вантажів великої довжини. На такому стелажі можна зберігати штабелі пиломатеріалів різної довжини один біля одного, при цьому максимально використовуючи довжину стелажу. При наявності консолі відповідної довжини ці стелажі можна використовувати для зберігання плитних матеріалів (ДСП, ДВП, MDF тощо). Для зберігання вантажів різної висоти положення консолі можна змінювати шляхом піднімання або опускання по вертикальній стійці з наступною її фіксацією. Також ці стелажі можна використовувати для зберігання меблів у розібраному вигляді і погонажу.

З метою економії площі складу можливе встановлення консольних стелажів на рухомій основі.

Фронтальні стелажі

Ці стелажі є найбільш розповсюдженим видом стелажних систем. Такі системи мають багато рівнів, різну висоту і призначені для зберігання вантажів розміщених на піддоні. Фронтальні стелажі виготовляють для зберігання вантажів різної маси. Інтервал між рівнями зберігання можна змінювати залежно від висоти вантажу з піддоном. Також залежно від характеристик завантажувальної техніки можна змінювати ширину проходів (проїздів).

Стелажі цього виду можна використовувати для малих і великих складів. Головною перевагою фронтальних стелажів є можливість забезпечення швидкого безперешкодного доступу безпосередньо до потрібного піддону. Використання фронтальних стелажів є оптимальним варіантом для зберігання широкого різноманіття вантажів на піддонах. Також фронтальні стелажі добре надаються для зберігання дверей, рам, столярних виробів і садових меблів.

Мезонні стелажі

Мезонні стелажі – це багаторівнева (багатоповерхова) конструкція, сформована на базі консольних або фронтальних стелажів. Між сусідніми рядами стелажів на висоті 2,2–3 м організовують додаткові майданчики для переміщення працівників і легкої складської техніки. Такі стелажі використовують для збільшення площі зберігання на складах де зберігають поштучні матеріали – пиломатеріали, погонаж. Також такі стелажні конструкції можна використовувати для зберігання постформінгу і меблевих виробів у розібраному вигляді, що є актуальним для серійного виробництва меблів.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
Зберігання сировини та готової продукції на підприємстві, стелажі для складу, стелажі фото, розміщення продукції на складі на стелажах, зберігання постформінгу, зберігання готова продукція деревообробної, склади зберігання меблевої готової продукції, технічні характеристики стелажів для піддонів, www.derevo.info+5363, торговий стелаж момент
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку


Гость | 19.06.2017 17:00:01

https://www.youtube.com/watch?v=nGzU6AP4uxs


   1Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua