Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2692
23.02.2010р. |
Переробка відходів на обладнанні Bruks

Концерн Bruks Klockner є одним із провідних світових постачальників обладнання для підготовки і подальшої переробки деревинних відходів деревообробних підприємств. Під час його створення використано власні інноваційні розробки, в основу яких покладено головний принцип компанії – надійність. Установки забезпечують оптимальний вихід тріски і деревинних волокон різних розмірів.

Фірма постачає комплексні системи для виготовлення біопалива і його транспортування. Виготовляють тут і широкий асортимент дробильних верстатів і сортувальних установок для отримання тріски оптимальної якості, підготовки сировини на целюлозно-паперових комбінатах, отримання деревинного волокна на заводах з виробництва плитних матеріалів, а також подрібнювачів кори і відходів деревини.

Фірма Bruks Klockner пропонує різноманітне обладнання для переміщення відходів: пневматичні, вібраційні, стрічкові та ланцюгові або шнекові транспортери. Для виготовлення стружки пропонують барабанні і дискові, стаціонарні та мобільні агрегати. Виготовляють на підприємстві і рубальні машини, орієнтовані на переробку великих кускових відходів. На останній виставці Ligna 2007 компанія продемонструвала найбільшу у світі рубальну машину. Подрібнювальне обладнання – це молоткові верстати, подрібнювачі «грізлі», а також лінії для попереднього подрібнення. Стружкові верстати є з ножовим, ударним і млиновим барабанами. Для сушіння стружки пропонують низькотемпературні дво- і триповерхові високопродуктивні сушильні установки. Bruks також виготовляє різні сортувальні лінії: вібросита в стаціонарному і підвісному, дисковому і барабанному варіантах. У виробничій програмі також потужні верстати для оциліндрування комля з автоматичним і ручним подаванням.

Найбільший попит у споживачів на барабанні рубальні машини, які виготовляють із тріски плоску стружку високої якості товщиною від 0,3 мм. Перевагою цих верстатів є багатоцільове використання завдяки простій і швидкій заміні робочих агрегатів. Базову модель можна перетворювати як на стружковий верстат з ножовим барабаном, так і на млиновий чи ударний подрібнювач. Для виконання конкретних завдань виготовляють спеціальні верстати потрібної споживачу продуктивності.

Особливістю барабанних рубальних верстатів є віброжолоб, який гойдається і забезпечує рівномірне подавання матеріалу. Він може мати і додаткову функцію відсіву великої і/або дрібної фракції. Сторонні включення в завантажувальному матеріалі, як відомо, значно скорочують термін служби деталей. Розроблений Bruks Klockner пристрій для відокремлення важких матеріалів видаляє їх із завантажувальної маси. Магнітний барабан перед завантажувальним отвором, а також магнітні пластини на вході в відокремлювач важких матеріалів Cleaner регульованим повітряним потоком забезпечує  додаткове видалення металевих включень.

Запатентована система дає змогу точно регулювати силу повітряного потоку і забезпечувати оптимальне розподілення  перероблюваного матеріалу в камері подрібнення. Це не тільки гарантує високу якість кінцевого продукту, а й продовжує термін роботи інструментів та деталей. Окрім того, система продування повітрям ефективно запобігає накопиченню матеріалу всередині верстата.

Стружкові верстати Bruks є досить економними. Завдяки надійній конструкції з нерухомим ножовим барабаном і рухомими лопатями, а також запатентованою системою продування повітрям машини споживають дуже мало енергії. Крім того, у користувачів є можливість багаторазово використовувати зношувані деталі, просто повертаючи їх.

Експлуатація установки, яка працює поперемінно з двома ножовими барабанами, зменшує до мінімуму час простоювання. Верстат обладнаний електрогідравлічним гальмом, що швидко зупиняє ротор для заміни барабану. Ця операція триває кілька хвилин. При цьому ножовий барабан висувають і засувають за допомогою керованої гідравлічної системи, а піднімають і транспортують вилковим піднімальним візком.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
установка для переробки відходів лісівництва, подрібнювачі деревини bruks в україні(технічні характеристики ціна), промислові подрібнювачі деревини від фірми Bruks, bruks klockner cena, Вихід деревини оциліндрування, подрібнювач деревини брукс, виготовляємо сортувальныі лінії, що виготовляють з видходив деревини, підприємство з переробки відходів деревини, що виготовляють з відходів виробництва
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
12.04.2010р.

Відходи: подрібнили, спресували, спалили

Утилізації відходів зараз стала глобальною проблемою людства. З'являються нові технології виробництва, промисловий світ інтенсивно розвивається. Але найгірше те, що технології утилізації відходів розвиваються набагато повільніше, ніж нововведення у виробництво. А в нашій країні донедавна особливо й не замислювалися над тим, як утилізувати відходи свого виробництва.

18.12.2009р.

Котли від «Волинь-Кальвіс»

Спільне українсько-литовське підприємство ТзОВ «Волинь-Кальвіс» було створене у 2006 році в м. Ковелі Волинської області. Всього за два роки його продукція – опалювальні котли – стала користуватися значним попитом у всій Україні, про що свідчать численні представництва: три у Києві, два у Львові й одне у Львівській області, по два у Сумах і в Івано-Франківську, по одному в Ужгороді, Рівненській області, Маріуполі, Дніпропетровську, Черкасах, Чернігові, Житомирі, Донецьку та Луцьку.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua