Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3525
29.03.2010р. |
VISION-inline для виробництва фасадів

Німецька компанія REICHENBACHERє однією із провідних світових компаній з виготовлення оброблювальних центрів. На обладнанні цієї фірми можна виробляти деталі меблевих виробів, вікна, двері, сходи і навіть дерев’яні скульптури. Про якість обладнання свідчить те, що його використовують у виготовленні елементів інтер’єру салону таких легендарних марок автомобілів, як Bentley, Rolls-Royce, Jaguar, Porsche, BMV і Mercedes.

Із зростанням обсягів виробництва меблевих виробів перед їхніми виробниками постає питання виробництва меблевих фасадів. Більшість виготовляє їх у невеликій кількості для повного або часткового забезпечення своїх потреб. Але для виробництва якісної продукції навіть в невеликих обсягах потрібно використовувати дороге обладнання, витрати на купівлю якого призводять до підвищення собівартості фасадів. Зменшити її можна шляхом збільшення обсягів виробництва, але при цьому постає інша проблема – з’ясовується, що внаслідок малої продуктивності слабкою ланкою в технологічному процесі виробництва є фрезерний центр з ЧПК.

Ефективність використання оброблювальних центрів зростає із збільшенням кількості операцій, які він може виконувати. Якщо за одне встановлення заготовки центр виконує фрезерування по периметру і пласті, свердління великої кількості отворів, різання і пазування, то мала продуктивність компенсується складністю (насиченістю) обробки.

Для виробництва меблевих фасадів із MDF необхідна тільки одна операція – фрезерування (часто тільки по периметру). Тому недостатня продуктивність центра з ЧПК є суттєвою проблемою, яка не компенсується жодними додатковими факторами. Застосування «маятникового» режиму роботи з одночасним базуванням заготовок з кожного боку робочого стола дає змогу підвищити продуктивність, але не суттєвого. В цьому випадку для збільшення обсягів виробництва потрібно купувати ще один або декілька оброблювальних центрів.
Спеціалісти компанії REICHENBACHER вирішили цю проблему інакше – за допомогою спеціалізованого оброблювального центру VISION-inline. Він може одночасно обробляти до шести заготовок і саме з цією метою обладнаний шістьма фрезерними агрегатами. Потужність кожного агрегату – 4,8 кВт (короткочасна – до 6 кВт). Частота обертання фрез – 8000–18000 об./хв. Позиціонування здійснюють по трьох осях з індивідуальною активізацією кожного шпинделя.

VISION-inline має масивну портальну конструкцію, завдяки якій швидке переміщення (до 85 м/хв.) і будь-який режим роботи не спричинюють вібрації. Напрямні для руху пересувного порталу по осі Х розміщені з обох боків станини. Маса цього центру при довжині столу 6 м – 9 тонн.

Розміщені по поверхні робочого столу вакуумні «присоски» дають змогу встановлювати заготовки і підкладки з тонкої MDF у будь-якому зручному місці. При зніманні заготовки підкладки залишаються надійно закріпленими.

Розміри робочої зони – 6140 × 1600 мм або 3740 × 1600 мм. Відповідно, під час роботи в «маятниковому» режимі – 2 × 2700 ×1600 мм або 2 × 1500 × 1600 мм. Велика ширина і довжина столу (вісь Х і Y) дає змогу розміщувати велику кількість малих заготовок або декілька великогабаритних фасадів.

Шість робочих органів встановлено за схемою 3(Х) × 2(Y). Відстань між осями шпинделів є фіксованою і дорівнює Х=310 мм; Y=715 мм. Цей центр може одночасно обробляти шість вузьких заготовок (фасади шухляд і т. ін.) або таких чотири деталі, як двері.

Максимальної продуктивності досягають при обробці заготовок тільки по периметру – в такому разі на всі шпинделі встановлюють однакові фрези. Якщо виникає потреба фрезерування рисунка на пласті заготовки, то можна застосувати фрези з подвійним профілем або встановити різні фрези на різні пари шпинделів. Зазвичай, в моделі про яку йдеться не використовують магазин для фрез, але при потребі його можна встановити.

При використанні однієї фрези для фрезерування по периметру і фільонки (одночасне фрезерування чотирьох заготовок) розрахункова продуктивність становить 270 готових деталей за годину. При обробці тільки по периметру – 480 деталей. На практиці можна отримувати 2000–2500 фасадів протягом восьмигодинної робочої зміни.

Якщо обробляти малі фасади шухляд по шість одночасно, то годинна продуктивність перевищує 1000 штук! Це, звичайно, теоретична продуктивність – важко встигнути завантажувати таку кількість деталей вручну, але ці цифри добре ілюструють можливості верстата.

REICHENBACHER не обмежує зону роботи оператора за допомогою спеціальних килимків, які вимикають верстат, як інші виробники. Як заміна килимків використано спеціальні буфери з високочутливими давачами, які миттєво вимикають верстат при легкому дотику. Ці буфери встановлено на рухомому порталі. Немає позаду верстата і огорожі з сітки, що дає можливість знімати і встановлювати заготовки одночасно декільком робітникам з різних боків столу.

Система керування, як і вся електрична частина верстата, виготовлена компанією Siemens, що гарантує її надійність і високу якість.
Вартість VISION-inline з шістьма шпинделями досить висока: він більш ніж у два рази дорожчий від звичайного триосьового центру, але при цьому спроможний замінити до 4-х звичайних центрів, а це вже дає суттєвий ефект. А якщо врахувати економію площі і кваліфікованого персоналу, то вигода стає ще більш очевидною.

Довіра до обладнання фірми REICHENBACHER пов’язана з тим, що вона має великий досвід у сфері верстатів з ЧПК, є піонером застосування цих технологій у деревообробці. На початку 70-х років минулого століття вона стала першою європейською компанією, яка розробила і впровадила фрезерний центр з ЧПК для деревообробної промисловості.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
фрезерування заготовок по периметру, фрезерування по периметру, заготовки фасадів, виробництво фасадів, ресурси для виробництва дорогих марок автомобілів, вирорбництво фасадів, піонер саут буфери
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua