Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
10228
12.04.2010р. |
Відходи: подрібнили, спресували, спалили

Утилізації відходів зараз стала глобальною проблемою людства. З'являються нові технології виробництва, промисловий світ інтенсивно розвивається. Але найгірше те, що технології утилізації відходів розвиваються набагато повільніше, ніж нововведення у виробництво. А в нашій країні донедавна особливо й не замислювалися над тим, як утилізувати відходи свого виробництва.

На деяких підприємствах це відбувалося за принципом «найближчої канави». Що змушує замислюватися власників підприємств? Можна говорити про брак природних ресурсів і катастрофічне їхнє зменшення, але, за великим рахунком, головною причиною є економія.

Якщо говорити про деревообробну промисловість, то в чому ж економія від утилізації відходів деревообробки? Це так звана вторинна сировина. Брикети деревних відходів можна використати для опалення, що особливо вигідно в зимовий період й заощаджує кошти підприємства, затрачувані на електроенергію. Немаловажно й те, що брикети деревних відходів можна використовувати як паливо для твердопаливних котлів – це економить кошти на придбання палива, не кажучи вже про те, що установки з утилізації відходів значно спрощують процес самої утилізації. І з погляду глобальної проблеми забруднення навколишнього середовища системи утилізації роблять великий внесок у вирішення цієї проблеми.

Нині невід'ємними вимогами до обладнання на ринку деревообробної промисловості стали нові технології, висока якість і надійність. Саме такої концепції дотримується компанія ТОВ «Атон Сервіс», яка поставляє повний спектр обладнання для підприємств деревообробної промисловості. Обладнання, пропоноване компанією, – це аспіраційні установки, фарбувальні кабіни, вентиляційне обладнання, а також системи утилізації відходів. Для утилізації відходів фірма пропонує дробарки, брикетувальне обладнання, обладнання для виробництва пелет, твердопаливні котли.

Дробарки POR призначені для подрібнювання деревинних відходів. Вони працюють в автоматичному й неавтоматичному режимах. На початку експлуатації рекомендується використовувати дробарку в неавтоматичному режимі, щоб переконатися в правильності її функціонування. Вал дробарки – це повністю сталевий циліндр діаметром 182 мм, на якому зафіксовані ножі. Можна також встановити всмоктувальний патрубок, щоб запобігти накопиченню матеріалу й підвищити продуктивність агрегату.

Один з найпростіших і найбільш ефективних способів підготовки деревних відходів до утилізації – їхнє брикетування методом пресування. Брикетування дає змогу в 4–8 разів підвищити ефективність використання транспортних ємностей під час перевезення відходів завдяки ущільненню в 6–12 разів тирси і стружки. Крім того, що економічно ефективно вирішується проблема очищення території від відходів, брикети із деревних відходів і кори практично не містять сірки і мають високу реакційну здатність, тому в продуктах їх згоряння відсутні сірчистий і сірчаний гази, а вміст оксиду вуглецю мінімально. Також зола від згоряння брикетів складає 0,3–1% загальної маси, має властивості ефективного калійного добрива, а кам’яновугільна зола – токсична. Брикетування відходів дає змогу одержати чудове джерело енергії без забруднення навколишнього середовища, а відходи від їхнього спалювання є прекрасним "енергетичним джерелом" для життя й росту рослин.

Твердопаливні котли FERROLI – водотрубні з повітряним теплообмінником з рухомими решітками жарового грилю, котли з можливістю вироблення перегрітої води й пари. Модель LEGNO – це водотрубний котел з комбінованою подвійною теплоізоляцією, спеціально розроблений для використання твердого палива. Трубний екран має форму, що відповідає спеціальним вимогам щодо організації якісного згоряння й легкого очищення.

система подачі палива й решітки безперервно подає паливо в зону горіння навіть у разі використання кускового матеріалу.

Переваги котла є:

• спеціально розроблена система шнекової подачі, що є результатом моноблочної конструкції механізованого живильника котла;

• система переміщення палива з використанням рухомої решітки, що ефективно контролює товщину шару палива навіть у випадку розм'якшення й часткового плавлення золи й транспортує її в золоприймач для механічного вивантаження;

• підрешітковий простір поділений на дві ізольовані зони для незалежного подавання повітря;

• двостадійне згоряння з газифікацією палива на решітці і широким діапазоном зміни первинного/вторинного повітря залежно від виду використовуваного палива. Вторинне повітря з високою турбулентністю подається за допомогою незалежної системи;

• високоякісне вогнетривке футерування з жаростійкого бетону й цегли залежно від зони (AL2O3 > 60%);

• трубний екран і геометрія газоходу димових газів гарантують зменшення операцій чищення, а також повний доступ при обслуговуванні;

• основа котла має вбудовану камеру згоряння, повністю футеровану спеціальною цеглою для забезпечення високотемпературного горіння, що охолоджується водяною сорочкою для видалення тепла, випромінюваного зовнішніми стінками.

Ці котли можна експлуатувати в перервному циклі (ПУСК/ЗУПИНКА). Система подавання палива може бути налаштована на часткову потужність (нижче максимальної), а також виконана з безперервною модуляцією від 100 до 50% потужності горіння.

Паливний матеріал переміщується похилою рухомою сіткою, при цьому контролюється товщина матеріалу, у тому числі в умовах розм'якшення й часткового плавлення золи. Надалі вони надходять в яму для збирання й механічної евакуації.

Котел оснащений автоматичним вивантаженням золи – ця система забезпечує автоматичне запрограмоване вивантаження золи з камери згоряння котла без вимикання котла.

Компанія також пропонує технічний супровід обладнання, гарантує надійність його експлуатації відповідно до вимог і потреб споживачів.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

Теги та ключові фрази
презентація відходи та проблеми їх утилізації, заказать оборудование утилізації, Презентація вторинне використання відходів, презентація відходи, утилізація відходів презентація, презентація відходи помислового виробництва та проблеми їх утилізації, промислові відходи презентація, промисловість та утилізація відходів презентація, форум твердопаливні котли, переробка відходів презентація


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
12.04.2010р.

Відходи: подрібнили, спресували, спалили

Утилізації відходів зараз стала глобальною проблемою людства. З'являються нові технології виробництва, промисловий світ інтенсивно розвивається. Але найгірше те, що технології утилізації відходів розвиваються набагато повільніше, ніж нововведення у виробництво. А в нашій країні донедавна особливо й не замислювалися над тим, як утилізувати відходи свого виробництва.

18.12.2009р.

Котли від «Волинь-Кальвіс»

Спільне українсько-литовське підприємство ТзОВ «Волинь-Кальвіс» було створене у 2006 році в м. Ковелі Волинської області. Всього за два роки його продукція – опалювальні котли – стала користуватися значним попитом у всій Україні, про що свідчать численні представництва: три у Києві, два у Львові й одне у Львівській області, по два у Сумах і в Івано-Франківську, по одному в Ужгороді, Рівненській області, Маріуполі, Дніпропетровську, Черкасах, Чернігові, Житомирі, Донецьку та Луцьку.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua