Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Кабмін звільнив голову Держлісагентства – ЗМІ
02.07.2020р.

Кабінет міністрів звільнив голову Державного агентства лісових ресурсів...

Від лісника Януковича до лісника Зеленського: чому IKEA продає меблі з незаконних рубок в Карпатах
30.06.2020р.

Британська неурядова аналітична організація Earthsight вже вдруге випустила...

Фірма, родинні автівки, квартири за безцінь і подарунки: таємниці головного лісівника Рівненщини
30.06.2020р.

Головний лісівник області Віталій Сухович і його родина, виявляється, ведуть...

Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2811
22.01.2014р. |
Wood-Mizer пропонує: нову автоматичну тарну лінію SLP2
Менше затрат - більша ефективність

Компанія Wood-Mizer розробила нову концепцію своєї технології переробки тонкомірних і короткомірних колод. SLP2 - це автоматизована лінія, в якій три стрічкопильних верстата з'єднані конвеєрами для транспортування матеріалу. Лінія призначена для розпилу малих колод діаметром 10-40 см і довжиною 1,2-3,6 м у будь-який пиломатеріал прямокутного перерізу, переважно, в тарну дощечку.

Історія створення

Часто підприємства не розглядають дешевий тонкомір як сировину, з якої можна зробити що-небудь вартісне. Зазвичай така деревина йде на дрова. Однак у 2007 році Wood- Mizer запропонував спосіб, як перетворити непотрібну сировину в комерційно цінний продукт, на який є постійний попит.
Це стало можливим завдяки застосуванню вузьких стрічкових пил, в технології яких Wood-Mizer є визнаним світовим експертом з 1982 року. Вузькі стрічкові пили заощаджують сировину, енергію, вони дешеві в експлуатації і саме їх використання робить розпилювання малих колод прибутковим.
Численні інсталяції ліній SLP по всьому світу на практиці підтверджують це. Wood-Mizer збирає і аналізує відгуки користувачів, що дозволяє компанії вдосконалювати технологію, додавши нову економічну перевагу - зниження трудозатрат. У нової автоматизованої лінії SLP2 потреба в робітниках знижена вдвічі: лінію обслуговують 2 або 3 людини, залежно від розмірів сировини, що переробляється.

Iнноваційний дизайн

«Щоб автоматизувати лінію SLP ми змінили конструкцію всіх стрічкових верстатів, які входять до її складу, створили один новий верстат і розробили три типи конвеєрів - стрічкові, роликові та ланцюгові», - говорить головний конструктор Wood-Mizer Роман Фронтчак.
Для успішної роботи лінії SLP2 інженери Wood- Mizer вирішили чотири завдання:
1) Управління лінією виведено на центральний дистанційний пульт;
2 ) Усі верстати з'єднані злагоджено працюючою транспортною системою;
3 ) Застосовані оптимальні методи позиціонування матеріалу для високої точності розпилу;
4) У лінію інтегрована система видалення відходів із зони пиляння.
Конструкція всіх машин в технології SLP суттєво покращена, а безпека їх роботи посилена. Наприклад, всі стрічкові верстати обладнані гідравлічним натягом пили з датчиками безпеки, які зупиняють лінію у разі розриву пили.

Технологія SLP2

Розглянемо, як працює лінія SLP2 в комплектації, представленій на виставці LIGNA 2013.
• Завантаження матеріалу. Відбувається з похилої накопичувальної рампи, обладнаної ланцюговим механізмом подачі колод.
Вертикальний двоголовий верстат TVS. Це перший верстат в лінії SLP2, функція якого - відпиляти дві горбильні дошки ліворуч і праворуч від колоди, в результаті чого виходить двокантний брус. Подача матеріалу через пильний механізм відбувається по ланцюговому конвеєру, в якому кожна ланка є зачепом, надійно захоплюючим колоду. Шість прижимних роликів у вигляді коліс із захватами притискають колоду зверху. На виході з верстата відпиляні пласти падають під дією сили тяжіння на нижній похилий конвеєр, який за допомогою ланцюгів видаляє їх із зони розпилу до місця подальшої переробки.
• Горизонтальний одноголовий верстат SHS - це нова розробка Wood-Mizer. Цей верстат з'єднаний з попереднім верстатом TVS одним конвеєрним ланцюгом, по якому двокантний брус надходить у пиляючий механізм, і від нього знизу відпилюється горизонтальна горбильна дошка. Далі пиломатеріал по конвеєру приходить до розвилки, де відпиляний горбиль продовжує прямолінійний рух по роликовому конвеєру, падає вниз на нижній поперечний ланцюговий конвеєр, і далі до місця складу. Трикантний брус, що направляється спеціальної огорожею по роликовому конвеєру надходить в пневматичний прижим, який закріпляє матеріал з обох сторін.
Горизонтальний стрічковий багатопил HR500 має до 6 пиляльних голів залежно від необхідної продуктивності. Таким чином, цей верстат здатний за один прохід розрізати трикантний брус на 6 палетних дощечок плюс 1 горбильну дошку. Точність позиціонування матеріалу забезпечують горизонтальні пневматичні прижими і верхній пневматичний ролик, які спрацьовують по черзі, коли трикантний брус наближається до пили.
• Після верстата HR500 поперечні транспортні конвеєри виносять готову продукцію до зони складу.
• Центральний пульт управління встановлюється на початку лінії. З цього місця оператор контролює стан верстатів, вмикає і вимикає лінію.

Підвищення ефективності за рахунок зниження витрат

Wood-Mizer рекомендує замовляти лінію SLP2 з урахуванням розмірів оброблюваної деревини. «Чим менший матеріал, тим коротші конвеєри, а це значить, менше металу, дешевше обладнання, більш компактне розміщення лінії, економія простору, легше обслуговування і ще менше енергозатрат», - перераховує переваги Роман Фронтчак.
Інсталяція лінії SLP2 не складна і, зазвичай, займає два дні. При інсталяції проводиться налаштування верстатів, які в процесі роботи рекомендується перевіряти приблизно раз на тиждень.
«Зараз на порядку денному глобальної економіки - модернізація, яка означає підвищення ефективності, в першу чергу, через зменшення затрат, - продовжує Роман Фронтчак. - Лінія SLP2 дає нашим клієнтам додаткову перевагу - зменшення потреби в працівниках, а людська праця зараз коштує дорого».
Це означає, що нова автоматизована тарна лінія SLP2 зробить деревообробні підприємства більш конкурентоспроможними і ефективними.

На відео представлено лінію SLP2 на виставці LIGNA 2013 в Гановері:

Більш детальну інформацію щодо тарної лінії SLP2 та іншого деревообробного обладнання Wood-Mizer можна отримати у наших представників:

ТОВ «МOST-Україна»
«Український центр стрічкових пил»

47711, м. Тернопіль, с. Байківці, вул.Миру, 3
Тел.: +38 (0352) 29 62 62, +38 (0352) 29 62 02
Моб.: +38 (067) 351 24 34
Моб.: +38 (097) 340 77 10
most-ukraina@ukr.net
Skype: mostukraina
www.woodmizer.com.ua

Теги та ключові фрази
пильний станок тонкоміра, купити тонкомірну деревину для огорожі, Пили заглибні франківськ, як працювати ручною дисковою пилою, пили ручні, ручна дискова электропила festool, електропила дискова з шиною робота, ручні+пили, вироби з дерева швидко, ts55ebq -plus-fs


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua