Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
На Волині не можуть впоратися з незаконними рубками лісів
18.10.2019р.

Різноманітні крадії продовжують здійснювати незаконні рубки, зокрема дубів,...

Ліс у смартфоні: Держлісагентство запустило пілотний проект e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карту рубок
18.10.2019р.

Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект...

Нехай гниє, або «Турбота про державу»
04.10.2019р.

Держлісгоспи Житомирщини стрімко скорочують обсяги реалізації деревини

Громадська рада при Держлісагентстві звернулась до Прем’єр-міністра України
02.10.2019р.

Сьогодні, 2 жовтня 2019 року відбулось засідання Громадської ради при Державному...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2723
22.01.2014р. |
Wood-Mizer пропонує: нову автоматичну тарну лінію SLP2
Менше затрат - більша ефективність

Компанія Wood-Mizer розробила нову концепцію своєї технології переробки тонкомірних і короткомірних колод. SLP2 - це автоматизована лінія, в якій три стрічкопильних верстата з'єднані конвеєрами для транспортування матеріалу. Лінія призначена для розпилу малих колод діаметром 10-40 см і довжиною 1,2-3,6 м у будь-який пиломатеріал прямокутного перерізу, переважно, в тарну дощечку.

Історія створення

Часто підприємства не розглядають дешевий тонкомір як сировину, з якої можна зробити що-небудь вартісне. Зазвичай така деревина йде на дрова. Однак у 2007 році Wood- Mizer запропонував спосіб, як перетворити непотрібну сировину в комерційно цінний продукт, на який є постійний попит.
Це стало можливим завдяки застосуванню вузьких стрічкових пил, в технології яких Wood-Mizer є визнаним світовим експертом з 1982 року. Вузькі стрічкові пили заощаджують сировину, енергію, вони дешеві в експлуатації і саме їх використання робить розпилювання малих колод прибутковим.
Численні інсталяції ліній SLP по всьому світу на практиці підтверджують це. Wood-Mizer збирає і аналізує відгуки користувачів, що дозволяє компанії вдосконалювати технологію, додавши нову економічну перевагу - зниження трудозатрат. У нової автоматизованої лінії SLP2 потреба в робітниках знижена вдвічі: лінію обслуговують 2 або 3 людини, залежно від розмірів сировини, що переробляється.

Iнноваційний дизайн

«Щоб автоматизувати лінію SLP ми змінили конструкцію всіх стрічкових верстатів, які входять до її складу, створили один новий верстат і розробили три типи конвеєрів - стрічкові, роликові та ланцюгові», - говорить головний конструктор Wood-Mizer Роман Фронтчак.
Для успішної роботи лінії SLP2 інженери Wood- Mizer вирішили чотири завдання:
1) Управління лінією виведено на центральний дистанційний пульт;
2 ) Усі верстати з'єднані злагоджено працюючою транспортною системою;
3 ) Застосовані оптимальні методи позиціонування матеріалу для високої точності розпилу;
4) У лінію інтегрована система видалення відходів із зони пиляння.
Конструкція всіх машин в технології SLP суттєво покращена, а безпека їх роботи посилена. Наприклад, всі стрічкові верстати обладнані гідравлічним натягом пили з датчиками безпеки, які зупиняють лінію у разі розриву пили.

Технологія SLP2

Розглянемо, як працює лінія SLP2 в комплектації, представленій на виставці LIGNA 2013.
• Завантаження матеріалу. Відбувається з похилої накопичувальної рампи, обладнаної ланцюговим механізмом подачі колод.
Вертикальний двоголовий верстат TVS. Це перший верстат в лінії SLP2, функція якого - відпиляти дві горбильні дошки ліворуч і праворуч від колоди, в результаті чого виходить двокантний брус. Подача матеріалу через пильний механізм відбувається по ланцюговому конвеєру, в якому кожна ланка є зачепом, надійно захоплюючим колоду. Шість прижимних роликів у вигляді коліс із захватами притискають колоду зверху. На виході з верстата відпиляні пласти падають під дією сили тяжіння на нижній похилий конвеєр, який за допомогою ланцюгів видаляє їх із зони розпилу до місця подальшої переробки.
• Горизонтальний одноголовий верстат SHS - це нова розробка Wood-Mizer. Цей верстат з'єднаний з попереднім верстатом TVS одним конвеєрним ланцюгом, по якому двокантний брус надходить у пиляючий механізм, і від нього знизу відпилюється горизонтальна горбильна дошка. Далі пиломатеріал по конвеєру приходить до розвилки, де відпиляний горбиль продовжує прямолінійний рух по роликовому конвеєру, падає вниз на нижній поперечний ланцюговий конвеєр, і далі до місця складу. Трикантний брус, що направляється спеціальної огорожею по роликовому конвеєру надходить в пневматичний прижим, який закріпляє матеріал з обох сторін.
Горизонтальний стрічковий багатопил HR500 має до 6 пиляльних голів залежно від необхідної продуктивності. Таким чином, цей верстат здатний за один прохід розрізати трикантний брус на 6 палетних дощечок плюс 1 горбильну дошку. Точність позиціонування матеріалу забезпечують горизонтальні пневматичні прижими і верхній пневматичний ролик, які спрацьовують по черзі, коли трикантний брус наближається до пили.
• Після верстата HR500 поперечні транспортні конвеєри виносять готову продукцію до зони складу.
• Центральний пульт управління встановлюється на початку лінії. З цього місця оператор контролює стан верстатів, вмикає і вимикає лінію.

Підвищення ефективності за рахунок зниження витрат

Wood-Mizer рекомендує замовляти лінію SLP2 з урахуванням розмірів оброблюваної деревини. «Чим менший матеріал, тим коротші конвеєри, а це значить, менше металу, дешевше обладнання, більш компактне розміщення лінії, економія простору, легше обслуговування і ще менше енергозатрат», - перераховує переваги Роман Фронтчак.
Інсталяція лінії SLP2 не складна і, зазвичай, займає два дні. При інсталяції проводиться налаштування верстатів, які в процесі роботи рекомендується перевіряти приблизно раз на тиждень.
«Зараз на порядку денному глобальної економіки - модернізація, яка означає підвищення ефективності, в першу чергу, через зменшення затрат, - продовжує Роман Фронтчак. - Лінія SLP2 дає нашим клієнтам додаткову перевагу - зменшення потреби в працівниках, а людська праця зараз коштує дорого».
Це означає, що нова автоматизована тарна лінія SLP2 зробить деревообробні підприємства більш конкурентоспроможними і ефективними.

На відео представлено лінію SLP2 на виставці LIGNA 2013 в Гановері:

Більш детальну інформацію щодо тарної лінії SLP2 та іншого деревообробного обладнання Wood-Mizer можна отримати у наших представників:

ТОВ «МOST-Україна»
«Український центр стрічкових пил»

47711, м. Тернопіль, с. Байківці, вул.Миру, 3
Тел.: +38 (0352) 29 62 62, +38 (0352) 29 62 02
Моб.: +38 (067) 351 24 34
Моб.: +38 (097) 340 77 10
most-ukraina@ukr.net
Skype: mostukraina
www.woodmizer.com.ua

Теги та ключові фрази
пильний станок тонкоміра, купити тонкомірну деревину для огорожі, Пили заглибні франківськ, як працювати ручною дисковою пилою, пили ручні, ручна дискова электропила festool, електропила дискова з шиною робота, ручні+пили, вироби з дерева швидко, ts55ebq -plus-fs


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

вагонка киев цена Shrips - знайти попутника для подорожі
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua