З початком нового року приступаємо з новими силами до підготовки міжнародної...
К Вашему вниманию вторая часть материала от компании Мегарес о Termolegno -...
ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...
Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...
Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?
Не варто плутати фальш-брус та блок-хаус. Останній імітує цілісний необроблений брус. Для його виробництва використовується тільки верхня частина зрізу.
Цей будматеріал має власні переваги та недоліки. Почнемо з плюсів:
Однак є і мінуси. Наприклад, не всі породи деревини стійкі до гниття та появи грибку, тож варто ретельно обирати матеріал. А ще вагонка підтримує горіння, тому краще заздалегідь подумати про додаткове оброблення матеріалу спеціальною протипожежною речовиною.
Застосування вагонки надзвичайно різноманітне. Її монтують не лише на стіні, а ще — на стелю. Вологостійкими варіантами фальш-брусу обшивають бані та будинки. В інтер’єрі матеріал використовується переважно в скандинавському стилі, а також прованс, лофт, хай-тек тощо. Цей матеріал не тільки поліпшує загальне оформлення кімнати, а й створює сприятливий мікроклімат.
Вагонка представлена на ринку будматеріалів безліччю різновидів, які відрізняються не тільки за розміром, але й з якістю.
Фальш-брус поділяють на три основні класи:
Характеристики будматеріалу визначаються насамперед породою деревини. Для виробництва такого матеріалу використовують сосну, ялину, модрину, кедр. Перші два варіанти практично не схильні до гниття, а також мають приємний хвойний аромат. Водночас ялина має гірші експлуатаційні характеристики, ніж сосна.
Модринові панелі вважаються вогнетривким матеріалом, тож їх допустимо використовувати в бані, не боячись впливу на них високих температур. Кедр — одночасно міцний і м’який матеріал. Практично не гниє та має антисептичні властивості.
Вибір вагонки залежить від місця її монтажу. Якщо плануєте використовувати її ззовні, краще обирати дорогий матеріал, що нормально переносить атмосферні опади та вплив інших погодних чинників. Ідеально підходять великі за розміром панелі, адже з ними можна уникнути великої кількості стиків між дошками.
Для внутрішніх стін можна придбати дешевшу і тоншу вагонку, оскільки тут основний критерій — не стійкість до зовнішнього впливу, а естетичність. Проте це не стосується приміщень з підвищеним рівнем вологості.
Купувати фальш-брус краще в перевірених постачальників, щоб бути впевненими в якості вагонки та правильності її зберігання на складі.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Критерії вибору багатопильних верстатів
Робота з таким примхливим матеріалом, як деревина - справа непроста і дуже відповідальна. Слід грунтовно вивчити «характер» деревини, з якої ви збираєтеся працювати, підшукати або підготувати висококваліфіковані кадри і дуже серйозно поставитися до вибору обладнання. Останнє, на перший погляд, здається не таким уже складним завданням. Але це поверхневий судження
Ламель і личкувальний щит: технології одержання і застосовуване...
Технології обробки деревини розвиваються не тільки в зв'язку із завданнями підвищення продуктивності і якості обробки, а й внаслідок змін у сировинній базі деревообробної промисловості.
09/04/2021
|
7
|
09/04/2021
|
0
|
Дуже гарний вибір сучасних і класичнихліжок з дерева пропонує у Львові мережа магазинів Комфорто.
1