Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Сушильные камеры для древесины Termolegno в Украине (вторая часть)
16.02.2021р.

К Вашему вниманию вторая часть материала от компании Мегарес о Termolegno -...

«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
165
26.01.2021р. |
Тепловий насос: що це таке

Зростання цін на газ, електроенергію, вугілля та дрова змушує нас шукати альтернативні джерела енергії для системи опалення. Одним з ефективних сучасних рішень є теплові наноси, що використовують енергію природи — землі, води, повітря. Таке обладнання дає змогу звести до мінімуму витрати на опалення в довгостроковій перспективі. В Україні теплові насоси тільки набирають популярності, хоча в Європі їх використовують уже понад 25 років.

Як працює тепловий нанос

Робочою речовиною в тепловому наносі є холодоагент. Він забирає тепло від охолоджувального об’єкта під час випаровування й передає його робочому середовищу (повітрю чи воді). Особливість цієї речовини полягає в тому, що вона здатна закипати навіть за мінусових температур. Крім того, холодоагент може переходити з рідкого стану в газоподібний і навпаки. Саме під час переходу в газоподібний стан із рідкого (під час випаровування) відбувається поглинання тепла, а під час переходу в рідкий стан із газоподібного (під час конденсації) відбувається передавання тепла.

Принцип роботи теплового насоса нагадує роботу холодильника, тільки навпаки. Якщо холодильник відводить теплову енергію та спрямовує її назовні, то насос забирає тепло з навколишнього середовища (за межами приміщення) та перетворює його на корисну енергію для опалення. Але температури отриманого тепла зазвичай недостатньо, щоб опалювати житло, отже, до справи долучається термодинамічний процес.

Види теплових наносів

За видом теплоносія вхідного-вихідного контуру теплові насоси поділяються на кілька класів:

  • «повітря — повітря» — забирають тепло в більш прохолодного повітря, знижуючи його температуру, і віддають енергію в приміщення;

  • «повітря — вода» — використовують атмосферне тепло для водяного опалення;

  • «вода — повітря» — беруть тепло з води й передають його повітряній системі опалення;

  • «вода — вода» та «ґрунт — вода» — забирають тепло з ґрунтових вод або землі (відповідно) і передають його в систему водяного опалення.

Переваги теплових наносів

Усі види теплових наносів дуже ощадливі: використовуючи 1 кВт електроенергії, вони передають в опалювальну систему 3–7 кВт теплової енергії, залежно від моделі. Для порівняння: електричний котел з 1 кВт електроенергії виробляє 1 кВт теплової енергії. Отже, на відміну від електрокотлів, теплові наноси дають у 3–7 разів більше енергії. 

Компанія ТеплоВам реалізує теплотехнічне обладнання відомих європейських виробників (ATMOS, Galmet,  Ekoplastik, Herz, Honeywell, Kermi, Meibes, Protherm, REHAU, Saunier Duval, VIADRUS, Viessmann, Vaillant, Wavin), які же встигли зарекомендувати себе з найкращого боку й заслужити позитивну оцінку користувачів. Наші спеціалісти знайдуть найкраще рішення, обґрунтують строк окупності обладнання та виконають усі роботи «під ключ».

 

Ще один дуже важливий плюс теплових наносів порівняно з усіма іншими методами опалення — соціальний аспект: вони споживають природну енергію з поновних джерел. Отже, домовласники припиняють користуватися ресурсами землі, викидати в атмосферу шкідливі речовини. 

Окрім забезпечення ефективної роботи системи опалення, теплові наноси забезпечують будинок гарячою водою, а в спекотну пору року — прохолодою.

З тепловим наносом ви не будете залежати від ціни на газ чи перепадів тиску газу в мережі.

 
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua