Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Кабмін звільнив голову Держлісагентства – ЗМІ
02.07.2020р.

Кабінет міністрів звільнив голову Державного агентства лісових ресурсів...

Від лісника Януковича до лісника Зеленського: чому IKEA продає меблі з незаконних рубок в Карпатах
30.06.2020р.

Британська неурядова аналітична організація Earthsight вже вдруге випустила...

Фірма, родинні автівки, квартири за безцінь і подарунки: таємниці головного лісівника Рівненщини
30.06.2020р.

Головний лісівник області Віталій Сухович і його родина, виявляється, ведуть...

Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3666
07.11.2007р. |
Програмні продукти “Базис”

Нині “Базис-Конструктор-Мебельник” - це комплекс модулів, який покликаний при повному його використанні допомогти у вирішенні практично всіх завдань меблевого виробництва: створити з панелей моделі виробів будь-якої складності з кріпленням і крайкою; розрахувати їхню вартість з урахуванням матеріалу і робіт; оперативно підготувати комплект креслень, специфікацій і таблиць операцій для цеху; скласти карти розкрою матеріалу; одержати список необхідного для виконання замовлення матеріалу; передати його на склад, з`ясувати наявність, одержати заявку на закупівлю відсутнього матеріалу, показати замовнику його замовлення в об’ємі і кольорі.

В основі системи лежить професійна 2D-система автоматизованого проектування Базис-Конструктор. Конструкторський підхід і робота в тісному контакті з конструкторами реального меблевого виробництва дозволяють перевірити і удосконалити кожен елемент програмного комплексу. За чотири роки, що минули з моменту появи першої версії системи, понад 300 фірм визнали, що вона здатна успішно вирішувати їхні виробничі проблеми.

Комплексний підхід полягає в тому, що крім задоволення потреб меблевого виробництва, система з успіхом застосовується, наприклад, у будівництві нових цехів і будинків. Адже програмі байдуже, з чого будувати - із ДСП, бетонних блоків чи швелера, і що використовувати як в`яжуче - клей, цементний розчин чи ручне дугове зварювання. До цього варто додати можливість випуску креслень будь-якого ступеня складності, наприклад для нового інструмента, пристроїв, устаткування.

Склад системи “Базис-Конструктор-Мебельник” – “Базис-Мебельник” (базовий), “Базис-Розкрій”, “Базис-Кошторис”, “Базис-Інтер`єр”, “Базис-Шафа”.

Впровадження системи може відбуватися модульно – “Базис-Мебельник”, “Базис-Розкрій” (чи навпаки), “Базис-Кошторис”, “Базис-Шафа”, “Базис-Інтер`єр” і “Базис-Склад”. Зрозуміло, найбільший ефект досягається при повному комплексному використанні системи.

Базовий модуль “Базис-Мебельник” (включає “Базис-Конструктор”) дозволяє:

створювати з панелей модель виробу, розставляти кріплення, накочувати крайки на панелі, враховуючи при цьому підрізання панелі на товщину крайки. База матеріалів, закладена в системі, може бути відредагована і доповнена користувачем відповідно до його потреб. Всі елементи кріплення - параметричні, що дає можливість підлаштуватися під конкретний асортимент, який застосовується на виробництві;

автоматизовано у діалоговому режимі встановлювати різні конструкції дверей;

працювати з гнутими панелями (горизонтальні, вертикальні і фронтальні), одержуючи на виході розгортки для листових матеріалів, які слугують основою для створення гнутих панелей;

автоматично створювати комплект креслень (складальне і деталювальне) доо створеної моделі виробу. Автоматично проставляються габарити панелей і сітки розмірів по отворах. Існує можливість вибору базової точки для проставляння розмірів. Для більш докладного оформлення креслень відповідно до вимог конкретного підприємства існують функції проставляння і редагування розмірів у повній відповідності з ЄСКД.

Модуль “Базис-Розкрій” дозволяє:

одержувати карти розкрою листових матеріалів. У модулі використовується алгоритм прямих наскрізних різів і є значна кількість налаштовувань: можливість задати розміри листа, врахувати ширину різа і припуски (якщо виконується чорновий розкрій) тощо. Існують налаштовування врахування напрямку текстури на панелях, причому для кожної панелі вони можуть бути встановлені індивідуально;

працювати з проектом - списком виробів, об`єднаних у групу (наприклад, усі предмети, що входять у кухню). У цьому випадку розкрій ведеться по всіх матеріалах, використаних у виробах проекту. Проект може бути створений як усередині модуля “Розкрій”, так і в самій системі “Базис-Конструктор-Мебельник”;

працювати з обрізками матеріалу, що залишилися від попередніх робіт. Список обрізків створюється автоматично і може бути відредагований користувачем, відповідно до реально наявних обрізків.

Модуль “Базис-Кошторис” дозволяє:

на основі інформації про всі матеріали, які використані при створенні виробу, виконати розрахунок кількості і вартості використовуваних матеріалів, вартості робіт. При цьому також враховується кількість і вартість супутніх матеріалів, що у виробі явно не задані, але реально використовуються. Наприклад, для наклейки пластику потрібен клей. У виробі він не присутній, але він може бути заданий супутнім матеріалом для пластику. Треба лише задати відповідність кількості клею на квадратний метр пластику. У результаті в специфікації на матеріали будуть присутні усі використовувані матеріали й інструменти, а в кошторисі буде врахована їхня вартість;

працювати з проектом. У цьому випадку можна розрахувати вартість матеріалів і робіт для усіх виробів проекту. Крім того, інформацію про всі матеріали і комплектуючі, використані у виробі (проекті), можна передати в спеціалізовану складську програму “Базис-Склад”.

Модуль “Базис-Інтер`єр” призначений для ЗD-візуалізації створених конструкцій і складання інтер`єрів і дозволяє одержати уявлення про реальний вигляд створеного виробу чи інтер`єра в кольорі і з текстурами. Дає можливість показати замовнику реалістичне зображення спроектованих для нього конструкцій чи приміщень ще на стадії попереднього проекту.

Модуль “Базис-Шафа” призначена для напівавтоматичного проектування шаф і шаф-купе, а також багатьох інших виробів, що мають подібну структуру (навісні полиці, тумбочки, столи тощо). Його відмінною рисою є повна автоматизація багатьох нюансів процесу проектування, що дозволяє істотно скоротити час, необхідний для створення нового виробу.

Відмінна риса системи в тому, що її розроблювачі йшли від виробництва до дизайнерської картинки, у тим часом як більшість інших систем починають з дизайну, а проблеми, що неминуче виникають при переході до виробництва в конкретних умовах, вирішуються потім з тим чи іншим ступенем успішності.

Основне завдання розробників і природне бажання користувачів - мати можливість вирішувати за допомогою однієї системи всі завдання, пов`язані з виробництвом. “Базис-Конструктор-Мебельник” упевнено претендує на таку наскрізну, комплексну систему автоматизації всіх підрозділів меблевого підприємства - від виробничого до торгового.

В даний час система “Базис-Конструктор-Мебельник” динамічно розвивається відповідно до вимог часу, однак, як і будь-яка програма, якими б безмежними можливостями вона не володіла, - це лишень інструмент, універсальний і могутній інструмент у руках досвідченого фахівця. Жодна машина не в змозі замінити людини, але позбавити від рутинної роботи, залишити якнайбільше часу для втілення творчої думки - от основна її мета.

Підготував Володимир ГОРЦІВ

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
програми для креслень шаф купе, програми розкрою шафи купе, альгінат натрію, шафа купе розміри на розкрій, програми для креслення в 2d, креслення шафи купе, програми креслення шафи купе, mebelnik.com, ghпрограма розкрою шафи купе, програма для креслення шафи купе
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
14.04.2010р.

“Добробуд” – не довгобуд

В урядів розвинених країн соціальна реабілітація інвалідів – один з основних пріоритетів. У нас держава про існування цієї проблеми тільки-но починає згадувати. І добре, що на допомогу їй в цьому приходять підприємці. Один з поки що нечисленних прикладів у галузі деревообробки – Дрогобицьке підприємство інвалідів (ДПІ) „Добробуд”, яке очолює В. І. Паращак.

29.03.2010р.

VISION-inline для виробництва фасадів

Німецька компанія REICHENBACHERє однією із провідних світових компаній з виготовлення оброблювальних центрів. На обладнанні цієї фірми можна виробляти деталі меблевих виробів, вікна, двері, сходи і навіть дерев’яні скульптури. Про якість обладнання свідчить те, що його використовують у виготовленні елементів інтер’єру салону таких легендарних марок автомобілів, як Bentley, Rolls-Royce, Jaguar, Porsche, BMV і Mercedes.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua