Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
6761
07.11.2007р. |
Тривимірне зображення - легко і швидко!

Woody – спеціалізований програмний комплекс для проектування корпусних меблів, розсувних систем і шаф-купе. Програма має зручний сучасний інтерфейс, надає можливість працювати з декількома проектами одночасно в кількох видах, оснащена гіпертекстовою довідковою системою з наочними ілюстраціями. Конструктор проектує меблі в тривимірному просторі. Для зручності роботи він може вибирати різні режими візуалізації; швидкісна OpenGL-графіка дозволяє демонструвати фотореалістичний вид з текстурами, напівпрозорий вид з видимими деталями та внутрішньою конструкцією, дротовим каркасом. Як опція на всіх зображеннях можуть бути показані пази, фрезеровані місця й отвори під установлювану фурнітуру. Конструювання відбувається з використанням конкретних матеріалів, які вибираються проектувальником.

Woody спирається на потужну розширювану базу даних, яка нараховує тисячі матеріалів популярних виробників, наприклад: Blum, Bucina, Darwal, DSH, Egoki, Fennel, Grass, Hafele, Hettich, Huwil, HT Bendix, Indaux, Interspan, Komandor, Kronopol, Meroni, Permo, Rehau, Titus, ТМ, Unitecno, zpw Grajevo тощо.

– спеціалізований програмний комплекс для проектування корпусних меблів, розсувних систем і шаф-купе. Програма має зручний сучасний інтерфейс, надає можливість працювати з декількома проектами одночасно в кількох видах, оснащена гіпертекстовою довідковою системою з наочними ілюстраціями. Конструктор проектує меблі в тривимірному просторі. Для зручності роботи він може вибирати різні режими візуалізації; швидкісна графіка дозволяє демонструвати фотореалістичний вид з текстурами, напівпрозорий вид з видимими деталями та внутрішньою конструкцією, дротовим каркасом. Як опція на всіх зображеннях можуть бути показані пази, фрезеровані місця й отвори під установлювану фурнітуру. Конструювання відбувається з використанням конкретних матеріалів, які вибираються проектувальником. спирається на потужну розширювану базу даних, яка нараховує тисячі матеріалів популярних виробників, наприклад: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , тощо.

Користувачу надані засоби для поповнення і редагування бази даних, можна використовувати деталі довільних чи стандартизованих розмірів, з об`ємним фрезеруванням, а також профілі для стільниць, дверей з заскленням. Є бібліотека параметричних криволінійних контурів деталей. Можна оперативно змінювати розміри виробу, додавати, видаляти і переміщати деталі, редагувати їхні розміри, тип матеріалу, напрямок текстури, колір, товщину. При цьому автоматично відслідковуються розміри спряжених деталей, коректність стикування деталей між собою, технологічні і функціональні зазори.

Фурнітура підбирається в автоматизованому режимі. При цьому враховуються тип, товщина, матеріал і спосіб з`єднання деталей. Фурнітура автоматично орієнтується в просторі з урахуванням положення деталей. Технологічні зазори між з’єднуваними деталями автоматично коректуються з урахуванням властивостей фурнітури. Підтримується також з`єднання деталей "в паз" і протяжна фурнітура для розсувних дверей.

Фурнітура автоматично супроводжує деталі, що нею з`єднуються, при їхньому переміщенні чи корекції розмірів і форми. Можна вручну перемістити чи повернути фурнітуру. При цьому враховуються характерні обмеження. Проводиться автоматичне вирівнювання фурнітури з урахуванням технологічних вимог: крок шпинделів і ширина бази свердлильного верстата, мінімальні відступи від країв, симетричність. Моделюється обробка торців деталей клейкою стрічкою і накладками плоского і фігурного профілю. Забезпечується моделювання фігурного фрезерування торця деталі. Розміри крайок автоматично враховуються при обчисленні пилкових розмірів деталей, переданих у систему розкрою, оминаючи ручне введення. Система дає можливість користувачу підключати інтерфейси у вигляді HTML-сторінок для автоматизації побудови й обробки моделей різних виробів. Взаємодія виконується через ole-автоматизацію з Javascript чи VBA (Visual Basic for Applications) програмами. З використанням механізмів ole автоматизації реалізоване автоматичне моделювання висувних шухляд, систем розсувних і складних дверей для шаф-купе різних конструкцій, формування звітів і специфікацій. Це дозволяє оперативно налаштовувати систему на нюанси конструкцій, які застосовуються компанією користувача, і корпоративні стандарти на зовнішній вигляд виведених документів.

Креслення деталей формуються автоматично з усіма необхідними проекціями і позначками: розміри, напрямок текстури, обробка торця із зазначенням черговості, отвору під кріплення, із зазначенням кількості, глибин і діаметрів, прив`язок до краю деталі, розміри і прив`язки пазів. Наносяться технологічні й інші лінії і контури, описані в пов`язаній з деталями фурнітурі. Креслення можна редагувати вручну, експортувати в WMF- і EMF-форматах. У специфікаціях відбиваються габаритні і пилкові розміри деталей, витрати матеріалів, крайок, фурнітури, черговість і схема обробки торців деталей, ціни в довільній валюті з можливістю оперативної корекції валютного курсу.

У специфікаціях по фурнітурі зазначається комплектація і витрата комплектуючих. Існує експорт специфікацій у файли HTML і в таблиці Microsoft Ехсеl, а також у базу даних для зв`язку із системою розкрою Sawyer. Доповнення тривимірним редактором дозволить користувачу розширювати номенклатуру: об`ємних фасадів, фігурних крайок, типів фрезерувань і використовуваної фурнітури. Експорт тривимірних моделей створюваних виробів у файли формату DXF 3D дозволить використовувати ці моделі в інших системах комп`ютерного проектування.

Sawyer

Система Sawyer дозволяє одержати оптимізовану карту розкрою прямокутних деталей з листових матеріалів. Завдання на розкрій формується на основі каталогу виробів. У каталог попадають вироби, спроектовані в Woody, чи інші, котрі вводяться в ручному режимі. Спираючись на базу даних матеріалів, Sawyer підтримує реєстрацію надходження матеріалів на склад, списання й оприбуткування залишків від розкрою листа, облік фурнітури й інших матеріалів. Карти розкрою формуються автоматично з урахуванням технології використання розкроювального обладнання, ширини розкрою, технологічних відступів, чистового різа, орієнтації текстури деталей і заготовок, заданих характеристик відходів. Оптимізація супроводжується відображенням ряду параметрів для оперативної оцінки процесу. Відбувається динамічний підрахунок статистики по всьому завданню і по кожному листу зокрема: площа заготовок, сумарна площа деталей, сумарна площа залишків, площа відходів, відсоток залишків, відсоток відходів, довжина пропилів. На кресленнях карт розкрою показуються лінії різу і послідовність розкроювання, у таблиці, сумісній з кресленням, - інформація про крайкування деталей і код, що прив`язує деталі до виробу. Система дозволяє виконувати редагування карт розкрою в ручному режимі: переносити деталі з однієї заготовки на іншу, повертати, компонувати, групувати деталі з однаковими розмірами тощо. Sawyer забезпечує можливість різноманітного проектування розкрою листа, підтримує актуалізацію складу матеріалів і залишків за обраним варіантом розкрою. Система видає креслення карт розкрою, специфікації деталей, специфікації заготовок і фурнітури зі складу, специфікацію залишків, що повертаються на склад, бірки для складованих залишків і накладні.

Підготував Володимир ГОРЦІВ.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
Моделі і креслення шаф, креслення шпонована шафа, Прогрвми для проектування шаф-купе, прграми для креслення, програма проектування та розкрою шафи купе скачать, кріплення шухляди в шафікупе, комплектуючі висувних шухляд, Прграми для тривимірного креслення, моделювання шафи купе, програми для проектування шафи купе скачати
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
09.02.2010р.

Стелажі для деревообробки 1

Склад – стратегічно важливий об’єкт будь-якого деревообробного підприємства, адже там зберігають сировину і матеріали, що необхідні для безперервної роботи підприємства. На складі зберігають також готову продукціє. Зрозуміло, що підприємство не зможе працювати без сировини, але воно також не може працювати, якщо немає куди дівати готову продукцію, а безпосередньо в цеху її багато не складеш.

26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua