Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1315
04.11.2007р. |
Необхідно свердлити швидко і точно?

При виробництві корпусних меблів у мебляра виникає питання: як швидко і точно висвердлити отвори в заготовках під шканти, петлі, стяжки й іншу фурнітуру, зібрати корпусні меблі без додаткових припасувань і витрат часу.

Нині на ринку України представлений досить великий перелік свердлильно-присадочного обладнання, з якого варто вибрати надійний верстат, що відповідає вимогам щодо продуктивності і можливості виконання необхідних карт свердління, а попри все це – з гідною сервісною підтримкою в Україні.

Існує декілька принципово різних типів свердлильно-присадочних верстатів. До першого типу належать верстати з ручним базуванням заготовки: з одним поворотним свердлильним супортом; із двома: одним горизонтальним і одним вертикальним супортами; з одним горизонтальним і 2, 3 чи 4 вертикальними. До другого типу верстатів належать верстати прохідного типу з двома горизонтальними і 3, 5, 6, 7 чи 8 вертикальними супортами. На кожнім супорті розташовується багатошпиндельна головка зі швидкознімними цангами. І до третього типу можна віднести обробні центри з ЧПУ, які також виконують операції свердління. Усе це обладнання відрізняється, в першу чергу, продуктивністю і розраховано на індивідуальні умови виробництва підприємства.

Провідну позицію на ринку деревообробки по свердлильно-присадочному обладнанню займає фірма Maggi Engineering, яка зарекомендувала себе як надійний партнер. Виробнича програма Maggi Engineering включає верстати від найпростішого із супортом, що нахиляється, до 3 чи 4 супортних свердлильно-присадочних верстатів. Ретельний підбір комплектуючих і постійний контроль якості забезпечують максимальні експлуатаційні показники і дозволяють підвищити продуктивність праці і поліпшити якість виготовленої продукції.

Для дрібносерійного виробництва корпусних меблів і індивідуальних замовлень економічно вигідним рішенням є придбання надійного і простого в експлуатації свердлильно-присадочного верстата із супортом, що нахиляється, Maggi 23P (рис.). Ця модель має один поворотний супорт із установленою на ньому багатошпиндельною головкою для виконання операцій свердління в пластях і торцях заготовок. Використання спеціального фіксатора дає можливість установлювати супорт під різними кутами від 0 до 90 градусів. Притиск заготовки здійснюється пневматичними циліндрами до робочого столу, що забезпечує точне виконання операцій. Лінійка довжиною 3000 мм із чотирма упорами, що відкидаються, дозволяє точно позиціонувати заготовки на робочому столі. Фірма-виробник свердлильно-присадочних верстатів Maggi Engineering винайшла і запатентувала пристрій для швидкого налаштування вертикального і горизонтального свердління свердлами стандартних довжин 57,5-70-85-105 мм. Ця система дає можливість легко і раціонально установити глибину свердління.

Всердлильно-присадочний верстат фірми Maggi Engineering

Більш продуктивними і зручними є свердлильно-присадочні верстати з окремими головками для свердління отворів у вертикальних і горизонтальних площинах австрійської фірми GRASS. При роботі на верстаті такого компонування не потрібно постійно нахиляти свердлильну головку і переставляти лінійку при переході від свердління в торцях до свердління в пластях. Верстат оснащений двома лінійками з 10 відкидними упорами, револьверним пристроєм регулювання глибини свердління, шпинделем з точним цифровим лічильником для установлення висоти горизонтального свердління. Завдяки цим перевагам, верстат COMBIPRESS 2219, що має 22 вертикальні і 19 горизонтальних шпинделів, в умовах індивідуального і дрібносерійного виробництва в 4 – 5 разів продуктивніший, ніж верстат з нахиленою головкою.

Для крупносерійного і масового виробництва необхідне застосування багатошпиндельних свердлильно-присадочних верстатів прохідного типу, що здійснюють автоматичне транспортування і позиціонування деталі і виконуюють більшість карт свердління за один прохід заготовки. Такі верстати, виготовляють фірми HOMAG MACHINERY і WEEKE. Ці верстати праворуч і ліворуч від заготовки оснащуються горизонтальними свердлильними головками для свердління отворів у торцях заготовок і декількома вертикальними супортами знизу (від 4 до 6) для свердління отворів у пласті. Вертикальні свердлильні головки мають можливість розвороту на 900 навколо вертикальної осі. Високопродуктивні верстати BST фірми WEEKE можуть бути додатково оснащені також вертикальними свердлильними головками зверху. Забезпечуючи високу продуктивність свердління, ці верстати не призначені для частих переналаштувань, тому для виконання одиничних позапрограмних карт свердління на великому підприємстві, поруч з верстатом прохідного типу, завжди знайдеться місце для такого верстата, як COMBIPRESS 2219.

Вибираючи один з перерахованих вище верстатів необхідної продуктивності, мебляр одержує гарантовану точність свердління отворів у заготовках під шканти, стяжки й іншу фурнітуру. В Україні дане обладнання представлене фірмою АТЗТ “Маркетліс”, на складі якої в наявності широка номенклатура запасних частин і витратних матеріалів, що дозволяє оперативно вирішувати питання з ремонту й обслуговування верстатів. Усе зазначене обладнання сертифіковане в Україні і відповідає міжнародним стандартам.

Павло Нестеров,

менеджер із продажу АТЗТ “Маркетліс”.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
як точно свердлити, литературный практикум паприка, фото надийних сверлильних станкив, combipress 2219, паприка друзья постельного режима, свердління в дсп фото, литературный практикум паприка друзья постельного режима, шимкент хочу бесплатно лизатъ пизду женщинам за 4 0, галузь застосування багатошпиндельних свердлильних головок, обладнання для свердління корпусних меблів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
06.06.2011р.

LIGNA 2011 (фото, відео)

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже позитивні. Чекаємо нової, цікавої інформації

15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua