Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Як під виглядом електронних торгів в Україні впроваджують монополію на продаж лісу (розслідування)
19.10.2017р.

Лісова галузь має йти в ногу з часом і майбутнє продажу деревини за електронними...

Рубати не можна, і не рубати теж: українські ліси потерпають від нашестя короїда
18.10.2017р.

До багатьох проблем українських лісів кілька років тому додалася ще одна біда,...

Закарпатські ліси знищуватимуть заради туристів
18.10.2017р.

У Закарпатській області в Рахівському районі хочуть вирубати 14 тис. гектарів...

Що насправді коїться в українських лісгоспах: вражаюче розслідування (ВІДЕО)
18.10.2017р.

Український ліс безбожно пиляють та експортують за кордон, а українська влада...

Семерак каже, що лісники хочуть повернути “тотальні рубки” часів Януковича
18.10.2017р.

Лісники невдоволені новими, посиленими правилами санітарних рубок лісів,...Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
4771
06.11.2007р. |
Плита: що маємо

Фірма “РоСт” – добре відомий в Україні продавець меблевих комплектуючих провідних виробників, зокрема плит ДСП, крайкових матеріалів, фурнітури. Також має власне виробництво стільниць. Ми зустрілися на виставці “Лісдеревмаш 2003” з директором фірми “РоСт” Олегом Жихарєвим і попросили його дати оцінку ситуації на ринку плит ДСП та стільниць.

Яке ваше бачення нинішньої ситуації на українському ринку ДСП?

– На вітчизняному ринку нині плит ДСП не вистачає. Існуючі українські виробництва, працюючи практично на повну потужність, не встигають за потребами дедалі зростаючого ринку меблів. Тобто попит значно перевищує пропозицію. Через такий дефіцит ціни на українську та імпортну плиту пішли вгору. Ринок заповнюється імпортом з Угорщини, Словаччини, Польщі. Ця продукція дорожча за вітчизняну, але виробники меблів змушені її купувати. Лідерами з імпорту плити ДСП в Україну нині є словацький “Кроношпан” та польські “Кроновуд” та “Кроношпан”. Словацьке підприємство “Кроношпан” працює оперативно та пунктуально, дає покупцям оптимальне співвідношення “ціна-якість”, завдяки чому займає нині лідерські позиції, поступово збільшуючи свої продажі в Україні. Інших імпортерів є багато, але їхні обсяги малі. На ринку представлені такі виробники ДСП, як Egger, Termopal та ін., частка яких хоча і невелика, але залишатиметься завжди.

– Але ж деякі наші виробники ДСП ще й працюють на експорт. Як це пояснити?

– Ситуація доволі цікава. Раніше плита в Україні не користувалася таким великим попитом, і наші виробники вимушені були експортували частину своєї продукції. Також треба враховувати той момент, що в Росії ціна на ДСП є вищою, ніж в Україні. Тому експортувати дуже вигідно. Більш об’єктивну і детальну інформацію стосовно ринку ДСП можна було б отримати безпосередньо від виробників

– Чим пояснити великий попит на ДСП? Як довго він буде триматися на такому рівні?

– Нині український ринок зростає дуже швидко. Завдяки чому? Зростання іде за рахунок того, що споживання меблів пішло вгору. Якщо зазирну глибше, то 15 років люди у нас майже не купували меблів. Нині середній прошарок населення заробив трохи грошей, і частину витрачає на обновлення меблів. На мою думку, в найближчі рік-два на ринку буде вибух.

На мій погляд ситуація на ринку трохи зміниться вже після нового року. Адже не секрет, що планується запустити завод “КроноОсмолода” в Брошневі (Івано-Франківська обл.). Період після нового року також не є сезоном на меблі. Попит впаде, пропозиція збільшиться, не виключено що і ціни підуть вниз. Виробники знову “битимуться” за покупця. Іноземці трохи втратять обсяги збуту в Україні. 

ДСП

– Ви є також великим вітчизняним виробником стільниць. Хто нині найбільші гравці на цьому ринку?

– Промисловими виробниками стільниць в Україні, за нашою інформацією є WBMТМ, “Берест”, “Меркс” та “ЛюксформТМ”. Найсерйознішим конкурентом “ЛюксформТМ” є WBMТМ. Ми виготовляємо постформінг приблизно одної цінової категорії і використовуємо для його продажі однакову стратегію на ринку. “Берест” в основному зайняв нішу більш дорогих індивідуальних нестандартних за кольорами стільниць. “Меркс” хоча і налагодив промислове виробництво стільниць, але має дуже велике внутрішнє їх споживання, так як є одним із найбільших виробників і тому активно свою продукцію на ринок не просуває. За нашими оцінками також близько 20 малих виробників в різних регіонах України, які працюють на позиційних верстатах, в основному, турецького виробництва і, відповідно, не можуть виготовляти постформінг у великих обсягах.

Я тільки коротко зупинився на своєму баченні ситуації на ринку постформінга і спробував оцінити основних конкурентів “ЛюксформТМ”, не зачіпаючи закордонних виробників. Цих конкурентів можна умовно розділити на дві частини. Перша – це виробники продукції з вищим співвідношенням “ціна-якість”, яких ми не вважаємо своїми конкурентами, тому що працюємо в іншому ціновому сегмент. Вони переважно продають свою продукцію виробникам ексклюзивних дорогих меблів, зазвичай нестандартних оригінальних декорах. До цієї групи можна віднести таких виробників, як “Вестаг”, “Геталіт”, Egger, та ін. До другої групи входять польські виробники, які працюють з подібною кольоровою гамою та якістю. За рахунок виходу на певні обсяги виробництва й уніфікації виробничого процесу “ЛюксформТМ” вже може дозволити собі давати своїм покупцям ціни кращі, ніж ті, які бувають, коли б вони купили в Польщі, привезли і легально розмитнили продукцію польського виробника. Наші покупці скорочують термін між замовленнями і отримують продукцію у себе на складі, в них немає проблем з розмитненням і купівлею валюти, і вони мають можливість отримувати товар дрібними партіями. Це значно зменшує витрати. Надіюся, наші покупці отримують також і моральне задоволення від підтримки національного товаровиробника. В числі наших переваг ми також бачимо: постійний складський асортимент, який нині налічує понад 40 декорів, можливість для малих і середніх покупців користуватися послугами наших дилерів, практично в будь-яком регіоні України.

Ну і якщо дозволите коротенько про підприємство “ЛюксформТМ”. Воно засноване в серпні 2002 року. В промислових обсягах почало випускати продукцію на початку 2003 року. Ми володіємо повним замкнутим циклом виробництва за класичною технологією. Все наше обладнання прохідного типу з ЧПУ, що дозволяє реалізувати замовлення покупців в короткі терміни й відповідної якості. Наша продукція сертифікована. Заради справедливості варто зізнатися, що проблеми з якістю у нас інколи виникають, але уже нині це дуже незначний відсоток. Основна кількість рекламацій пов’язана з тим, що в своєму виробництві ми використовуємо не тільки імпортну сиру ДСП, а й українського виробництва – Калинівського ЕЗДМ, яка, на жаль, часто кульгає за якістю. Але навіть з урахуванням того, що кількість рекламацій знаходиться в доволі допустимих межах, ми не зупиняємося на досягнутому.

– Хто ваш клієнт?

– На дане питання є дуже багато варіантів відповіді. Можна відповісти коротко – будь-який виробник меблів, і трохи глибше: малий виробник меблів, який купує наш постформінг вроздріб з нашого складу або зі складів регіональних дилерів; середній виробник, який працює під замовлення з нашим складом або складами дилерів; великий виробник меблів, який працює на основі довготермінового планування без залучення проміжних складів, безпосередньо з виробництвом “ЛюксформТМ”.

Глибокий аналіз особливостей покупців кожної з груп може значно розтягнути нашу розмову…

Бесіду вели

Василь МАСЮК,

Михайло Ковальчук.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
Тирсоплити у чернівцях, киів купити зі складу тирсоплиту на столешницю, купити тирсоплиту плиту у м. володимир-волинську, ціна на тирсоплиту львів, купить тирсоплиту, купити тирсоплиту, тирсоплита чернівці, Ціна тирсоплити, плита дсп купити в львові, купити тирсоплити
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
20.07.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

18.03.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
Klen.ua frezycnc.in.ua