Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих з кращих
18.02.2022р.

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто...

Нові правила: природні ліси замінять лісові плантації
11.02.2022р.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне...

Купи, якщо зможеш
07.02.2022р.

Півроку ринок деревини живе за новими правилами. Але замість анонсованої...

Где купить качественные брикеты?
04.02.2022р.

Где выгодно купить топливные брикеты читайте здесь

“Зелена країна” Зеленського. Чи врятує українські ліси мільярд дерев
09.06.2021р.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
3533
05.11.2007р. |
Чотирибічне стругання на верстатах SCM

Понад 50 років SCM Group випускає широку гаму верстатів для вторинної обробки масивної деревини та меблевої промисловості: від верстатів для невеликих майстерень до обробних центрів із ЧПУ. Найбільш широкий модельний ряд - чотирибічні поздовжньо-фрезерні верстати, які містить у собі 8 моделей. Різна кількість шпинделів і великий вибір додаткових опцій дозволяють скомпонувати верстат для виконання будь-яких завдань.

Найощадливіший старт

 

 

Протягом багатьох років верстат Sintex задовольняє потреби малих фабрик і столярних цехів. Однак конкурентноздатність нині – здатність постійно виконувати зростаючі вимоги клієнтів.

Після багаторічних розробок і дослідів виник новий проект SCM: автоматичний поздовжньо-стругальний верстат Sintex XL. Ця машина призначена не тільки для виробництва бруса, але і для профілювання виробів до глибини 10 мм на вертикальних шпинделях. Облицювальна дошка, дошка підлоги, паркет – це лише мала частина продукції, що виготовляється на верстат Sintex XL. Він також підходить для виробництва меблевого щита, адже на ньому можна нарізувати мінішипи для склеювання заготовок.

Сталева ребриста структура станини має трубчасту основу. Міцність і маса зводять вібрацію до мінімуму. Чавунні робочі площини підвищеної зносостійкості мають низький коефіцієнт тертя. Траверса, на який кріпиться система подачі, має трубчасту сталеву структуру і облаштована вертикальним ручним переміщенням. Шпинделі та подаючі вальці мають загартовану поверхню. Притиски, розташовані попереду і позаду верхнього горизонтального шпинделя регулюються одночасно зі шпинделем і подаючими роликами. Усі регулювання шпинделів здійснюються з фронтальної сторони машини з точністю до десятих часток міліметра розмірів оброблюваного перерізу.

Максимальний вихід з мінімальною інвестицією

 

 

Доволі цікавими є чотирибічні верстати серії Compact. Станина верстатів Compact P, Compact XL – моноблочна сталева конструкція, цілком виготовлена на оброблювальних центрах із ЧПУ за одне базування. Осьове переміщення шпинделів на Compact XL (40 мм) дозволяє встановити кілька ріжучих інструментів на один шпиндель. Сталева замкнутої форми поверхня на вході укомплектована вертикальним регулюванням за допомогою системи паралелограма і твердою вставкою в районі фугувального вузла. Зносостійкі чавунні робочі поверхні з низьким коефіцієнтом тертя оснащені рухомими вставками напроти вертикальних шпинделів. Напрямні на вході регулюються за допомогою системи паралелограма й укомплектовані системою попереднього випрямлення за допомогою підрізаючих фрез, які розташовані на фугувальному вузлі. Праві напрямні легко регулюються для установлення правильної позиції відповідно до діаметра різальних інструментів. Чавунний притискний башмак після верхнього горизонтального шпинделя здійснює надійну фіксацію заготовки у процесі роботи і розташований під кутом 60º до площини столу, і тим самим не перешкоджає проходженню деталей. Для запобігання зносу шпинделі виконані із загартованою поверхнею.

Compact P ідеально підходить для виробництва елементів дверей, підложної та облицювальної дощок. Глибину його профілювання бічними шпинделями складає 20 мм. Діаметр різальних інструментів від 100 до 180 мм на Compact XL дозволяє робити продукцію з глибиною профілю до 40 мм з усіх боків. Насічки на подаючих роликах забезпечують оптимальне пересування заготовки, моторизований ролик на поверхні на виході покращує подальше буксирування у випадку особливих робіт. Регулювання робочих вузлів здійснюється з фронтального боку машини. Запатентована система швидкого регулювання SETUP забезпечує простоту і швидкість роботи у всіх випадках заміни різальних інструментів.

 

 

Насправді, встановлюючи на індикаторі мінімальний діаметр ріжучого інструмента (у випадку лівого горизонтального шпинделя) одночасно регулюється різальний інструмент, ширина робочого матеріалу, передні і задні притискні ролики.

Кабіна безпеки оброблена звукопоглинаючим матеріалом, що забезпечує низький рівень акустичної емісії і пороховмісту.

Розширені можливості

 

 

Група SCM представляє на українському ринку нове покоління чотирибічних поздовжньо-фрезерних верстатів SUPERSET XL. Ця машина увібрала у себе всі переваги моделі SUPERSET 23, які виготовляються вже багато років і продані по усьому світі в тисячах екземплярів. Новий чотирибічний поздовжньо-фрезерний верстат SUPERSET XL має технічні характеристики, які перевищують характеристики попередньої моделі й обладнання, пропонованого на ринку, а також дуже цікаві з погляду інвестицій. Для одержання таких результатів були прикладені великі зусилля конструкторів при проектуванні і розробці нових технологій, матеріалів і нових виробничих і складальних ліній. Ці зусилля дозволили зменшити вартість верстата, зберігаючи на високому рівні технічні характеристики і якість SCM, гарантоване сертифікатом ISO 9001.

Верстат має такі переваги:

незалежні електродвигуни на всіх шпинделях, що гарантують відповідну потужність при виконанні будь-якої операції;
карданна подача дозволяє працювати на високих швидкостях;
діаметр різальних інструментів від 100 до 200 мм дозволяє виготовляти продукцію з глибиною профілю до 50 мм;
збільшене осьове переміщення вертикальних шпинделів (80 мм для вертикальних шпинделів і 45мм для горизонтальних);
збільшені розміри перерізу заготовок дозволяє робити виробу шириною 260 мм і висотою 180 мм;
нова модернізована конструкція системи переналагодження Set-up;
інтегрована, цілком закрита кабіна для максимальної безпеки оператора;
органи керування і регулювання робочих груп мають легкий і практичний доступ для оператора.

Простота використання, швидке переналагодження і поліпшені технічні характеристики дозволяють верстату SUPERSET XL відповідати вимогам користувача, що бажає зберегти свої позиції на ринку, а також:

залишатися конкурентноздатним навіть при виробництві малих замовлень;
гарантувати високу якість продукції при використанні малокваліфікованої робочої сили;
гарантувати швидкі терміни постачання своєї продукції;
зменшити собівартість продукції.

SUPERSET XL призначений для фірм-виробників середніх розмірів, які зайняті в найбільш розповсюджених секторах виробництва:

призначений для фірм-виробників середніх розмірів, які зайняті в найбільш розповсюджених секторах виробництва:

виробництво віконних і дверних блоків;
створення інтер`єрів;
виробництво профільного погонажа;
робота на давальницькій сировині;
виробництво меблів з масиву;
столярні роботи.

Верстат Topset 23

 

Topset 23 – на максимальних швидкостях

– на максимальних швидкостях

Верстат Topset 23 обладнаний шпинделями нової конструкції з подвійною парою опорних підшипників розташованих на відстані 300 мм один від одного для забезпечення максимальної точності обертання і мінімального биття шпинделя. Осьове регулювання шпинделів (вертикальних 90мм, горизонтальних 80мм) і великий діапазон базових моделей (від 4 до 10 шпинделів) дозволяють розмістити необхідну кількість інструментів, що дає можливість переналаштовувати верстат на інший профіль за кілька секунд.

Міцна трубчаста конструкція і маса верстата (близько 9000 кг) забезпечують мінімальну вібрацію. Для досягнення максимальної точності роботи станина цілком виготовляється на обробних центрах із ЧПУ. Просування роликів буксирування здійснюється двигуном, керованим статичним інвертором з цифровим висвітленням швидкості на пульті (5-40 м/хв). Трансмісія ходу роликів здійснюється за допомогою синхронних з`єднань. Пневматичний тиск на подаючих роликах з потрійною системою контролю тиску (перед фугувальним вузлом до першого верхнього і після першого верхнього шпинделів) забезпечує оптимальне просування робочого матеріалу. Блокування позиції робочого блоку здійснюється з пульта керування на фронтальній частині машини. Діаметр різальних інструментів від 110 до 230 мм дозволяє робити продукцію з глибиною профілю до 60 мм.

Topset Master – нові рішення

– нові рішення

– нові рішення

 

– нові рішення

 

Новинка SCM groupTopset Master, відкрила нові можливості для виробників будівельного бруса, дошки підлоги, елементів сходів і виробів з великим перерізом. Спроектований на базі Topset 23 верстат має можливість робити вироби з перерізом 305х200 мм. Topset Master має шести шпиндельну базу де 2 верхні шпинделі розташовані на одній горизонтальній балці з можливістю незалежного регулювання по висоті кожного з них. У зв`язку з цим система швидкого регулювання Set-up перетерпіла деякі конструктивні зміни. Посилена станина і система подачі були спроектовані для можливості обробки деревини з підвищеним вмістом вологи та смоли. Контрпідшипники з гідрозатиском гарантують високу якість поверхні по всій ширині. Рухома втулка дозволяє виконувати осьове регулювання шпинделя навіть при закритому контрпідшипнику.

Підготував Валентин ОЛЕФИРЕНКО,

менеджер ТзОВ “Бюро-M”.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
ціно строгання дошки, чотирибічний верстат є таких моделей, Притискні ролики чотирибічного верстата, коли виникло строганіє, стругання заготовок рівне, постругати дошку ціна, стругання дощок ціна на станка, про стругання деревини станків, ціна строгание досок, постругати доску на чотири сторони ціна


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

09.02.2010р.

Thermowood. Що це таке?

За багато тисячоліть, протягом яких людина використовує і обробляє деревину, було створено і впроваджено у виробництво не так вже й багато технологій, які означали стрибок на якісно новий рівень у цій сфері діяльності. Однією із таких технологій стало термічне модифікування деревини, завдяки якому, окрім технологічності, високої декоративності і екологічності, деревина стала ще й довговічною, а геометрія виробів з неї – постійною.

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua