Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Лисі» Карпати і мовчання Грети Тунберг
31.12.2020р.

ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу...

METAMOB виходить на український ринок
01.12.2020р.

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна...

Чому ініціативи Міндовкілля загрожують екологічній безпеці України та можуть призвести до розвалу лісового сектору економіки.
25.11.2020р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома...

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?
11.11.2020р.

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих...

Зоя Темнохудова: «Збереження лісу потребує виваженої державної політики»
09.09.2020р.

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка...

Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2426
05.11.2007р. |
Cтолярка за сценарієм SCM GROUP

За останнє десятиліття попит на столярні вироби з натуральної деревини значно зріс. І це закономірно, адже ця столярка має чимало переваг. Це, зокрема: висока міцність деревини, яка досягається шляхом використання новітніх технологій виготовлення рам і стулок із тришарового клеєного бруса; низька тепло- і звукопровідність; висока морозостійкість; зовнішня естетика натурального матеріалу; можливість заміни елементів, що вийшли з ладу.

Плануючи виробництво столярних виробів, необхідно вирішити безліч завдань, серед яких одним з найбільш важливих є оснащення майбутнього виробництва обладнанням. Виробництво повинне бути досить гнучким, щоб швидко реагувати на всі зміни, що відбуваються на ринку. Компанія SCM ретельно вивчила ці вимоги і в остаточному підсумку запропонувала свій сценарій розвитку сучасного виробництва.

На базі фрезерних верстатів

Ці машини найбільш знані серед вітчизняних виробників столярки. Традиційна схема виробництва широко застосовувалася як на великих підприємствах, так і в столярних майстернях. Поряд з українськими і російськими верстатобудівниками, італійська фірма SCM виготовляє різноманітний асортимент верстатів, що користуються стійким попитом на вітчизняному ринку. Столярне виробництво за традиційною технологією хоча й потребує порівняно невеликих капіталовкладень, проте постає проблема кваліфікованого персоналу. Оснастивши фрезерний верстат пристроями автоподачі, можна збільшити їхню продуктивність і полегшити роботуперсоналу, але собівартість і якість виробу буде залежати тільки від столяра. Виготовлення будівельного погонажу на цих машинах є не доцільним. Це пов`язано з низькою якістю виробів і невисокою продуктивністю.

На базі кутового центра

Такі системи дозволяють виробникам гнучкіше та швидше реагувати на зміни ринкового попиту. Донедавна основним споживачем столярки було муніципальне будівництво, де масово застосовувалися стандартні вироби. Відповідною була й орієнтація виробництва. Нині ситуація змінилася – в будівництві застосовуються нестандартні вироби з індивідуальними розмірами дрібними партіями у 5-20 віконних блоків. Саме для такого виробництва і призначені машини фірми SCM серії WINDOR. Вони дозволяють, не знижуючи продуктивності, виготовляти вікно за вікном, причому кожне вікно матиме індивідуальні розміри. Іншими перевагами є компактність обладнання. Фактично такий верстат займає таку ж площу, як два фрезерних верстати та ще може розташовуватися в кутку цеху. На верстаті працює лише один оператор. Весь технологічний процес програмується на офісному персональному комп`ютері і переноситься на верстат, що зменшує час простою обладнання.

Кутовий центр Windor 20

На базі фрезерного центра з програмним керуванням

Фрезерний центр значно розширює можливості й збільшує продуктивність цеху. Важливо відзначити, що фрезерні центри Record виробництва компанії SCM, спроектовані для тих, хто вперше знайомиться з верстатами із ЧПУ і має у своєму розпорядженні невеликі кошти. Та завдяки своїй гнучкості і потужності ці машини можуть використовуватися і на великих підприємствах.

Застосування такого багатофункціонального обладнання для виготовлення віконних блоків доцільне за наявності традиційної технології виробництва: фрезерних верстатів чи кутового центра. Таким чином, досягається максимальна продуктивність і гнучкість усього комплексу. На фрезерному центрі, зазвичай, обробляються деталі з криволінійним контуром (наприклад, аркові частини вікон), а прямолінійні деталі переносяться на прохідні верстати.

На базі чотирибічного поздовжньо-фрезерного верстата.

Нині не кожен виробник євровікон має можливість купити кутовий чи фрезерний центр, і першим кроком при розширенні виробництва стає придбання чотирибічного поздовжньо-фрезерного верстата. Висока продуктивність, можливість глибокого профілювання, збереження стабільної якості продукції та відносно невисока вартість цих машин дуже швидко витиснула «фрезери» у ряд шипорізних машин. Універсальність чотирибічників компанії SCM дозволяє робити як калібрований чи профільований брус для євровікон, так і широку гаму погонажних виробів. Лиштва, плінтус, брус, багет, обкладка – це лише невеличка частка того, що може виготовити чотирибічний агрегат. Наявність у верстаті електронного контролера дозволяє керувати осьовими переміщеннями вертикальних шпинделів, горизонтальним переміщенням лівого вертикального шпинделя і вертикальним переміщенням верхнього горизонтального шпинделя. Завдяки цьому можна швидко налаштувати верстат на задані розміри. Система швидкого регулювання SETUP, патент SCM, забезпечує просту і швидку заміну різального інструмента. Захисний кожух верстата захищає оператора і знижує рівень шуму в приміщенні.

Андрій СТРЕЛЬЧЕНКО,

менеджер ТзОВ «БЮРО-М» – дилера SCM GROUP в Україні.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
деревообробні станки scm, фрезерні станки по виготовленню столярки, столярки, визначення продуктивності чотирибічного поздовжньо-фрезерного, столярное дело обработка дерева, scm group станки, Столярка деревянных окон, італійські станки scm group, столярка це, Деревообробні станки scm для виготовлення євровікон


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua