Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
За минулий рік державні лісогосподарські підприємства Франківщини заготовили понад 800 тисяч кубічних метрів деревини
20.01.2020р.

Лісозаготівля – одна з основних діяльностей державних лісогосподарських...

До червня законопроект про ринок деревини буде поданий до Парламенту, - Андрій Заблоцький
20.01.2020р.

Перед Держлісагентством стоїть завдання подати до Парламенту законопроект про...

Кабмін призначив головою Держлісагентства Заблоцького, - депутат Гончаренко
24.12.2019р.

Згідно з інформацією на сайті Офісу ефективного регулювання (BRDO), Андрій...

Завершився процес проведення аукціонних торгів необробленою деревиною
18.12.2019р.

Відбулись останні додаткові торги заготівлі четвертого кварталу. Уже можна...

В Українському інституті майбутнього пропонують створити ринок лісу
17.12.2019р.

В Українському інституті майбутнього вважають за необхідне створити ринок...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
2250
05.11.2007р. |
Загострювальна дільниця на деревообробному виробництві

Кожен деревообробник зіштовхувався з проблемою загострювання різального інструмента: дискових і стрічкових пилок, фрез, свердл, змінних твердосплавних пластин. Загострення інструмента не на своєму виробництві завжди пов`язане з додатковими витратами і незручностями: затрати коштів і часу на доставку, збільшення кількості комплектів необхідного інструмента, залежність від кваліфікації “чужих” загострювальників і точності їхнього обладнання. І коли постає потреба у формуванні своєї дільниці для загострення інструмента, передусім, слід підібрати якісне і надійне обладнання. Що можна в даній ситуації порадити?

Нині одним з лідерів з виробництва надійних, недорогих верстатів для загострення деревообробного інструмента є німецька фірма KAINDL-Schleiftechnik, яка була створена в 1968 році братами Райнольдом і Карлом Райлінгом. Продукція фірми постійно модернізується й удосконалюється, щороку розробляється, як мінімум, один абсолютно новий, готовий до серійного виробництва верстат.

Для загострення дискових пилок із твердосплавними напайками діаметром від 100-700 мм фірма KAINDL-Schleiftechnik розробила верстат SSG 600. Цей надійний і легкий у керуванні верстат дозволяє почергово загострювати спочатку по передній грані зубів, а потім – по задній. Його виготовляють у двох комплектаціях: з ручною і автоматичною подачею пиляльного диска (мал. 1). Верстат може бути запропонований як у настільному виконанні, так і зі стійкою, і укомплектований пристроєм для подачі охолоджувальної рідини. Деревообробник може поетапно переходити від верстата з ручною подачею пиляльного диска до автоматичного більш високої продуктивності, доукомплектовуючи верстат пневматикою для автоматичної подачі пилки і пультом керування.

верстат SSG 600

Якщо ж виробництво вимагає більш якісного загострювання і більшої стійкості різального інструмента, необхідний верстат з числовим програмним керуванням (ЧПК) KUCHARCZYK, який призначенийдля загострювання дискових пилок діаметром від 100 мм до 600 мм із твердосплавними напайками. Числовий пульт керування з картою пам`яті на 128 параметрів пил дозволяє визначити: кількість зубів, висоту зуба, кількість циклів загострювання, товщину шару, що знімається, за один прохід загострювального круга, кількість циклів шліфування, крок подання зубів, швидкість подавання, кількість відсутніх зубів. Станина виготовлена із сірого чавуна. Точне виконання хрестового столу на восьми лінійних кулькових підшипниках і двох ходових гвинтах забезпечує розміщення зуба щодо загострювального круга під час загострення з точністю до 0,01 мм.Дискові пилки загострюються таким чином: шліфувальний круг входить між зубами на відстані від твердого сплаву 0,2 мм, потім пила наближається до шліфувального круга, напайка торкається його і посувається далі на встановлену глибину.Після запрограмованої кількості подач в останньому циклі відшліфування пила входить на повну глибину зуба і затирається від шліфувального круга, що запобігає задиранню краю твердосплавної напайки зуба при виході шліфувального круга. Рейнер пальчикового типу забезпечує точну подачу загострювального зуба під шліфувальний круг. Верстат укомплектований пристроєм для подачі охолоджувальної рідини.

Для загострювання спіральних і ступінчастих свердл, а також свердл для жерсті та до дерева, фрез зі швидкорізальної сталі та твердого сплаву добре прислужиться свердлозагострювальний верстат KAINDL BSМ 20 (мал.2). Він оснащений збільшувальною лінзою на гнучкому рукаві та запатентованим затискачем хвостовиків інструмента діаметром від 1 до 20 мм.

прислужиться свердлозагострювальний верстат KAINDL BSМ 20

Та ж група інструмента, а також токарні різці, поворотні змінні пластини, стругальні ножі, стамески й інструмент інших форм добре загострювати на верстаті KAINDL SZ. Він складається з рухомого столу з убудованим електромагнітом для закріплення різальних пластин, ножів і свердлозагострювального верстата BSM 20 у комплектації зі збільшувальною лінзою, підсвічуванням і затискачем інструмента.

Оснастивши загострювальну дільницю одним з перелічених верстатів, деревообробник належним чином оцінить надійність, якість їх роботи, простоту та зручність в експлуатації. Підбір необхідних загострювальних кругів, пусконалагоджувальні роботи і сервісну підтримку в Україні забезпечує АТЗТ ”Маркетліс” разом зі своїми численними партнерами зі збуту.

Павло НЕСТЕРОВ,

менеджер з продаж АТЗТ “Маркетліс”.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
kaindl sz, Kaindl-Schleiftechnik, загострення деревообробного інструмента, деревообробна дільниця автопідприємства, норми деревообробної дільниці у стаціонарному виробництві, деревообробна дільниця на залізниці, обладнання деревообробного виробництва як знайти подачу на зуб, заточной станок Kucharczyk в украине, дільниці на деревообробному, загострення фрез
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

05.05.2010р.

Игра в "микадо"

Итоги 2009 года в мировой лесной отрасли еще предстоит подвести, но уже сейчас можно подсчитать убытки и сделать ряд прогнозов на 2010 год.

Більше статей за тегами
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua