Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів
13.03.2020р.

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення...

Олександр ФІЛЬЧАКОВ: «Незаконне вирубування лісу в промислових масштабах на Харківщині припинено»
13.03.2020р.

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не...

Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
12.03.2020р.

Лісогосподарські підприємства львівського обласного управління завершили...

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький
11.03.2020р.

95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні,...

Діджиталізації у лісі: у Коростенському держлісгоспі всі ліси під відеоспостереженням
11.03.2020р.

Відеонагляд все частіше використовують для охорони лісів. Це недешеве...***
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Ваш помічник
Ваш помічник
1837
04.11.2007р. |
Повна автоматизація операцій свердління

Створена в 1959 році фірма MORBIDELLI за короткий час стала лідером у своєму секторі деревообробного обладнання, пропонуючи рік за роком щораз ширшу гаму моделей верстатів, спроектованих і виготовлених відповідно до необхідних вимог замовників. У 1987 році фірма ввійшла до складу групи SCM, підсиливши в такий спосіб свої позиції лідера на ринку обробних центрів із ЧПУ, і в 1995 році, перша серед фірм виробників свердлильних верстатів з цифровим керуванням, одержала сертифікат якості ISO 9001.

Виробнича гама включає: обробні центри з ЧПУ, автоматичні свердлильні верстати, встановлювані в лінію, центри, які швидко переналаштовуються для свердління, оброблювальні центри для личкування крайки і для встановлення меблевої фурнітури.

Система горизонтального свердління Для максимального задоволення індивідуальних вимог MORBIDELLI пропонує інтегровані системи для свердління й автоматичні виробничі ділянки, що дозволяють кожному клієнту виготовляти продукцію в індивідуальному порядку, базуючись на власній типології виробництва. В даний час MORBIDELLI володіє гнучкою виробничою структурою з передовою технологією, що включає два заводи і 360 співробітників. Представлена в 120 країнах світу у вигляді мережі філій, агентів і дилерів, MORBIDELLI у стані запропонувати технічну підтримку і професійну допомогу у виборі будь-якого типу високонадійного обладнання. Авторизованим дилером в Україні є компанія “Бюро-М” (м. Дніпропетровськ).

Завдяки подвійній перевазі – гнучкості і продуктивності – Author 660 fms єдиний у своєму роді верстат, що сполучає швидкість переналагодження обробного центра з програмним керуванням і продуктивність традиційного свердлильного верстата, встановленого в лінію. При проектуванні даної машини виробник відштовхувався від максимальної автоматизації оснащення верстата різальним інструментом при підготовці до роботи, щоб мати можливість швидкого переходу від обробки малих і середніх партій виробів до роботи зі змішаними партіями (різна кількість партій, різні розміри панелей, різні схеми свердління тощо). У такий спосіб було впроваджено нову систему горизонтального свердління по осі X, що складається з чотирьох груп (дві ліворуч і дві праворуч), кожна з яких маємо 21 незалежному шпинделю (фото 2). Вертикальне свердління здійснюється за допомогою робочої групи, що складається з двох свердлильних вузлів і має 29 незалежних шпинделі (опціонально 34) (фото 1).

Загалом у розпорядженні оператора є 156 незалежних шпинделів (включаючи 4 шпинделі уздовж осі Y). Змонтовані на шпинделях свердла дозволяють обробляти на верстаті велику кількість різних партій заготовок, без додаткового оснащення різальним інструментом, а також завдяки тому, що чотири горизонтальні свердлильні групи мають переміщення по осі Y ±320 мм (цілком керовані з комп`ютера) і можуть виконувати свердління з кроком, відмінним від 32 мм. Величезна перевага даного верстата полягає в цілковитій адаптації його до будь-якої схеми свердління. Наприклад, покупець даного верстата виготовляє меблеві деталі для різних виробників меблів і повинен щораз переходити від одного типу оброблюваних деталей до іншого, які часто відрізняються один від одного, і при цьому аюсолютно не бажане зниження обсягів виробництва.

Вертикальне свердлінняСтруктура робочого столу

Можна поставити собі запитання: чому широкі можливості свердлильного верстата трансформуються в економічну перевагу? І відразу одержати відповідь – простої верстата зведено до мінімуму при переході від виробництва однієї партії виробів до іншої. Для переналагодження Author 660 fms на задану схему свердління потрібно лише від 10 до 30 секунд, залежно від розмірів панелей. Усе переналагодження відбувається без будь-якого ручного втручання, тому що права рухома частина верстата керується з комп`ютера, одночасно з нею налаштовуються робоча площина верстата і вертикальні робочі групи. Крім того, на верстаті (на свердлильних групах) можна змонтувати (опціонально) фрезерні агрегати, дискові фрези, головки під петлі. Таким чином користувач одержує у своє розпорядження машину, що не має аналогів щодо гнучкості в переналагодженні (усувається необхідність у декількох верстатах, тому що всю обробку можна вести на одному центрі Author 660 fms). Структура робочого столу дозволяє вести одночасно обробку двох панелей розміром до 600 мм кожна по осі Y (фото 3), збільшуючи майже вдвічі продуктивність порівняно з альтернативними системами.

На даний момент ще ніхто не зміг запропонувати на ринку верстат з такими виграшними характеристиками. "Мозок", що керує усіма функціями, являє собою нове цифрове керування Num з інтерфейсом на базі PC Office для більш простого використання. Могутній процесор у парі зі спеціалізованим програмним забезпеченням дозволяють керувати усіма фазами налаштування верстата, включаючи системи механізації і переміщення панелей, для того щоб ще більше автоматизувати процес свердління. Як кінцевий результат при відсутності втрат часу на переналагодження, разом з найвищою гнучкістю і швидкістю роботи верстата стало можливим істотно знизити середню собівартість панелі і значно скоротити терміни повернення інвестицій. Відштовхуючись від даної концепції верстата, Morbidelli спроектувала нову модель – Author 900.

Проект передбачає подібну структуру верстата, але з можливістю установки до чотирьох вертикальних свердлильних груп (2+2 незалежні) і з можливістю одночасної роботи на площині панелі. У максимальній комплектації верстат може мати 268 незалежних шпинделів (84 горизонтальних і 184 вертикальних) (фото 4) і в стані виконати будь-яку можливу схему свердління за мінімальний час. Author 900 може обробляти до 20 панелей на хвилину, а час переналаштовування не перевищує 45 секунд. Це рішучий крок вперед у напрямку до цілковитої гнучкості операції свердління. Комплектація верстата

Проект базується на сімействі верстатів, які складаються з ідентичних і змінних модулів, здатних легко інтегруватися між собою, що дозволяє одержувати найрізноманітніші конфігурації і забезпечує простоту експлуатації. Асортимент складається з кількох моделей:

AUTHOR 912 , що здатний одночасно обробляти дві панелі, складається з:

¨ 2 вертикальних свердлильних головок з 72 незалежними шпинделями;

¨ 4 горизонтальних свердлильних головок з 84 незалежними шпинделями;

¨ 4+4 горизонтальних головок з подвійним виходом для переднього і заднього свердління;

¨ 8 автоматичних столів для укладання панелей;

¨ 3 автоматичних транспортерів;

¨ крім того, є можливість установити дві додаткові головки з 14 незалежними вертикальними шпинделями для полегшення свердління fitting і/чи 4 незалежними вузлами, як-от дискові фрези і пантографи.

AUTHOR 924 , що одночасно обробляє дві панелі, складається з:

¨ 4 вертикальних свердлильних головок з 144 незалежними шпинделями (фото 4);

¨ 4 горизонтальних свердлильних головок з 84 незалежними шпинделями;

¨ 8+8 горизонтальних головок з подвійним виходом для переднього і заднього свердління;

¨ 8 автоматичних столів для укладання панелей;

¨ 3 автоматичних транспортерів;

¨ крім того, є можливість установити 4 додаткові головки з 14 незалежними вертикальними шпинделями для полегшення свердління fitting і/чи 8 незалежними вузлами, як-от дискові фрези і пантографи.

Ці верстати легко досягають швидкості переміщення на неробочому ходу 80-100 м/хв і прискорення до 5 м/с2. Середня продуктивність, що пов`язана зі складністю схем присадки, може досягати 18 панелей на хвилину (для версії Author 924).

Час налаштування ніколи не перевищує 35-45 секунд,а простота експлуатації забезпечується інтерфейсом нового покоління: оператору залишається лише спроектувати наче на аркуші паперу панель і вказати усі встановлені інструменти; оптимізатор визначає в режимі реального часу всі кроки обробки з метою мінімізації часу робочого циклу.

Філософія системи AUTHOR 900 забезпечує повну інтеграцію різних вузлів з можливістю керування виробничою лінією за допомогою інформаційних систем, установлених на фірмі. Ще раз MORBIDELLIдовів, що йде в ногу з часом і разом зі своїми клієнтами кидає виклик майбутньому.

Андрій СТРЕЛЬЧЕНКО,

менеджер ТзОВ “Бюро-М” – дилера SCMGROUPв Україні.

Газета "Деревообробник"

Теги та ключові фрази
головка для присадкі під петлі, свердління на виробництві, картинкі Італія, автоматизація свердління, Свердління ручними дрелями і на станках, ручне свердління картинкі, Повна автоматизація, Операції свердління, Автоматизація свердлильних робіт, повна автоматизація-


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
06.06.2011р.

LIGNA 2011 (фото, відео)

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже позитивні. Чекаємо нової, цікавої інформації

15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

Більше статей за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua