Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вимірювання вологості

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
11.05.2010р.

Техника кондиционирования и компенсационной выдержки древесины

При высушивании древесины для использования в мебелестроении, производстве щита из массива и т.д. два процесса представляются важными - это доведение древесины до необходимой кондиции (кондиционирование) и компенсационная выдержка (выравнивание по уровню влажности, далее-компенсация по УВ).

 
26.01.2010р.

Конвективно-конденсаційний спосіб сушіння деревини

Фірма „Асея” почала в 1992 році свою діяльність з виробництва конденсаційних агрегатів для сушильних камер власної конструкції, а пізніше – комплектних сушильних камер. На підставі багаторічного досвіду фірма опрацювала власний спосіб сушіння – конвекційно-конденсаційний.

 
14.09.2009р.

Сушильні камери „Інкомак” – понад 30 років досвіду

Фірма „Інкомак” була заснована 1975 року групою спеціалістів з великим досвідом у галузі сушіння пиломатеріалів.

 
30.06.2009р.

Інфрачервоні сушарки

Інфрачервоні сушарки доступніші за ціною і є альтернативою мікрохвильовим сушаркам. Крім того, на відміну від мікрохвильових така сушарка сушить не тільки водні лаки, а й лаки з розчинниками.

 
22.06.2009р.

SECEA: інновації в сушінні деревини

Сушильні камери компанії SECEA – одні з найефективніших на світовому ринку серед подібного обладнання. Вони зручно та швидко монтуються, в них встановлена ефективна керована система обігріву та вентиляції, її конструктивні елементи стійкі до впливу речовин, що випаровуються при сушінні деревини. Використання таких камер економічно вигідне для деревообробних та меблевих підприємств.

 
11.06.2009р.

Спеціальні способи сушіння та їх характеристика

Кондуктивний та радіаційний способи дуже рідко застосовуються при сушінні пиломатеріалів. Діелектричний спосіб нагрівання при сушінні пиломатеріалів застосовують у поєднанні з вакуумним та конвективним способами.

 
24.12.2008р.

Сушіння: вимірювальні прилади та автоматика

Високу якість сушіння деревини з мінімальною тривалістю і витратами теплової енергії можна досягнути тільки при дотриманні температурних режимів і вологості теплоносія в сушильній камері згідно з технологічною картою сушіння для різних порід деревини її товщини і початкової вологості.

 
09.12.2008р.

Вакуумні камери для сушіння деревини

Підприємство “Тавіс” з Нової Каховки добре відоме завдяки власному виробництву вакуумних сушильних камер. Сушарки призначені для сушіння різних порід деревини різних товщин. Особливо надаються для сушіння твердих листяних порід. Сушарка також може застосовуватися для сушіння овочів і фруктів. При зниженні тиску до 0,9 кг/см2 температура кипіння води знижується до 45°С, що дозволяє сушити гриби або лікарські рослини, які не рекомендовано нагрівати вище 40°С

 
08.12.2008р.

Шляхи реконструкції та модернізації сушильних камер для деревини

Значна частина сушильних камер для деревини, побудованих раніше, мають ряд недоліків, які суттєво впливають на якість і тривалість сушіння. Багато сушильних камер не обладнані необхідними вимірювальними приладами, передусім психрометрами, відсутня технологічна документація тощо. Водночас, виявивши і проаналізувавши всі недоліки та провівши деяку реконструкцію і модернізацію сушильної камери, можна значно поліпшити її експлуатаційні і економічні характеристики.

 
03.11.2008р.

Напівфабрикат – це фундамент для якості!

Використання якісних заготовок, безперечно, має визначальне значення для загальної якості будь-яких виробів з деревини, тому виробництво напівфабрикатів недарма вважається ключовим етапом виробничого процесу. Саме воно посідає центральне місце між первинною та вторинною переробкою дерева і, як це вже зрозуміли найбільш кмітливі та підприємливі деревообробники (див. статтю “Вікна? Двері?

 
30.10.2008р.

Сучасні сушильні камери різних об’ємів

Сушильна камера в технологічному ланцюжку переробки деревини є визначальною ланкою для забезпечення якості кінцевої продукції. Сам процес сушіння деревини є складним, його закономірності визначаються тепло- і волого обміном, теплопровідністю і вологоперенесенням.

 
17.10.2008р.

Сучасна технологія сушіння деревини в камерах Luka – Alexis

Основним завданням кожного лісопереробного підприємства є одержання максимально можливого прибутку від переробки наявних у нього лісоматеріалів. Останнім часом, з огляду на конкуренцію, що постійно зростає на ринку пиломатеріалів як в Україні, так і в країнах Західної Європи, а також завдяки тому, що технічне оснащення лісопереробних підприємств поліпшується, питання продажу висушеної продукції є дуже актуальним.

 
16.09.2008р.

Лінія опорядження погонажу

Розширення виробництва. У цій фразі для керівників підприємств є особлива магія. Це означає успішність... Однак, з розширенням виробництва зростає і кількість проблем. Однією з них дедалі частіше стає опорядження погонажних виробів.

 
29.08.2008р.

Вітчизняні калорифери для лісосушарок

Раніше спеціальних теплообмінників, калориферів для лісосушильних камер вітчизняна промисловість не виробляла, тому застосовувалося серійне сантехнічне обладнання двох типів: ребристі труби та пластинчаті калорифери.

 
19.08.2008р.

Надійний калорифер

Для обігріву конвективних сушильних камер використовують калорифери. Цей агрегат передає тепло від теплоносія (гаряча вода, пара) в повітря камери. Якість калорифера при сушінні деревини відіграє важливу роль. Потрібно рівномірно розігріти калорифер по всій площині і змусити повітря рівномірно проходити через нього і нагрівати штабель.

 
24.07.2008р.

Раціональні технології сушіння пиломатеріалів і теплопостачання

Конвективний спосіб сушіння застосовується в промисловості найбільш широко - за статистикою, це близько 90 % промислово висушеної деревини у світі. Прогнози розвитку технологій промислового сушіння не дають підстав переглядати в недалекому майбутньому дані пропорції.

 
15.07.2008р.

Економічна сушарка для волокон

У виробництві ДВП на сушіння деревних волокон припадає витрата найбільшої кількості енергії. Schenkmannpiel-Engineering-GmbH 1996 р. розпочав пошук шляхів скорочення енергозатрат на цей процес, використовуючи замкнутий цикл гарячого пару. Мета – сконструювати екологічну сушарку без вихлопних газів, повертаючи сушильний агент і не ризикуючи при цьому втратити надійність.

 
08.07.2008р.

Сушильна камера для деревини з використанням повітряного котла

Значна частина сушильних камер нині обслуговуються котлами невеликої потужності. Вони переважно не забезпечують необхідні параметри для якісного проведення процесу сушіння і мають низьку продуктивність.

 
08.07.2008р.

Електромагнітне сушіння деревини

Сушіння деревини є надзвичайно важливою ланкою в технологічному процесі механічної обробки деревини. Серед відомих способів особливе місце посідає технологія сушіння деревини струмом високої частоти (СВЧ). Однак широкого практичного застосування ця технологія у деревообробній промисловості не знайшла через великі витрати електроенергії.

 
11.06.2008р.

Конвективні сушильні камери DNR

Про один з найважливіших процесів у деревообробці – сушіння деревини та її найбільш оптимальну автоматизацію – говориться і пишеться нині чимало, як і про переваги кожного з типів сушильного обладнання. До того ж, на українському ринку представлено досить різноманітний асортимент сушильних камер.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua