Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
ДВП

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
29.01.2010р.

Эффективное точечное склеивание при помощи ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа...

Предлагаем Вашему вниманию ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа T.1500

 
31.08.2009р.

Клеї для личкування меблевих плит і фасадів

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї. Різноманітність склеюваних матеріалів, обладнання та технологічних прийомів склеювання обумовлюють низку специфічних вимог, які неможливо поєднати в одному клеї.

 
26.03.2009р.

Усунення дефектів високоглянцевого опорядження

Незважаючи на те, що поліуретанові матеріали для опорядження дають змогу отримати глянцю вищого ступеня, ніж при використанні традиційних нітрофарб та лаків, технологічність їх застосування, а також стійкість до усадки не викликають захоплення. Одним із заходів боротьби з проблемою є використання поліефірного ґрунту, наприклад, виробництва італійської компанії ILVAPolimeri.

 
11.03.2009р.

Клейові системи Casco для дерев’яного домобудування

Компанія CascoAdhesives, яка входить до складу шведського міжнародного хімічного концерну AKZONOBEL, добре відома в деревообробній промисловості завдяки високій репутації спеціаліста з виробництва клеїв та обладнання для нанесення і підготовки клею.

 
05.03.2009р.

Дерев’яні клеєні конструкції

Метод випробовування на розшаровування – прискорений метод випробування на старіння.

 
02.03.2009р.

Інноваційні клейові системи Casco для дерев’яних клеєних конструкцій

Компанія CascoAdhesives концерну AkzoNobel виготовляє клеї для різних видів склеювання виробів з деревини і деревних матеріалів. У статті представимо дві нові розробки компанії – нову систему для виробництва двошарового паркету та систему для виробництва багатошарових елементів клеєних дерев’яних конструкцій, які використовуються в будівництві.

 
28.10.2008р.

Технологічні секрети виробництва клеєного бруса і столярного щита

Складання. Якість з'єднань при зрощуванні на зубчатий шип буде вищою, якщо заготовки, що з’єднуються, мають подібну структуру - щільність деревини, ідентичний напрямок річних кілець тощо. Враховувати це треба ще при фрезеруванні шипів, тож укладання заготовок на стіл фрезерного верстата - робота відповідальна і потребує уваги оператора.

 
08.09.2008р.

Ненаповнений клей-розплав Йоватерм 280.30 – висока якість облицювання

Клеї-розплави за неперевершені технології називають клеями майбутнього. Їхнє споживання й асортимент постійно збільшуються, а сучасне меблеве виробництво просто неможливе без використання цих клеїв. Фірма «Адгезія» понад 10 років реалізує клеї-розплави фірми «Йоват» (Німеччина).

 
10.07.2008р.

Личкування меблевих плит і фасадів клеями

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї.Неоднаковість склеюваних матеріалів, устаткування і технологічних прийомів склеюванняобумовлюють низку специфічних вимог, які ніяк не можна поєднати в одному клеї.

 
26.06.2008р.

SCHARPF&KOGEL - это оптимальное решение для производства клееных...

Известно, что сокращение лесных ресурсов ведет к снижению диаметра пиловочного сырья, его качества в целом. Это затрудняет выполнение запросов потребителей пилопродукции, таким образом, склеивание становится основополагающим процессом...

 
20.05.2008р.

Поліуретановий клей для паркету

Понад 10 років тому, завдяки співпраці фірми Kleiberit з виробниками паркету, була розроблена технологія склеювання двошарового паркету прохідним способом. Відтоді при виробництві паркету стали використовувати клей-розплав “Клейберіт-Пур”.

 
16.05.2008р.

Кашування поліуретановими клеями

Кашування деталей плівкою, шпоном або папером на установках для кашування гарячим і холодним способом є успішним промисловим способом в деревообробці. В якості клеїв в цьому випадку переважно використовують клеї-розплави на основі ЕВА або клеї на основі ПВА.

 
16.05.2008р.

“Файна” склеїть в об’єм і профіль

Підприємство “Файна” (м. Дніпропетровськ) розробило і з 2002 року успішно використовує в своєму виробництві технологічну подушку для пресів, що дозволяє обклеювати об’ємні поверхні натуральним шпоном.

 
14.05.2008р.

Клеї JOWAPUR для мембранного пресування – гарантія високої якостіКлеї

Мембранне пресування дедалі більше поширюється в технології меблевого виробництва. І фірма «Адгезія», яка є офіційним представником німецької фірми JOWAT в Україні, рекомендує три типи клею цього виробника: двокомпонентний “Йовапур” 151.10 із затверджувачем 195.40, однокомпонентний “Йовапур” 150.07 і новинку – однокомпонентний клей “Йовапур” 150.50.

 
06.05.2008р.

Клеї-розплави для крайок ПВХ і АБС

Склеювання клеями-розплавами – чисто фізичний процес. Ці клеї при кімнатній температурі являють собою твердий гранульований продукт, який під впливом підвищеної температури переходить у рідкий розплавлений стан, а...

 
27.03.2008р.

Личкування меблевих плит і фасадів клеями

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї. Неоднаковість склеюваних матеріалів, устаткування і технологійних прийомів склеювання зумовлюють низку специфічних вимог, які ніяк не можна поєднати в одному клеї.

 

 
04.03.2008р.

Клеї JOWAPUR для мембранного пресування – гарантія високої якості

Мембранне пресування дедалі більше поширюється в технології меблевого виробництва. І фірма «Адгезія», яка є офіційним представником німецької фірми JOWAT в Україні, рекомендує 3 типи клею цього виробника: двокомпонентний “Йовапур” 151.10 з затверджувачем 195.40, однокомпонентний “Йовапур” 150.07 і новинку – однокомпонентний клей “Йовапур” 150.50.

 
07.11.2007р.

Клей-розплав КРУС-4: – нові розробки

Сучасні досягнення в галузі верстатобудування зумовили інтенсивний розвиток технологій, пов'язаних із застосуванням клеїв-розплавів. Детальніше про них у даній статті.

 
07.11.2007р.

Контактний клей: є нові розробки

Контактні клеї, не зважаючи на вміст пожежонебезпечних, а також у певній мірі токсичних розчинників, продовжують займати особливе місце серед полімерних клеїв.

 
06.11.2007р.

Розпиляти і склеїти, щоб знову розпиляти. Виготовлення клеєних виробів великих перерізів

У статті розповідається про обладнання, яке може бути використане для виготовлення не тільки столярних виробів, але й клеєних виробів більших перерізів – стінового і несучого бруса, щита типу “палуба, тощо.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua